Trwała.. + czy – ?

  • Autor
    Odp.
  • bejbi21
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Mam kręcone włosy albo raczej jakież takie dzikie bo raz jedna czężć się kręci a druga nie, a po następnym myciu na odwrót 🙂 chciałabym zrobić sobie trwałą, żeby mieć już wszędzie piękne loczki…ale…słyszałam, że nie warto bo włosy się strasznie niszczą i ciężko je później doprowadzić do zdrowia. Jak to jest? Robicie sobie trwałą? Macie poniszczone po niej włosy? Jakich kosmetyków po trwałej używacie?

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja bym sie bala zrobic sobie trwala 😕 Sama mam falujace wlosy i prostuje je przed kazdym wyjsciem. To niszczy wlosy ale na pewno w mniejszym stopniu niz trwala.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja mam cienkie i proste włosy kiedys robilam trwałą i nigdy nie wychodziły mi loczki tylko jakies takie fale[no kijowe to było] no ale musisz liczyc sie też z odrostami bo nieciekawie to wygląda dożć że odrosty sa proste to jeszcze ciemniejsze

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Ja kiedyż bardzo chciałam zrobić sobie trwała ale sama fryzjerka mi to odradziła.. 🙂 powiedziała że szkoda włosów..

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Słuszałam,że trwała to najgorszy zabieg jakiemu można poddać włosy.Niszczy,wysusza a czasem nawet wypala… brrr.Chyba niewarto az tak ryzykować tylko po to żeby mieć na głowie barana.Radziłabym ci wgniatać w nie,kiedy są wilgotne,żel lub produkt do sylizacji.Robią sie wtedy naturalne fale a włosy nie niszcza się tak masakrycznie jak po trwałej.Trwałej mówię NIE! 😉

    bejbi21
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Hmmm….przekonałyżcie mnie hehe…raczej nei chce sobie saplić włosów…niech już się kręcą jak tam sobie chcą 😀

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Hmmm….przekonałyżcie mnie hehe…raczej nei chce sobie saplić włosów…niech już się kręcą jak tam sobie chcą 😀

    słuszna decyzja 😆 możesz ewentualnie spróbować kosmetyków podkreżlających skręt 😆 one na pewno nie zniszczą włosów jak trwała 😆

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    A moze po prostu kupic sobie prostownice? Modnie i bez klopotu… 😀

    bejbi21
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Oj…pożyczałam juz prostownice od siostry….włosy są proste…przez jakież 15 minut…a jak tylko wyjde na zewnatrz to odrazu się kręcą…i wtedy to dopiero strasznie wyglada 😀

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Oj…pożyczałam juz prostownice od siostry….włosy są proste…przez jakież 15 minut…a jak tylko wyjde na zewnatrz to odrazu się kręcą…i wtedy to dopiero strasznie wyglada 😀

    Wlosy beda proste przez dlugi czas/ u mnie przez caly dzien/ jezeli spryskasz je lakierem ❗ To jest podstawa, by utrwalic fryzure!I wcale nie bedziesz miala „chelmu” na glowie.Polecam Nivea 🙂

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    na twoim miejscu to zadbałabym o to co mam, odpowiednie szampony, odżywki i kosmetyki do włosów kreconych tak zeby włosy sie nie puszyły tylko ładnie było widac naturalne loczki czy tam fale

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    sadze ze przy pomocy dobrego fryzjera i kosmetykow jestes w stanie fajnie ulozyc sobie wlosy bez robienia trwalej:) wiec chyba nei warto ryzykowac i az tak niszczyc wlosow…

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    no…w wieku 17 lat tez marzylam o trwalej:)))

    czlowiek glupi byl, o wlosach kreconych marzyl…
    na szczescie moj fryzjer powiedzial mi, ze zglupialam i on mi tego nie zrobi na pewno nigdy w zyciu.

    i nie zrobil. na szczescie 😀

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    no jak sie trafi na nieodpowiedniego fryzjera to nawet włosy mozna stracic. Moja kolezanka własnie tak miała poszła zrobic sobie trwałą i chyba fryzjerka uzyła za mocnego albo za długo trzymała w płynie no i efekt był taki że włosy jej sie wykruszały u nasady i miała pieknego jeżyka, który był widoczny zwłaszcza na przedziałku. a ja miałam taka sytuacje że była jakas praktykantka no i tak mi moczyła te włosy w tym płynie że az kapało, włosy mi sie niewykruszyły ale były spalone i rozjasniło je chyba o jakie 2tony pomijając fakt ze były niczym siano.

    bejbi21
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Ajjj…już całkiem wybiłyżcie mi z głowy trwałą hehe…chyba jednak lubie moje dzikie włosy 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Trwała.. + czy – ?"

Przewiń na górę