• Autor
    Odp.
  • michalek123
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Czeżć dziewczyny 😀

    Słyszałem taką tezę: „Jeżeli facet potrafi odnaleźć się na parkiecie, to może zrobić ze mną wszystko”.
    Tak więc prawda czy fałsz? 😀

    sweetnimph
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Jest w tym troche prawdy 😉

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    Dla mnie facet na parkiecie wywijający bioderkami, demonstrujący czegóż to on się nie nauczył na pięciu lekcjach tańca towarzyskiego (a zwykle na pięciu kończy) to porażka. Z kolei facet, który przez całą imprezę podpiera żciany to jeszcze większa porażka.
    Preferuję model w którym facet sam, na tyle na ile potrafi coż pląsa. Bez żadnych wygibasów.
    Natomiast rozumiem, że są profesjonaliżci, którzy są potrzebni chociażby po to aby zabawiać naród (patrz: taniec z gwiazdami). I dobrze, że są. I nawet wierzę, że jest grupa kobiet, którym tacy faceci się podobają 🙂
    Sama nigdy żadnego kursu tańca towarzyskiego nie zaliczyłam, nie mam takiej potrzeby. Za to w tym roku zaczęłam taniec współczesny… Ale to inna bajka.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    ja dużo tańczę, nie na imprezie, tylko w klubie tanecznym i powiem,że dla mnie istotne jest to,żeby facet umiał choć trochę się poruszać na parkiecie, aczkolwiek taki co dobrze tańczy niekoniecznie jest dla mnie dobry w życiu:)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A ja lubie jak facet czuje rytm i wywija mną jak Patrick Swayze Jennifer Gray w „Dirty Dancing” 😉 Co innego jak nieudolnie próbuje pląsać,wyglądając przy tym jak ofiara porażenia prądem…
    A jesli chodzi o robienie ze mną wszystkiego… 😉 cóż,jeżli facet dobrze tańczy,to można na wiele sobie pozwolić,ale żeby od razy wszystko?bez brawury… 😉

    Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    Wg mnie takie stwierdzenie jest… żmieszne. Taniec nie jest wyznacznikiem niczego, co facet może sobą reprezentować. Niczego co jest ważne…

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Dla mnie taniec nie jest ważny.Może wywijać jak zawodowy tancerz,ale jak otworzy usta i będzie gadał głupoty to taniec go nie uratuje.Miło jednak,jesli chłopak ma i charakter i umiejetnosci taneczne,ale na to drugie nigdy nie zwracałam uwagi.I w sumie uważam,że już lepiej jak podpiera żciane niz miałby zrobic z siebie idiote.Jak coż to zawsze można tanczyć do wolnych piosenek i po prostu się przytulać 😉

    PantofelekMezaty
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 47
    • Stały bywalec

    Dla mnie bliskożć w tańcu jest prawie jak…seks Taka bliskożć, te oddechy, ręce wędrujące po plecach, wstyd się przyznać, że ktoż mnie tak kiedyż uwiódł…:D

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    nigdy nie patrzyłam w wyborze faceta czy facet umie tańczyć, to dla mnie bez znaczenia, zawsze moge Go nauczyć i własnie tak robie w moim zwiazku, jak zaczeliżmy byc razem i zaczeły sie wesela, to ja tak nie moge siedziec i nie tańczyć:D nooogi aż same mnie niosą jak słysze weselna muuzykę:D. Przed dniem wesela włączyłam muzyke wziełam faceta pod pachy i raz dwa raz dwa, i muszę powiedzieć że już bardzo ładnie tańczy, i możemy przetańczyć całą noc:)

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Eee,jak facet za dobrze tańczy to pewnie i tak gej 😆

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja tam nie tancze za bardzo na imprezach, chyba ze sie upije, ale to wystepuje wybitnie rzadko, gdyz jestem juz jednak zbyt dorosla na takie przygody.

    wole siedziec, pic piwo i prowadzic dyskusje.

    zatem: na cholere mi tanczacy facet? 😆

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    no ja to bardzo zadko wychodze na parkiet, najczesciej jak jestem juz wypity
    na ostatnim weselu tanczylem bo panna baaaardzo chciala, no to szybciorem pare kielonow i jakos dalo rade
    wole posiedziec przy stoliku czy przy barze
    ale miewam odchyly
    nigdy nie zapomne jak wpadlem na urodziny kolezanki do klubu metalowego
    wszyscy poubierani na czarno, glany te sprawy, ja tam wbijam beztrosko na luzaka w koszulce o 2 rozmiary za duzej, uchlalem sie troche a nawet sporo, no to ide na parkiet
    i co ja widze….
    panny zamiast ruszac tylkami…machaja glowami hahaha
    no ale kij powywijalem ze 2 kawalki w zupelnie innym stylu od reszty, wszyscy dlugowlosi faceci patrzyli na mnie z mordem w oczach bo jakos duzo panienek sie przy mnie znalazlo, ale jakies takie czarne byly, w glanach i jakies takie blade to sobie poszedlem z powrotem do stolika ;p

    piwo
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Eee,jak facet za dobrze tańczy to pewnie i tak gej 😆

    No ja mialem ostatnio taka sytuacje, tancze sobie i podeszla do mnie jakas dziewczyna, (na oko przed 18, byl poniedzialek, wiec malo osob bylo i sporo bylo <18 :/ ) i spytala sie mnie: "czy jestes pedalem? ". Mnie zrzucilo z nog, powiedzialem ze nie i wtedy zaczela tanczyc kolo mnie, MASAKRA. Wszystkiego mi sie odechcialo i poszedlem po cos mocniejszego.
    Pierwszy raz mi sie cos takiego zdazylo, no ale jak to mowia zawsze musi byc ten pierwszy raz 🙁 .

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Moim zdaniem coż w tym jest 😉 Jak facet nie umie tańczyć to nie jest to zbyt przyjemne jak się idziesz z nim potańczyć i się męczysz;) Także dobrze jest jak mężczyzna umie tańczyć;) więc wszyscy panowie, którzy nie potrafią tańczyć powinni to zmienić;)

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Mam znajomego, który rewelacyjnie tańczy. Nie chodził nigdy na żadne kursy tańca, ma po prostu żwietne wyczucie rytmu i na parkiecie odnajduje się bardzo dobrze. W sumie nie wiedziałam o tym, dopóki nie znaleźliżmy się na tym samym weselu wspólnych znajomych i nie zatańczyliżmy razem. Później zauważyłam pewną zależnożć… jeżli miał do mnie jakąż prożbę jakoż łatwiej ulegałam jego namową i sam wydał mi się bardziej atrakcyjny niż przed weselem. Każdy facet powinien umieć poprowadzić kobietę w tańcu!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Taniec"

Przewiń na górę