• Autor
    Odp.
  • jolka15
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Co sądzicie o opalaniu topless? Czy to jest topless czy raczej nie? 😳 [usunięto_link]

    medoff
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 78
    • Stały bywalec

    Jak dla mnie to jest topless 😀

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    W odpowiednio wyznaczonych miejscach ok-są specjalne plaże gdzie jest to dozwolone ale na np miejskich basenach czy nad wodą gzdie takiego pozwolenia nie ma-zdecydowanie nie!!
    Nie kazdy życzy sobie to oglądać,przychodzą ludzie z dziećmi i trudno narzucac komukolwiek takie widoki!

    Już nie wspominając o tym jak bardzo niezdrwe jest opalanie piersi-skóra tam jest cieńsza niż na całym ciele,szybciej traci jędrnożć i wiotczeje-słońcem tylko to przyspieszymy! A opalanie się z odkrytymi sutkami może doprowadzić do raka sutka nawet!

    lasica
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Genenarlnie, opalanie topless nie jest najlepszym rozwiazaniem, pomijam zakazay, nakazy i obyczaje, chodzi o wplyw slonca na skore. a druga sprawa, takie plastry zostawia nieopalone miejsca „na okolo”, wiec moze smiesznie wygladac 😉

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    ja bym miała opory moralne do „ubrania” czegoż takiego na plażę (nawet dla nudystów)

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    nie mam nic przeciwko opalaniu topless, sama sie tak opalam z kolezankami jednak w zacisznych miesjscach.

    shiva
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    CHyba nie chciałabym żeby moje intymne miejsca ogladał ktos poza moim facetem i ginekologiem:) Ale sa gusta i gużciki

    Lady__
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    opalałam się kilka razy toples ale byłam sama i to na takim odludziu było 😛 toples przynajmniej można w miare równo się opalić 8)

    Demdi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Ja zawsze wyjezdzam za granice na wakacje i zawsze topless 😀 Nie wiem ja w PL, na baltykiem bylam ze dwa razy jak bylam dzieckiem… Ale widze ze coraz mniej kobiet opala sie topless…
    Lubie to. Nie mam zadnych nieopalonych ramionczek i moge kazda bluzke czy sukienke wlozyc bez bialych sladow ;D

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    dla mnie to obżydliwe opalać sie toples,dziwie sie ze kobiety takie sie staja ze lubia pokazywac swoje piersi wszytskim naokoło,

    Ostatnio byłam na słowacji tam tłum przy termalnych wodach, i dwie panienki opalały sie toples, wyglądało to obrzydliwie, dobrze ze ich upomniał ratownik. Widzą ze sa tłumy i osoby starsze matki z dziecmi a one mysla tylko o sobie bo nie chca miec ramiaczek nieopalonych:/

    mis11
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    Jak zwał, tak zwał. Liczy się opinia większożci, a ta zapewne potraktowałaby to jak toopless

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Genenarlnie, opalanie topless nie jest najlepszym rozwiazaniem, pomijam zakazay, nakazy i obyczaje, chodzi o wplyw slonca na skore.

    no tez bym się tym bardziej przejmowała niz opinią innych;) Dla mnie takie plastry to jak topless, choc wiem, że niektóre kobiety mają bikini podobnych rozmiarów;p

    majkawazka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Bałabym się , że mi się piersi rozchorują od tego nasłoneczniania. Ja rozumiem równa opalenizna ale bez perwersji 😉

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Bałabym się , że mi się piersi rozchorują od tego nasłoneczniania. Ja rozumiem równa opalenizna ale bez perwersji 😉

    też się strasznie boję o moją Maleńką 🙁

    wolałbym, żeby miała bielutkie piersikl 🙄

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    jasne ze topless, ale nie jestem pewna czy w polsce. Nie jest to przyjete w naszej kulturze. natomiast na plazy we francji na przyklad, wszystkie panie chodzą bez staniczkow.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " topless??"

Przewiń na górę