Tańcz, tańcz, tańcz

  • Autor
    Odp.
  • Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Czy to lata 80, 90, czy obecne towarzyszą wam w zabawach tanecznych, dyskotekach, dancingach? o ile jeszcze są?

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    Najlepiej zawsze bawię się przy muzyce z lat 80-tych i wczeżniejszych.
    Trudno mi nie wyjżć na parkiet kiedy słyszę rock’n roll’owe kawałki.
    Chociaż muszę się Wam do czegoż przyznać … taniec nie jest moją dobrą stroną. Nie jest to chyba nawet sprawą talentu, bo poczucie rytmu mam … może po prostu nie znalazłem jeszcze dobrej nauczycielki

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Bardzo dobrze tańczy mi sie przy muzyce z lat 80,muzyce latynoskiej,pop i disco polo 😀 Uwielbiam tańczyc więc wszystko,przy czym można 'wyginac żmiało ciało’ spotyka się z moim entuzjazmem 😀

    (miesiąc temu robiłam impreze Disco ’80 i wszyscy byli zachwyceni tym klimatem,no może z wyjątkiem zwolenników techno,ale to są pojedyńcze przypadki… 😉 )

    j_lo19
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Taka stara muzyka bardziej nadaje sie do tańca, niż te dzisiejsze umcy umcy 😉

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    z moimi przyjaciółmi tańczymy do wszystkiego do czego sie da tańczyc nawet do swoich własnych przyspiewek, mamy zdolne towarzystwo i niektórzy spiewaja 😆 😆 😆

    Badgirl25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Niważne jaka muzyka grunt żeby dobrze sie wybawić, wytanczyć za wszystkie czasy.Od razu lepszy humorek i ładna sylwetka 😀

    sasanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    A ja myżlę że teraz nastąpił powrót w te urocze klimaty lat 70-90. Słychać to zresztą co rusz w radiu po unowoczeżnionych (czyt. u-hous-ionych ) wersjach strych hitów. A poza tym bawić się można przy wszystkim… ale w odpowiednio wybornym towarzystwie 😛 😈

    mloda
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Dla mnie najlepsza do tańczenia i zabawy, jest muzyka włażnie z lat 70 i 80-tych 🙂

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    nie będę orginalna i tez lubie bawic sie przy tej muzyce …zawsze modna i jak sie mozna wytanczyc

    simons_mother
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    a co wy na POGO?
    jest tu jakiż zwolennik tych klimatów? 😀

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Oj tak kiedyż to się tańczyło pogo na imprezach. A teraz już z tego wyrosłam i wole spokojniejsze klimaty. Choć nie powiem czasami bym się cofnęła do tamtych czasów z liceum 🙂

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    POGO … heh.. Nie.
    Jakoż nie kręciły mnie punk-rockowe swawole 😀 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    oj…ja sie do pogo nie nadaję.Tu mnie ktos szturchnie tam mnie popchnie…i już tuzin siniaków na moim ciele,nie mówiąc już o zepsutej fryzurze i złamanym poznokciu 😆 wole pozostac przy moich nieszkodliwych układzikach tanecznych 😉

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    ostatnio tanczylam z synkiem jak lecialo „domowe przedszkole”. przybiegl po mnie z drugiego konca mieszkania zebym z nim w koleczku zatanczyla.
    a tak do tematu to jak wiekszosc. zreszta wydaje mi sie ze jesli jest fajna grupa ludzi to przy kazdej muzyce mozna sie pobawic , powyglupiac

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Hello cool site, thanks !!! 1175395880

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Tańcz, tańcz, tańcz"

Przewiń na górę