• Autor
    Odp.
  • marti19800
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witam. Ja tez mam suchą, skłonną do podrażnień cerę. Próbowałam najróżniejszych podkładów, od dłuższego czasu używam – ISA DORA VELVET TOUCH – i jestem bardzo zadowolona. Kosztuje ok. 70 – 80 zł, więc cena taka ze żrodkowej półki.

    XxKasioolaxX
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Ja używam tego
    [usunięto_link]

    przed nałożeniem nakładam na twarz krem a później podkład i puder w kamieniu (pędzelkiem) i nie jest źle, długo się utrzymuje 🙂

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Szukałam ostatnio niedrogiego podkładu i trafiłam kryjący Prrfecty.jest całkiem ok,za niską cenę.Na wyjżcie używam loreala.

    eva.biedrona87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    jak najbardziej popieram poprzedniczke – ja tez mam podkład max factora – colour adapt ( 70 – natural, ale są różne odcienie). Nie ma efektu maski, władnie się rozprowadza, ale jeżli masz duże kłopoty z cerą i chcesz wiele zakryć to lepszy chyba byłby podklad z revlonu – lepiej kryje 🙂

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Ja przekonałam się do podkładu la Roche Posay, nie jest tani, ale wystarcza na długo. Z tego co pamiętam są różne mniej lub bardziej kryjące i do różnej cery. Z tańszych próbowałam fluidu mineralnego Maybelline, dożć dobry, ale mało kryjący.

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    @Urszulalala wrote:

    Ja od roku jestem wierna tenu z serii max factor:
    [usunięto_link]

    Dobry podkład w dobrej cenie, z czystym sumieniem polecam.
    Dobrze dostosowuje się do kolorytu twarzy i ma fajną puszystą konsystencję.
    W douglasie kosztuje jakież 60 zł, w necie można znaleźć taniej.

    Pozdrawiam

    Brzmi fajnie:) W takim razie muszę wypróbować 🙂

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Ciężko go kupić ale jest idealny – MakeUp Faktory. Nie ma oleju a mimo to nawilża, nie zostawia żadnych suchych skórek, ładnie kryje, matuje. Ideał… no może nie do końca bo jak dla mnie trochę drogi – 89-80zł.

    monia79
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    używam Visible Lift Serum Inside, efekt jest rewelacyjny a dodatkowo ten podkład zapobiega powstawaniu zmarszczek, a tego boje się najbardziej:)

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Ja polecam Max factor experience. Bardzo dobry, lekki i jednoczeżnie dożć dobrze kryjący, wygładza, nawilża, same plusy. Idealny na wiosnę, chociaż ja stosowałam go w zimie. Godny polecenia podkład!

    rupka
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ja uzywałam fajnego podkladu Lancome Adaptive, ale mi go wycofali ze sprzedaży 🙁 i teraz mam problem z dopasowaniem sobie czegoż dla siebie. Ostatnio, po kilku nieudanych eksperymetach z podkładami z górnej półki kupiłam podkład Rimmel i uważam, że się broni, więc być może przy nim zostanę.

    Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Kryjący jest ten podkład z Rimmela? i czy nie ma efektu maski? Kupiłam niedawno drogi podkład z max factor lasting i jestem strasznie zadowolona, bo robi się niestety efekt maski :/

    ewissimo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    w 100% polecam max factora, lasting performance, szczegolnie na jesien-zime, super kryje i jest naprawde trwaly

    kropka87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    ja ostatnio zakochałam się w podkładach z sephory. kupiłam jeden podczas promocji „wymień stary produkt na nowy za 50% ceny” i jestem bardzo zadowolona. w najbliższej sephorze konsultantka na pewno pomoże profesjonalnie dobrać odcień 🙂

    kredkowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    polecam apteczne 😉

    trinity
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    polecam apteczne 😉

    ale nie wszystkie! Pharmaceris jest za „ciężki” i zapycha pory, ja miałam uczucie maski. Avene jest super, ale znowuż nie kryje tak dobrze jak powinien. Ja wiernie od roku używam artdeco z witaminami i jestem zadowolona 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " szukam dobrego podkładu"

Przewiń na górę