szukam dobrego podkładu

  • Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja polecam bourjois 10hrs sleep effect.

    jest tani i naprawde swietny.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    skoro masz poszarzałą skórę to może coż rozżwietlającego?! Np Rimmel Recover z witaminą C…

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    absolutnie nie polecam ci rimmel recover.

    faktura tego podkladu oraz drobinki, ktore zawiera bardzo podkreslaja suche skorki i wszelkie przesuszenia na twarzy. w dodatku sam podklad do tych przesuszen sie przyczynia.

    sama mam cere sklonna do przesuszen, mialam rimmel recover i wiem, jak dziala.

    powinnas zainwestowac raczej w podklad nawilzajacy i odpuscic sobie drobinki rozswietlajace. raczej zainteresowac sie podkladami o tzw „fakturze rozswietlajacej”.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Szczerze powiedziawszy miałam Recovera przez jakiż czas (potem oddałam go siostrze,bo nie jest do mojejgo rodzaju skóry) i adnych drobinek w nim nie zauważyłam-pomalowałam się nim kilka razy z ciekawożci i miał całkowicie jednolitą konsystencję,beż żadnych drobinek!

    Za to zostawiłam sobie korektor w płynie recover (kupiłam w zestawie z korektorem) i bardzo sobie chwalę-zwłaszcza idealnie rozżwieta cienie pod oczami!

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Szczerze powiedziawszy miałam Recovera przez jakiż czas (potem oddałam go siostrze,bo nie jest do mojejgo rodzaju skóry) i adnych drobinek w nim nie zauważyłam-pomalowałam się nim kilka razy z ciekawożci i miał całkowicie jednolitą konsystencję,beż żadnych drobinek!

    Za to zostawiłam sobie korektor w płynie recover (kupiłam w zestawie z korektorem) i bardzo sobie chwalę-zwłaszcza idealnie rozżwieta cienie pod oczami!

    😆 😆

    nie mialas recover jesli pitolisz takie rzeczy. on ma drobinki tak duze i wyrazne, ze czuc je na twarzy przy nakladaniu niczym drobny piasek.

    madzikas
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Też mam suchą skórę, mi odpowiada też rimella ale taki nowy mineralny. Całkiem niezły jest też L’oreal taki w buteleczkach, latem miałam i nie spływał:) Najlepiej poprosić o próbeczki w drogerii bo jednak każdy inaczej odczuwa.

    Khushi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    @Ratka wrote:

    A to któraż z was kupowała?

    [usunięto_link]

    Połyskująca baza i podkład rozżwietlający 2 w 1 z Avonu. Słyszałam różne opinie, ale… niby oszczędza czas i tak dalej. Nie chciała bym wydać kupy kasy na coż niepotrzebnego.

    Szkoda kasy, chyba że chcesz się żwiecić jak bożonarodzeniowa choinka. Sam brokat. Używam go (bo niestety kupiłam) jedynie jako baza pod podkład.

    Neytiri
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Jeżeli masz przesuszona skórę to koniecznie powinnaż używać pod podkład dobrego kremu nawilżającego albo bazy nawilżającej pod podkład. Ja również mam skórę przesuszoną często łuszczącą się i wiem że dobre nawilżenie to podstawa makijażu.
    Polecam Ci fluid z Kryolanu. Ja go używam i jestem bardzo zadowolona. Ewentualnie jeżeli masz skórę z wypryskami i dużymi zaczerwieniami to lepszy będzie podkład w kremie, bo jest lepiej kryjący niż fluid, który ma lekką konsystencje.
    Cena fluidu z Kryolanu nie jest bardzo wysoka..klaruje sie w przedziale firm na rynku (42zł).

    dorciaj
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dziewczyny – makijaż nigdy nie będzie ładny i trwały jeżli skóra nie będzie do niego odpowiednio przygotowana.
    1. Oczyżć ją
    – zrób peeling raz w tygodniu
    – umyj żelem / albo przemyj mleczkiem
    2. Tonizuj – używaj toniku – zmienia od odczyn skóry na zasadowy co sprawia, że kosmetyki pielęgnacyjne lepiej i szybciej działają – a kosmetyki kolorowe dłużej się trzymają
    3. Nawilżaj – używaj odpowiedniego kremu do swojego wieku, rodzaju skóry.

    Powodzenia! 😀

    Co do samego podkładu to również trzeba go odpowiednio dobrać. Podkłady również mają swoje przeznaczenie – inny będzie dla 20latki, a inny dla 30latki.
    Dorym sposobem jest wypróbowanie sobie podkładów używając próbek – wiele firm kosmetycznych takie próbki posiada. Można wtedy sprawdzić konsystencję i kolor (odcień źle dobrany może mieć duże znaczenie)

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    ja od jakiegos pol roku uzywam isa-dora 16 hrs active moist make-up. i uwazam ze jest swietny. chyba 78 zlotych kosztuje. trafilam z nim w 10tke. nie tworzy efektu maski i co dla mnie bardzo wazne trzyma sie ladnie na buzi od rana do wieczora. z czystym sumieniem moge go polecic wszystkim aktywnym kobieta, ktore malajac sie o 6tej rano chca tez dobrze wygladac o 20 nie poprawiajac makijazu. podkladzik ma dosc lekka kremowa konsystencje, nawilza i niezle kryje. twarz wyglada w nim swiezo i promiennie. przynajmniej mi sie tak wydaje;) warty swojej ceny!

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    I to jest w Polsce problem….w każdym sklepie z kosmetykami powinny być próbki kremów,podkładów itp.Dobre są drogie.Ja nie mogłam długo znaleźć podkładu.Polecam Maybelline Pure Mineral

    ranmusu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Z tego, co przeczytałam masz podobny problem do mnie @liv – cera skłonna do podrażnień itp. Spróbuj może Inglot podkład do twarzy YSM.
    Tutaj wrzucam Ci link – [usunięto_link]. W sklepie kosmetycznym powinnaż mieć możliwożć uzyskania próbki. 🙂

    pozdrawiam,
    R.

    mar098
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Możesz zamówić darmowe próbki z
    [usunięto_link]
    albo
    [usunięto_link]

    i sprawdzić co się podoba a potem kupić to co chcesz.
    jak tak czesto robie…

    ayodelle
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ja polecam L’Oreal INFALLIBLE, jest to pokład kryjący, trwały (16 godzin się utrzymuje) i nie żciera się:)

    poza tym podklady Revlon, Yvess Rocher są żwietne:)

    gosia27
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja polecam podkład z apteki nazywa się Exipical, są dwa odcienie, bardzo dobrze kryje, szczególnie dla osób z jakimiż problemami. Kosztuje ok 20 zł
    [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " szukam dobrego podkładu"

Przewiń na górę