• Autor
    Odp.
  • Zezowata
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Nie mam, ale zastanawiam się nad stopą.. łatwo ukryć jakby co, a w lecie do sandałków, klapek czy boso po plaży.. mm <3 :-

    bellana
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Na stopie wyglądają super, popieram pomysł 😉

    kamilon
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    no na stopie są bosie 😀

    PachnacaAzalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Mnie się bardziej podobają w miejscach od pasa w górę 😉 Na ramionach, na biodrach, łopatkach…

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Nie mam,ale podoba mi się maleńki albo na ramieniu,albo na kostce stopy.

    Nalepka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja mam na plecach jeden, nie powiem co, bo zaraz się zacznie długa, niezbyt przyjemna dyskusja ;d Ale ważne, że ja kocham ten tatuaż i nie zamieniłabym go na żaden inny.

    No i drugi na nodze w okolicach kostki. Przedstawia kwiatki, a są one zadedykowane tacie, który uratował życie mnie i mojemu bratu, pożwięcając własne [*]

    W przyszłożci planuję jeszcze skorzystać z usług jakiegoż dobrego tatuażysty, ale na to przyjdzie pora 🙂

    Wiele osób twierdzi, że tatuaże to bohomazy, że dedykowanie ich innym osobom to głupota, albo jeszcze lepiej, że tatuaże mają przestępcy i tym podobne osoby. Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie można też pochopnie oceniać innych, bo np. mają tatuaż.

    Zezowata
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    mm na kostce lilię wodną 😉

    czem300
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    na łopatce, smoka 😉


    [usunięto_link]

    Madzilla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Mój przyszły mąż jest tatuażystą, sama nie mam żadnego, nie mam odwagi…On natomiast ma ich kilka. Bardzo mi się podobają duże tatuaże, szczególnie biomechanika.

    djlevine
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 97
    • Stały bywalec

    Coż znakomitego 🙂

    Agusiek1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Popieram tatuaże. Uwarzam, że dobrze wykonany w odpowiednim miejscu może być naprawdę uroczy 🙂 Wybieramy sobie teraz z narzeczonym jakież drobne tatuaże ale wciąż nie mamy koncepcji. Może pomożecie ? 🙂

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    oj, a jak narzeczeństwo się skończy? nie życzę tego, ale tatuaże….

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Tatuaż nie jest taki głupi,jeżli nie jest zbyt duży i jest jeden.Bo np. jak niektórzy mają na całych rękach,plecach i gdzie się tylko da,to nie jest nawet ciekawe.

    Agusiek1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    oj, a jak narzeczeństwo się skończy? nie życzę tego, ale tatuaże….

    Włażnie chodzi o to żeby nie był wiążący. Czyli inicjaly, imiona, twarze i wszelkie inne tatuaże wskazujące konkretną osobę odpadają. Chodzi o to żeby tatuaż był raczej neutralny i żeby pasował do nas obojga. Dlatego tak ciężko coż ciekawego znaleźć 🙂

    Aniela80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja mam retro jaskółkę na łopatce. Zrobiłam ją jako symbol wolnożci, aby nie kryć się w gorsecie uprzedzeń. Dodaje mi odwagi 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " tatuaże"

Przewiń na górę