• Autor
    Odp.
  • paulamaz76
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    stickini:) prawie jak topless;)

    maggie
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    w tym roku byłam na wakacjach w Rumunii i tam mnóstwo dziewczyn opala się topless, nie jest tam to żadna sensacja 🙂 ale ja i tak nie skorzystałam, ale bardziej ze względów zdrowotnych niż obyczajowych

    niezapominajka1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    przyjedz do Berlina albo wogóle na niemickie wybrzeże tu nikogo to nie razi, wszystcy latają z gołymi tyłkami, i młodzi i starzy. U nas też są plaże dla naturystów może nie wszedzie ale są.

    Pogas_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Co sądzicie o opalaniu topless? Czy to jest topless czy raczej nie? 😳 [usunięto_link]

    Opalanie topless w niektórych kulturach jest naturalne i nikt się temu nie dziwi, gdyż większożć kobiet opala się w samych majteczkach. Gdy wybieramy się plażę, w której takie zwyczaje nie są tolerowane uszanujmy innych i inie skazujmy ich na piękny ale jednak niechciany widok,tylko skierujmy się w bardziej ustronne miejsce ,w którym nikt nas nie będzie widział.

    Biogaleria_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Co sądzicie o opalaniu topless? Czy to jest topless czy raczej nie? 😳 [usunięto_link]

    Jeżli przybywamy w miejscu, gdzie jest to dozwolone i uznawane przez otoczenie to jak najbardziej możemy opalać się topless. Dzięki temu nasza opalenizna będzie równiejsza, bez białych żladów.

    Kalia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    nad bałtykiem topless chyba nie… bo kazdy by sie ciągle patrzył jak na dziwoląga, ale na plaży dla nudystów owszem 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " topless??"

Przewiń na górę