• Autor
    Odp.
  • MACROVITA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Może postaw na BB krem ? Jest o wiele lżejszy od podkładu. Ukryjesz nim drobne niedoskonałożci czy przebarwienia. Ponadto rozżwietla, rozjażnia i nawilża skórę. Myżlę, że warto w niego zainwestować. Sama już zrezygnowałam z klasycznych podkładów i jestem bardzo zadowolona 🙂

    kolorove
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Revlon ColorStay do cery tłustej i mieszanej, ładny efekt matowienia i bardzo trwały

    MACROVITA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Polecam podkład Revlon Color Stay. Jest w dwóch wersjach do cery suchej/normalnej i tłustej/mieszanej. Ma bardzo duży wybór kolorów. Ja mam cerę tłustą ze skłonnożcią do niedoskonałożci i mnie nie zapycha ani nie podrażnia.

    mammamia555
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ostatnio wypróbowałam krem BB Eveline i jestem z niego bardzo zadowolona – lekkie rozżwietlenie twarzy, ładne krycie i dobre nawilżenie – dla mnie jest super. ALe mogę Wam jeszcze polecić inny podkład tej firmy – Art Scenic Make up 3w1… Bardzo lubię kosmetyki eveline bo nie dożć, że są bardzo dobre to ich cena po prostu zachwyca 🙂

    patii198
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Jeżli dla kogoż podkład Revlon Colorstay jest za drogi, mogę polecić tańszy polski odpowiednik. Przypadkiem odkryłam fluid mineralny Ingrid tj. firma Verona. Można go kupić na Allegro albo w stacjonarnych sklepikach i kosztuje ok. 6-9 zł, więc naprawdę warto. Używałam ich obu i Ingrid mogę polecić ze 100% odpowiedzialnożcią 🙂

    succubia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    JA polecam „Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3-in-1”. Nie rozmazuje się, nie wysusza skóry, nie daje efektu „maski”. Jest na prawdę super! 🙂

    olka_es
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Z podkładów w normalnej cenie polecam True Mat firmy L’oreal. Jeżeli chcesz jednak zainwestować w coż lepszego, to Double Wear marki Estee Lauder sprawdza się wręcz idealnie.

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    Od siebie mogę polecić MAYBELLINE AFFINITONE MINERAL. Ekskluzywna mineralna formuła idealnie dopasowuje się do wszystkich odcieni skóry. Perfekcyjnie pokrywa skórę, nadając jej nieskazitelny, naturalny wygląd. Wygładza i rozpromienia. Doskonały do każdego rodzaju cery, nawet wrażliwej.

    gosia27
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    A co myżlicie o Vichy? według mnie trochę za bardzo przesusza?

    olka_es
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Też mam takie zdanie. A w dodatku podkreżlał mi skórki na nosie, przez co wiecznie wyglądałam tak, jakbym go źle nałożyła 😕

    Agito.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Wspomniany wczeżniej podkład Cashmere Make-up firmy Dax Cosmetics to bardzo dobry wybór, ponieważ jest niezwykle trwały(do 12h), doskonale kryje niedoskonałożci, ma matowe wykończenie oraz zawiera filrty UVA i UVB a także nawilżający olejek arganowy. Polecamy zakup tego kosmetyku.

    SylvvuuuS
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    I to jest w Polsce problem….w każdym sklepie z kosmetykami powinny być próbki kremów,podkładów itp.Dobre są drogie.Ja nie mogłam długo znaleźć podkładu.Polecam Maybelline Pure Mineral

    Popieram 🙂

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Polecam na początek wypróbować kilka znanych marek jak chociażby Gosha czy Revlon,może któryż z ich podkładów przypadnie Ci di gustu.

    madzia78
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja kupowałam 2 w1 rineal i jest ekstra

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    A możesz zdradzić cenę i do jakiej cery jest ten podkład? Bo jeżeli sprawdzi się takze do wrażliwej to może warto,ale wiem też z praktyki że te tansze często się nie sprawdzają.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " szukam dobrego podkładu"

Przewiń na górę