• Autor
    Odp.
  • Ooo25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Nie mam, ale mi się podobają. Jednak nie jakież duże na pół nogi tylko taki mały, subtelny gdzież na ramieniu lub łydce, to jak najbardziej.

    kasian85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Tatuaz zawsze można zakryc. Na przykład ja mam na nadgarstku i jak nie chce żeby był widoczny to po prostu ubieram bransoletki albo gruby zegarek 🙂 Uwielbiam tatuaże. Niestety mam niski prog bolu i każdy tatoo to dla mnie wyzwanie. Ostatnio odkryłam super krem [usunięto_link], który znieczula i jest mi o niebo lepiej. Tatuaze to jest naprawdę piekna ozdoba.

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Mi sie podobaja tatuaze, nawet bardzo, ale sobie nie zrobie, bo podoba mi sie na kims tylko i wylacznie 😛

    Tamara Schmidtke
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja mam tatuaż na nadgarstku 😉  jest mały ale mimo to i tak jakoś przykuwa uwage  innych 😉  Bardzo ważna tez jest pielęgnacja takiego tatuażu. Ja używam kosmetyku Tattoo Butter Loveink, gdzie ma żadnych parabenów, substancji ropopochodnych ani konserwantów 😉

    jusia22
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Mam kilka małych tatuaży, sam kontur, żadnych cieni czy kolorów. U innych kolorowe dziarki podobają mi się bardzo, jednak sama nie zdecydowałabym się na to, zwłaszcza, że mam skórę alergiczną

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Tatuaż"

Przewiń na górę