• Autor
    Odp.
  • Prince_92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Tańczysz? Super! 🙂
    Więc pewnie nie należysz do tych tancerek o wyższej wadze…
    Ja uważam, że TB jest wiele ciekawszy z brzuszkiem, bo jak nazwa wskazuje trzeba mieć czym ruszać 😉
    A wielkożć brzuszka nie musi mieć złego wpływu na technikę, a może nawet dobry, bo przecież chodzi o trzęsienie bioderkami i brzuszkiem.
    🙂
    A oczy zielone to tak konkretniej jakie?
    Bo są takie piękne, głębokie, ostre i wciągające ( jasna, wyraźna zieleń) i są bardzo rzadkie niestety 🙁
    I są też takie zielone, ale włażciwie nie do końca… Coż pomiędzy zielonym, a szarym.
    Pierwszy tym mnie rzuca na kolana, a drugi jest przeciętny… 😛

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Hmmm należę do tancerek, które nie są ani chude ani otyłe. hmm co do ruszania w TB liczą się biodra i poniekąd biust,a brzuch nie do końca:)

    Obie skrajnożci moim zdaniem są niefajne, zarówno nadmierna otyłożć jak i chudożć. Najlepiej jeżli tancerka jest wymiarowa i proporcjonalna, nadmiernie wystający czy wręcz wklężnięty brzuch od razu zmniejszają estetykę tańca.

    Mam zielone oczy bez żadnych kolorystycznych domieszek:) Zielone całkiem, stąd też nick:)

    Prince_92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    No tak, może masz trochę racji, ale to chyba też kwestia gustu, tego co się komu podoba. 😀
    Oczy mogą być zielone i zielone hehe 😛
    Ale ta pierwsza jest taka… No nie wiem jak to okreżlić
    No ostra, jasna, wciągająca.
    A druga blada, mętna, zimna.
    Mniej- więcej o to mi chodzi 😉

    Postaram się poszukać fotek jednego i drugiego typu i zobaczysz co mam na myżli 😛

    A wracając do tematu:
    Włażciwie nadal uważam (wg mojego gustu), że szersze bioderka i wypuklejszy brzuch to zalety tancerki TB. Jak tańczą chude, to efekt jest bliski zero, bo podczas tańca nie dzieje się włażciwie nic, tylko kożci się ruszają… Gdy tańczą te „żrednie” to już lepiej, bo coż tam można ciekawego zobaczyć, jakiż niewielki efekcik może jest, ale WG MNIE najlepiej to wychodzi puszystym tancereczkom 😀 Jakoż to ciągnie oczy jak się ruszają- w końcu mają czym ruszać. To o ile się nie mylę jest TB w wersji Arabic. Bo to, co tańczą Europejki (chude) to nie jest oryginalny TB, tylko skopiowany do Europy taniec, który zrobił karierę w Afryce i zainteresował tamtejszych facetów, tylko dostosowany do upodobań facetów europeiskich, czyli z chudymi tancerkami na scenie. Tylko niestety (dla mnie) razem z kilogramami tancerek stracił to, co było w nim najważniejsze i najbardziej podkreżlane w wersji Arabic.
    🙂 🙂

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    teraz tylko kwestia jakie kobiety są wg ciebie otyłe a jakie chude, bo uwierz żadna tancerka TB nie chce być puszysta, to jest coż innego niż posiadanie kobiecych kształtów, bo chodzi o estetykę tańca również. BD w Europie pochodzi bardzo często z Egiptu i nie jest to europejska wersja, tylko oryginalna. Wiadomo są gusta i gużciki, tu nie ma wątpliwożci, jednak to czy tancerka jest chuda czy puszysta nie zmienia faktu,ze ważna jest technika.

    A co do zieleni oczu to na pewno nie są blade 😀

    Prince_92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Żadna tancerka, ale TUTAJ, w Polsce, w Europie, a włażciwie nie tak żadna, bo autorka np chce 😛
    Chuda to taka, której wystają kożci (wg mnie), a puszysta, to taka, która ma spory brzuszek i krągłe bioderka. 😀

    Może łatwiej będzie jak pstrykniesz fotę swojego oka i ją wkleisz? 😉

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Taniec brzucha, czy jakież inne orientalne są coraz bardziej popularne. Ja też dopiero teraz natknęłam się na ten wątek… ja mieszkam w Krakowie i nie miałam większego problemu, żeby znaleźć odpowiednią szkołę. Ostatecznie zapisałam się na zajęcia, które prowadzi Sara Damm i muszę wam powiedzieć, że jest super. Sposób w jaki się rusza i jak prowadzi zajęcia rewelacja….

