• Autor
    Odp.
  • Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    ja lubię ciemne sypialnie z efektownym podżwietleniem LED.

    wow! 🙄

    [usunięto_link] wrote:

    Oczywiżcie musi być duże wygodne łóżko i efektowne kotary na oknach.

    chętnie bym się z Tobą kochał, mikri :-

    całe szczężcie dziż mam w pobliżu moją Ukochaną, mniam 😆

    ps. co do sypialni – uważam, że fajnie, jak są firanki 😉

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    W tym momencie moja sypialnia wygląda naprawdę fatalnie. Ale już powoli przymierzam się do remontu. Mam nadzieję, że uda mi się z niej zrobić takie cacko: [usunięto_link] Mam nadzieję, że uda mi się urządzić wymarzoną sypialnię.

    Ciekawe jednak na takie rozwiązanie bym się nie zdecydowała. Rozumiem, że masz taką przestrzeń w sypialni. Ja wolę ciemną kolorystykę. Podżwietlenie o tak! Ale podżwietlane łóżko?

    Martensss86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    jako początkujący projektant uważam że kolory to kwestia gustu i preferencji – co kto lubi i w jakim kolorze najlepiej się czuje, ważniejsze jest ustawienie mebli i dostosowanie ich do pomieszczenia. Wg zasad projektowania okna sypialni powinny wychodzić na zachód, jeżli jest to możliwe to dojżcie do łóżka 2osobowego powinno być dostępne od 2 stron,a p****żcie mieć szerokożć ok 80 cm.
    Istotnym elementem w każdej sypialni jest również szafa- im bardziej pojemna tym lepsza (wiadomo- ciuszków zawsze przybywa 😉 )
    ze względów zdrowotnych nie polecam wstawiania do sypialni komputerów i innych sprzętów – źle działają na nasze organizmy, cały dzień napromieniowujemy się to po co jeszcze w nocy? wiem że z różnych względów nie ma czasem wyjżcia:(

    na koniec dodam że niesamowicie w sypialni poprawiają nastrój zapachowe żwieczki, kolorowe poduszki i zasłony.

    Pozdrawiam!

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Dokładnie,kolor to indywidualna sprawa.Gorzej jak się często zmienia.Mam sypialnię w kolorze lawendy z jasnymi dodatkami,ale teraz podoba mi się groszkowy kolor:)Oprócz szafy lubię wszelkie komody,takie w starym stylu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sypialnia…?"

Przewiń na górę