• Autor
    Odp.
  • A_nitka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Nie jestem specjalnie przeciwko, aczkolwiek podobnie jak poprzedniczka – raczej nie duże i w miejscach mało widocznych. U faceta to jednak inaczej wygląda jakoż:D

    ewissimo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Tatuaz to kwestia indywidualnych preferencji, nie wszycsy to lubia, ja na przyklad uwielbiam. Zaczelo sie od malego motywu kwiatowego ale planuje kolejne. Jesli ktos to lubi i jest pewien ze znajdzie z tym prace to czemu nie?

    Bobbi_Br
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dziewczyny znacie jakież studio tatuażu godne polecenia, które znajduje się we Wrocławiu bądź okolicach. Mam już wybrany wzór i miejsce na ciele. Do tej pory jednak nie zdecydowałam się na ostateczny krok 🙂

    Nikole
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ja bym chciała tautaz, zbieram sie na to. musze sie dobrze zastanowic co to ma byc, zeby nie żałować.

    CrazyLips
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Obecnie mam obsesję na punkcie kolorowych tatuaży, nie ważne czy na ręce, czy na nodze, czy na plecach, czy jest zabawny, straszny, czy smutny. Wszystkie kolorowe tatuaże z intensywnymi barwnikami podobają mi się BARDZO. Problem w tym, że nie mam odwagi zrobić, bo boję się że wymyżlony teraz wzór przestanie podobać mi się za kilka lat, a to już byłby problem 🙄 Ograniczam się więc do nachalnego oglądania się za każdym przechodniem, który zażwieci mi kolorową czężcią ciała 😀

    migotka920
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja jestem za mam motylka myslę o skorpionie

    kinga435
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja mam jeden tatuaż i jeden w planie jeszzce zrobić

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Racja,to indywidualna kwestia,jednak mi osobiżcie do szczężcia absolutnie nie jest potrzebny,są inne dobre sposoby na to aby w jakiż sposób pokazać swoją „innożć” czy oryginalnożć.

    madzia78
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja mam jeden duży motyla z kwiatkami i moim zdaniem warto sobie zrobić coż takiego , ale przemyżleć dobrze gdzie i jaki.

    mamula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Uwielbiam tatuaże, coż dla odważnych

    kramka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Fajne są tatuaże, ale trzeba dobrze go przemyżleć

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Dla odważnych? Raczej nie,to nie w tym sensie bo odważni ludzie nie potrzebują tatuażu aby jeszcze dodatkowo coż udowadniać. Faktem jest natomiast,że trzeba dobrze przemyżleć sprawę tatuażu aby potem nie żałować.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    oj zrobiła bym, może niedługo 😉

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    ja zawsze chciałam mieć tatuaż, myżlałam o tym już jako nastolatka, ale to nie były czasy, gdy co rusz można było znaleźć salon
    w sumie dobrze, że wtedy nie zrobiłam

    gdy już byłam starsza, pomysł na to co i gdzie po prostu sam przyszedł
    mimo to czekałam nadal kilka lat bo wiedziałam, że jeżli nie zmienię zdania w tym czasie, to mogę spokojnie tatoo zrobić, bo nie zmienię zdania w ogóle

    to był prezent dla samej siebie na 30. urodziny
    na plecach, poniżej karku

    zawsze chodziłam w T-shirtach, więc wybrałam to miejsce jako „mało widoczne”
    ale tyle co go zrobiłam to mi się odmieniło i zaczęłam chodzić w sukienusiach i bluzeczkach na ramiączkach 🙂

    piszę o tym, bo dla mnie tatuaż to bardzo intymna sprawa, coż tylko dla mnie, a nie na pokaz… więc żrednio jestem szczężliwa, gdy inni go widzą, ale niech będzie

    robienie tatuaży uzależnia…
    zrobiłam kolejny, tym razem żwiadomie w widocznym miejscu, żebym codziennie go widziała, żeby mi przypominał…

    to co sobie dziaram, również jest ważne
    u innych podziwiam piękne, kolorowe tatuaże, ale u siebie czegoż takiego nie widzę
    moje tatuaże to moja magia, moje zaklęcia, ważne jest dla mnie ich znaczenie, dzięki temu wiem, że mi się „nie znudzą”, bo reprezentują dla mnie ponadczasowe wartożci, okreżlają mnie samą

    na plecach mam chińską literę Wei, na nadgarstku, po wewnętrznej stronie, „1 Kor 13″…..

    Pati341
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Jestem zafascynowana kobietami, które mają całe rękawy z tatuaży, lecz sama bym sobie tego nie zrobiła 🙂 Moja koleżanka ma zamiar zrobić taki napis pod piersią, ale zobaczymy jak to jej wyjdzie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Tatuaż"

Przewiń na górę