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Taniec Brzucha jest według mnie tańcem bardzo kobiecym więc jeżli któraż kobieta ma troszkę brzucha to w niczym to nie przeszkadza, bo kobiece kształty bardzo ładnie wyglądają w tańcu. W grupie, na którą ja chodzę są dziewczyny zarówno z płaskim brzuchem, jak i te z trochę bardziej wystającym. I każda z nich tańcząc wygląda pięknie!

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    No własnie,chyba podczas takiego tańca wazne jest zeby ten brzuszek sie nam w odpowiedni sposób ruszał 😉
    Bo taka deseczka to nawet nie powachluje tłuszczykiem 😉
    Mysle tak powaznie ze tusza nie ma tutaj zadnego znaczenia.

    moni543
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    @karenmoody wrote:

    moni dopiero dzisiaj natknęłam się na to forum a chętnie rzucilabym obiektywnym okiem na twoje zdjęcia tyle, że nie ma ich już na tych hostach, mozesz dodac nowe ?

    Witam. Zamieszczam jeszcze raz zdjęcia mojego brzuszka

    moni543
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Podobno mam mały, ale sterczący brzuszek, a dodatkowe kilogramy nadają mu bardziej ponętny kształt .. to też trochę podjadałam od tamtego czasu, szczególnie, że koleżanki same mnie zachęcają i dokarmiają. Ilekroć, gdzież wychodzimy stawiają mi podwójne porcje + dokładki.
    W efekcie obecnie brzuch jest jeszcze bardziej sterczący

    moni543
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Przybieram głównie na brzuchu co jest dobre dla jego kształtu, ale ciężko obecnie znależć ubrania z których by nie wystawał. Niedawno zakupione spodnie … 😉

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    A ja wiem ze po tańcu brzucha brzuszek spadnie.owszem to nei jest tak,ze nagle po 3 lekcjach,ale jak zaczniemy chodzić regularnie to rzeczywiżcie można troszkę zrzucic.

    Misiu125
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Bardzo masz ładny i kształtny masz brzuszek, ale piersi też urosły (co optycznie zmniejsza brzuch 🙁 ) A faktycznie podczas tańca się chudnie 🙁 . Przyzwyczaj więc go do gigantycznych porcji, to schudniesz jedynie z piersi 😀 , a brzuszek może nawet urożnie 😀 .
    Wiem, że temat wygasł już dawno, ale jeżli tu zajrzysz to podaj gg 🙂 !

    moni543
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Witam ponownie, dawno mnie tu nie było. Dopiero teraz odgrzebałam mój stary wątek, dzięki za wszelkie wsparcie.

    Wszystkich, nadal zainteresowanych tym tematem, którzy uważają, że kształtny, wydatny brzuszek pomaga w tańcu brzucha, chcą się podzielić swoimi dożwiadczeniami lub zapytać o moje, interesują was moje aktualne proporcje – zdecydowanie przekarmiłam mój brzuch tym roku i jest jeszcze okrąglejszy niż na tych zdjęciach proszę pisać najlepiej na priv jako, że ostatnio żadko sprawdzam forum.

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    „ŁATWE DECYZJE – TRUDNE ŻYCIE. TRUDNE DECYZJE – ŁATWE ŻYCIE” – JERZY GREGOREK

    PODEJMIJ TRUDNĄ DECYZJE I ZACZNIJ ĆWICZYC Z TRENEREM – SCHUDNIJ I ZMIEŃ CAŁE SWOJE ŻYCIE W 3 MIESIĄCE. TYLKO TERAZ PROMOCJA: 99ZŁ ZAMIAST 400! DODATKOWO MASZ SZANSĘ WYGRAĆ 10 000ZŁ!

    WEJDŹ TERAZ: igortreneronline*pl

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Taniec brzucha, a jego wielkożć?"

Przewiń na górę