• Autor
    Odp.
  • fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    Hej dziewczyny! nie wiem czy tu pasuje ten temat, ale nie wiedziałam gdzie go umieżcić 🙂 co sądzicie o tańcu brzucha? ja chodzę od 1,5 roku na zajęcia z tego tańca. Uważam, że wyzwala on w kobietach bardzo dużo pewnożci siebie. niezależnie od tego jak wyglądają. Czują się bardziej atrakcyjne. Taniec pozwala lepiej poznać swje ciało i je zaakceptować. Zgadzacie się? 🙂

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    Gdyby w moim miescie były takie zajecia na pewno bym skorzystała. Niestety nie mam płaskiego brzuszka i jest on niestety moim małym kompleksem, sadze wiec ze gdybym uczeszczała na takie zajecie na pewno nabrałabym pewnożci siebie, jak dla mnie super sprawa!

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    Gdyby w moim miescie były takie zajecia na pewno bym skorzystała. Niestety nie mam płaskiego brzuszka i jest on niestety moim małym kompleksem, sadze wiec ze gdybym uczeszczała na takie zajecie na pewno nabrałabym pewnożci siebie, jak dla mnie super sprawa!

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    Oj tam brzuszek 🙂 mój też nie jest idealny. Ale chodzi o dobrą zabawę i radożć z tańca. Niektóre kursantki mają wielkie brzuchy, inne są po 50 i się nie przejmują i to jest włażnie fajne 🙂 może kiedyż uda Ci się zapisać

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Szkoda,że u mnie nie ma takich kursów…chętnie skorzystałabym,bo uwielbiam zarzucac biodrami w tańcu 😀

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    kiedyż żciągnełam sobie z neta taki krótki filmik „nauka tańca brzucha” i trochę tańczyła naprawdę jest super i bardzo kobiecy. Gdyby u mnie były gdzież takie zajęcia to napewno bym sie pokusiła… a co do brzuszka to przecież nie jest powiedziane że musi być super płaski bo nawet niektóre tancerki takiego nie mają 😉

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    fakt. Tancerki z Egiptu np. im mają większe brzuchy tym są bardziej seksowne 🙂

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    oooo to mowicie ze w Egipicie wzbudzałabym zainteresowanie hihihihi:):) ale tak powaznie to ja lubie moj brzuszek mimo ze troszke odstaje 😆 a takie zajecia musza byc rewelacyjne niestety nie sadze zeby w mojej miescinie kiedykolwiek cos podobnego zaczeło funkcjonowac- urok małych miast 😥

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Myslę,że jesli chodzi o brzuch to naprawdę nie musicie się przejmowac.Pełny brzuszek jest naprawde słodki i myslę,że podczas tanca brzucha własnie sie tak ładnie ukrztałtuje.Ja mam np wystające biodra i wcale nie przeszkadza mi to nimi sobie pokrecic 😀
    Skąd można sobie taki filmik sciągnac???

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    W jakiejż kobiecej gazecie w lutym ma być dvd z nauką tańca. Byłam w empiku i widziałam gdzież reklamę. A krótkie filmiki na pewno można żciągnąć z netu. Proponuję wpisać w wyszukiwarkę.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja mam taki który prowadzi venna&nenna i z tego co pamietam z jakiegoż forum to szukało sie tego w emulach. Juz nie pamieta bo był to ze 2lata temu

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    proponuję ogłosić jak ktoż coż znajdzie 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Własnie 😀 bo ja szukam i szukam i nic… 😥

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    Byłam dziż w Empiku!!! Dvd z tańcem ma być 22 lutego w Shape

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    Witajcie znowu! Jeżli ciągle Was interesuje taniec brzucha to po przerwie sesyjnej i feriowej udało mi się napisać arykuł! na zdjęciach moja nauczycielka tańca brzucha. Miłej lektury!
    [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Taniec brzucha"

Przewiń na górę