To się porobiło.

  • Autor
    Odp.
  • Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Możecie mnie oceniać, ponieważ zachowałam się raczej mało racjonalnie,ale w sumie niczego nie żałuję.
    Na piątkowej imprezie poznałam fajnego chłopaka. Traf chciał,że wtedy też mnie okradziono. Zaproponował mi nocleg u siebie. W sobotę poprosil bym została jeszcze. I stało się.
    Dziż jestem u siebie,z jego numerem telefonu na kartce. Telefon też mi skradziono. Mam zastępczy numer i walczę ze sobą, by odezwać się do niego jak najpóźniej.
    Czułam się cudownie. Dawno nikt nie okazał mi tyle zainteresowania i troski.
    Boję się jednak,że z moją manią szybkiego angażowania się, po raz kolejny spotka mnie życiowa porażka.
    Ajć, nie wiem czemu ja to piszę.

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    napisz do niego. przeciez nie masz nic do stracenia.

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Napiszę, pewnie dzisiaj,bo nie daję rady. Ale boję się,że się nie odezwie. Mam dosyc kolejnych zawodów.

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    nie martw sie na zapas. najlepiej jakos na luzie napisac, zartobliwie, zeby nie pomyslal, ze sie narzucasz.daj znac, jak poszlo:)

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Napisałam 2 godziny temu. Tyle na ten moment.
    Mam jednak przeczucie,ze będę tak czekać,aż osiwieję 😉

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    nie martw sie na zapas. najlepiej jakos na luzie napisac, zartobliwie, zeby nie pomyslal, ze sie narzucasz.daj znac, jak poszlo:)

    Coż się ruszylo. Pisałam na PW,ale nie wiem czy dostałaż.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " To się porobiło."

Przewiń na górę