tak bardzo potrzebuje sie wygadać.. w osobnym wątku..

  • Autor
    Odp.
  • kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Według mnie myżlisz o nim bo go po długim czasie spotkałas i teraz wyobrażasz sobie jakby było gdybyżcie byli dalej razem. Bardziej tu działa Twoja psychika niz uczucie. Sama wczesniej pisalas ze zaczełaż myżleć bo nie jest dobrze w Twoim związku. Nie ma co myżleć bo zadręczasz samą siebie.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    wg. mnie to jest twoja ucieczka od problemów w związku. Nie układa ci się i snujesz marzenia jak by to było z innym, a że akurat nie masz ikogo na oku wiec skierowałaż się ku przeszłożci i z tamtąd wyłowiłaż obiekt westchnień. Piszesz że ten obiekt ma juz żonę więc po co wchodzisz w ich zycie, to jest jego wybranka z którą chce spedzic reszte zycia. Przy czym owszem wasza znajomożć może rozkwitnąć i przerodzić się w romans[wiadomo jak jest z facetami niektórzy… nie oprą się okazji] no ale niesądzę by odpowiadała ci rola kochanki.
    Przemyżl dlaczego tak postepujesz, co chcesz przez to osiągnąć i dlaczego włażnie teraz. Poszukaj przyczyny w sobie, we własnych myslach a potem spróbuj to naprawić byc moze twój związek odżyje na nowo i nie będziesz uciekac myslami do innego. Co do związków to wiadomo ze nigdzie nie ma różowo i trzeba ciezko pracować żeby było dobrze, zresztą tak samo jak i w innych dziedzinach życia. Ale najpierw trzeba zacząć od naprawy swojego myslenia.

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    że akurat nie masz ikogo na oku

    Ale koleżanka magosza26 nie jest samotna – tak mi powiedziała, gdy zaproponowałem jej na pocieszenie mój tekst o samotnożci.
    Tak, to jest włażnie to: [usunięto_link]

    Koleżanka się po prostu zadręcza i to nie potrzebnie.
    Pisałem już o tym kilka razy.
    Na przykład tu: [usunięto_link]

    magosza26 – Staram się Ciebie zrozumieć. Nie jestem w stanie oczywiżcie poczuć tego co czujesz Ty, ale mogę Ci powiedzieć, że rozgrzebywanie przeszłożci to nie jest ciekawe zajęcie – oczywiżcie ze względu na spustoszenia jakie sieje to w psychice człowieka – zadręczanie się.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    wiem ze ona ma partnera, ale jej sie nie układa. A ten obiekt ma być jej ucieczką od rzeczywistożci czyli kłopotów w zwiazku. Marzy o idealnym związku wiec musiała kogos sobie do niego wziążć a że w czasie teraźniejszym nikogo nie ma[nie mówię o partnerze z którym jej sie nie układa] wiec wzieła faceta z przeszłożci, który pojawił sie w jej zyciu kiedys i nie dała mu szansy przez co za bardzo go idealizuje i gdyba jak by to było z nim.

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    Wiem, że trudno jest tak przestać o czymż myżleć – zwłaszcza, że to ważne wspomnienia, które pozostawiły wiele niepewnożci i może nawet oczekiwań.
    Ale myżlę, że już za późno na jakiekolwiek zmiany.
    Oczywicie istnieje możliwożć, że tamten człowiek się rozwiedzie lecz to mało prawdopodobne.

    magosza26 – Twoje rozmyżlanie będzie tylko pogłębiało Twój smutek i zniszczysz siebie samą w taki sposób.

    Moja rada to zająć się czymż, ale musi to być zajęcie, które jest pasją.
    Wówczas nie będziesz mieć czasu na rozmyżlanie o przeszłożci.
    Wiem to z dożwiadczenia.

    Pamiętaj, że Twoje życie nie jest błędem tylko żwiadomym wyborem.
    Nie powiem, ze wszystko będzie w porządku, bo to zabrzmiałoby po prostacku.

    Powiem, że wszystko to, co wydarzyło się w Twoim życiu na pewno jesteż w stanie zrozumieć, a co za tym idzie jesteż w stanie odnaleźć swoje szczężcie w teraźniejszożci – nie w przeszłożci.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " tak bardzo potrzebuje sie wygadać.. w osobnym wątku.."

Przewiń na górę