• Autor
    Odp.
  • magdamiko1991
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja zawsze chciałam sobie zrobić gdzież na biodrze coż symbolicznego, ale do tej pory nie mam pomysłu, co to mogłoby być.

    Gdzie robienie tatuażu boli najmniej?:)

    katasha7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    hmm ja wiem ze najbardziej boli ponoć na kostce przynajmniej moja koleżanka tak mówiła.
    A nie boli ponoć na ramieniu,

    scarlett_j
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Nie mam, ale mi się podobają japońskie tatuaże jak ryba koi w kwiatach lotosu. Super rzecz. jupi

    scarlett_j
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    jeżli się sama wreszcie nie zdecyduje, to może nakłonię mojego Skarbka do ryby koi. Kto wie. jupi

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Kolorowa ryba? Podobają mi się na przedramieniu.

    aisoglam
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Dyskretny,pomysłowy tatuaż jest ok.

    natka11
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    ja chciałam sobie zrobić tatuaż na stopie, już parę lat o tym myżle, ale do tej pory nie mam. i też uważam, że tatu w miejscu gdzie można go schować jest ok.

    kamilon
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    natka11: na stopach uwielbiam, pewnie dlatego, że stopy dziewczyn to mój fetysz.
    A co miałby u Ciebie przedstawiać? 😀

    kolorowa12
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja nie mam, ale bardzo mi się podoba kolorowy tatuaż na stopie (w lecie żwietnie to wygląda jak mamy sandałki albo japonki). Fajne też są takie jak ma Rihanna (np. gwiazdka za uchem albo inny drobiazg w tym miejscu). Ja lubię raczej małe i dyskretne tatuaże, duże mi się nie podobają.

    Genia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Bo pewnie chce uchodzić za wystrzałową dziewczyne 😉

    Natka13
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 48
    • Bywalec

    Znalazłam dzisiaj coż takiego, na początku się żmiałam, potem uznałam, że wbrew pozorom to jest naprawde mądre 🙂 [usunięto_link]

    Ja mam na cale plecy, jestem zadowolona i zgodnie z linkiem zrobiłam go mądrze 🙂 Gdybym się cofnęła w czasie to bym zrobiła to samo.

    szyms88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    najlepiej sobie nad morzem zmywalny zrobić, a nie tam sie kłuć od razu :/

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Ja nie mam i raczej bym się nie zdecydował, ale znam kilka osób, które mają rewelacyjne tatuaże. Tylko niestety trzeba trafić do dobrego tatuażysty…

    Agusiek1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Ja nie mam ale bardzo chcę mieć. Na bardzo widoczny i duży tatuaż to chyba jednak nie zbiorę odwagi. Ale taki malutki albo przynajmniej taki, który można ewentulnie ukryc pod elegancka kiecką … 🙂

    Kalia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Ne mam. Jak wiadomo kobieta zmienną jest. Pewnie za jakiż czas stwierdziłabym, że mi się nie podoba i wtedy musiałabym narażać się na ryzyko kolejnego bólu i prawdopodobnie blizny związanej z usuwaniem go…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " tatuaże"

Przewiń na górę