• Autor
    Odp.
  • Manora
    Member
    • Temat贸w: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    G艂upia sprawa. Najwa偶niejsze, 偶e wiesz, 偶e jest zdolny do „kr臋cenia” na boku. Te偶 wola艂abym zna膰 prawd臋. Zabrnij w to dalej wcielaj膮c si臋 w tamt膮 lask臋, zobacz jak daleko si臋 posunie. Um贸w si臋 pozniej z nim na spotkanie, a potem go wystaw, niech czeka. A Ty niby przypadkiem sobie przechodz tamtedy i si臋 zapytaj, a co Ty tu robisz? Jak 偶ciemni, to powiedz, 偶e wiesz o wszystkim i po prostu zerwij, bo z takim kolesiem nie warto 偶y膰, nie tylko 艂ajdak, ale i k艂amca! Przynajmniej ja bym tak zrobi艂a!

    Zielonooka
    Member
    • Temat贸w: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Tak czy siak zachowuje si臋 nie fair!

    Adam LP motorniczy
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Tu by艂o by najlepsze zagranie pokerowe. Czyli np dobrze jak bys mia艂a jakiegos kolesia co lubi robic sobie jaja aby poszed艂 w jakies um贸wione miejsce ze znakiem rozpoznawczym np kwiatek w d艂oni i swojego ch艂opaka tam um贸w niech idzie i szuka kogo偶 z kwiatkiem w d艂oni si臋 nawzajem spotkali a Ty sie wybierz dyskretnie aby Cie nikt nie widzia艂e/ czyli najlepiej wybra膰 jakie偶 ruchliwe miejsce gdzie mozna w spokoju usi膮偶膰 w jakiej偶 kawiarni. I chodzi mi o to ,zeby si臋 spotkali i wtedy ten Tw贸j ch艂opak uwierzy dopiero ,ze flirtowa艂 na boku z jakim偶 kolesiem

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " Testowanie dziewczyny – jestem za艂amana :("

Przewi艅 na g贸r臋