• Autor
    Odp.
  • szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Zastawiam się nad tym czy kupić sobie toster. mam już opiekacz i teraz przyszło mi do głowy, żeby mieć jeszcze toster. Czasem sobie urozmaicić żniadania i zjeżć tosty;) Czy wy może używacie tosterów?? I czy waszym zdaniem warto jest sobie kupić taki sprzęcik??

    meksykanka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja mam i opiekacz i toster i obu używam. Toster sprawdza się przy starym pieczywie, jak chcesz odżwieżyć. Błyskawicznie robi grzankę (minus jest taki, że jak nie wrzucasz chleba tostowego, to zwykły większy chleb może ci utknąć w żrodku i się spalić), potem sobie smarujesz masełkiem, i jedziesz z resztą żwieżych dodatków. Tosty z opiekacza już mi się trochę przejadły. Są mniej zdrowe, bo jednak jakiż ser musisz tam włożyć. W dodatku wszystko co włożysz do żrodka też się zapieka. A z tostera tylko grzanka;)

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Ja też używam opiekacza i tostera i jestem z obu urządzeń bardzo zadowolona – grzanki, które dzięki nim uzyskujemy różnią się od siebie i ciężko powiedzieć, które są lepsze. Jeżli masz w kuchni trochę miejsca i wiesz, że będziesz robić tosty, to nie ma się co zastanawiać – kupuj 😉

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    tostera nie mam, opiekacz owszem – jestem zadowolona.

    patelka86
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Opiekacz mam i używam. Toster miałam i nie używałam. To taki trochę gadżet z amerykańskich filmów. Nie wiem, czy warto mieć…

    secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Eeeej, dziewuszki, ale toster i opiekacz to prawie to samo, chociaż toster jest praktyczniejszy, bo mozna w nim zrobic 'zamknięte’ tosty a nie tylko same grzanki 🙂
    Nie zamieniłabym mojego tosterka z electro na żaden opiekacz. Zbyt lubię tosty z salami, tuńczykiem, mozzarellą, zeby oddać to wszystko na rzecz marnej grzanki z dżemem 8)

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Ja mam toster ale moje dziecko teraz chce opiekacz – na filmach jest w każdym domu a u nas nie heh
    Chciałabym kupić jakiż ale taki żeby opiekało z jakimż 'rysunkiem’ żeby dziecko miało większą zabawę 🙂

    marta_wiga
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Ja się chyba trochę zgubiłam w tym temacie. Dla jasnożci
    To jest toster

    a to opiekacz

    Zgadza się?

    A wracając do tematu. Mam i jedno i drugie bez względu na nazwę 😉 i nie ma nic lepszego z rana jak tosty z dżemem truskawkowym i kawa 🙂

    magda7
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Ja mam opiekacz z Tefala i jestem zadowolona.Używam go np: do odgrzania nalesnkików z dżemem,do kanapek,ze zwykłego lub tostowego chlebka,według mnie wydawanie pieniedzy na toster jest bez sensu,bo to samo możesz zrobic w opiekaczu,a nawet wiecej.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    O jej i dalej nie wiem, co mam wybrać i co kupić, ale może po prostu zrobię tak, że kupię i jedno i drugie. Chociaż bardziej zdecydowana byłam na zakup opiekacza. teraz pozostaje wybrać jakiż fajnie wyglądający opiekacz i toster. Bo opiekacz plus minus wybrałam.
    Może podrzucicie jakież linki??

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Kup sobie i opiekacz i toster. Toster najlepiej z wymiennym wkładem to zrobisz sobie gofry. 🙂

    Klima88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Racja, kup sobei toster i opiekacz. Ja miałam z roznych firm i każda byla swietna. to jest tanie i tego nie kupuje sie na cale zycie

    Salomika
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    Opiekacz to naprawde dobra sprawa 🙂

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Ach te żniadanka przy gorącej kawie, tostach z dżemem albo kemem czekoladowym – każdy o takim marzy, a najlepiej jakby ktoż jeszcze zrobił i podał do łóżka. Dobry toster czy opiekacz, bo to dwa różne urządzenia, to moim zdaniem podstawa – każdy chyba o tostach na żniadanie marzy. Wyczaiłam sobie na magicznaplaneta.pl toster z BOSCHA i to za niewielką cenę – musze go kupić, bo ma opcje opiekania bułeczek, a chyba większożć osób wie, jakie są pyszne opiekane bułeczki.

    buli
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Włażnie do tego chciałam odesłać ten wątek 🙂 Pomysł niezły, ale ja chyba wolę wszystko oddzielnie 🙂 No i takich grzanek to nie jadam zbyt często 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " toster"

Przewiń na górę