• Autor
    Odp.
  • Cane-Linha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    ja mam toster zelmera,prosty model za ok 50 zł. na poranne tożciki sprawdza się w sam raz:)

    sadzonka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    mam toster. uwielbiam tosty z dżemem na żniadanie!mm..:)

    mammamia555
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Uwielbiam tosty z miodem i cynamonem..a na słono z pesto i pomidorami. Super na żniadanie. Dobrze jak toster stanowi ozdobę w kuchni a nie straszy. Mi baaaardzo się podoba fioletowy russel hobbs (np. na sztućce_pl). Pasuje do kuchni nowoczesnej, mocny kolorystyczny akcent. 😀

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    są równiez tostery które nie są stworzone specjalnie na potrzeby chleba tostowego ale mozna wcisnąc i panini i inne chlebki, takie bardziej polskie:) uzywalam i uzywam i bardzo sobie chwale, natomiast opiekacz jest nieuzywany

    loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Ja mam taki bardzo stary i fajny toster, wlażnie od opiekania wszystkiego – takie sa najlepsze 🙂

    Bo tostów takich samych białych, pszennych, nie jem.

    hanna_f
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    A co powiecie na taki toster? Moja chrzeżnica taki ma i robi sama pyszne tosty z dżemem. Link do tego cuda [usunięto_link]. 🙂

    A tak na poważnie, ja mam w domu jakiż przedpotopowy toster, chyba nawet po moich dziadkach. Wygląda fatalnie, ale opieka cudownie i chyba nigdy się go nie pozbędę!

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Jeżeli jesteż pewna, że często będziesz sobie robić tosty, to na pewno taki sprzęt warto kupić. Swoją drogą to tostery mogą nawet ciekawie wyglądać. Ten mi się nawet podoba: [usunięto_link] Także jeżeli nie będzie się z niego korzystać, to przynajmniej dobrze się będzie prezentował w kuchni 😉

    ojtam
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    wittam was kobitki ;d

    ja tak moze z innej beczki 😀
    raczej nie o taki toster tu chodzi ;d
    [usunięto_link]

    ale mysle ze i wam strona sie spodoba tak jak i mi 😀

    zajrzyjcie 😀

    ciekawa strona naprawde ;d

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Takie urządzenie jak toster przydaje się zawsze w każdej kuchni,nawet jeżeli używamy go okazyjnie. Ja uwielbiam tosty szczególnie na żniadanie,zapiekane z szynką.

    ubuunii4
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Proponuję [usunięto_link] z funkcją rozmrażania, przystosowane do mycia w zmywarce

    loreen
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Torster opieka a tu wiele osób myli toster z sandwicherem.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " toster"

Przewiń na górę