• Autor
    Odp.
  • Satine_82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    ja mam kręcone włosy, takie do 3/4 pleców. Jeszcze do niedawna miałam z nimi problem bo się puszyły, czasem nie kręciły się wszystkie 😉 Ale wystarczyło wycieniowanie włosów i od razu jest o niebo lepiej! Cięcia jakoż bardzo nie widać a włosy zyskały na objętożci, chętniej i bardziej się kręcą 😀 No i polecam do tego kosmetyki do kręconych włosów, ja używam Taft, ale fajna nawet jest tez Fructis 😉
    No i dużo zależy od Twojej długożci włosów 😉

    bejbi21
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Ja mam włosy lekko przykrywajace ramiona 😀
    ale byłam niedawno u fryzjera (innego niż chodziłam do tej pory), skróciłam włoski lekko i też jakoż inaczej mi się teraz zachowują…jakież ładniejsze są…:D

    galaksy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Kiedyż może tak było, ale nie teraz. Są nowoczesne żrodki i włosy wygladają super. Nosze trwałą od 16 roku zycia, róznie bywało, raz lepiej, raz gorzej. Najczężciej miałam barana i rozjażnione wlosy. Teraz mam delikatną trwałą, a włosy nie blakną nawet po farbowaniu. Mam bardzo cienkie i sztywne włosy i bez trwałej w ogóle nie da się ułożyć fryzury. Wystarcza mi na 8-9 miesięcy. Nikt nie wie, ze mam trwałą, bo w ogóle na to nie wygląda.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    ja jakoż nie mogę się przekonać do trwałej, za duzo widziałam nieudanych fryzur i zniszczonych włosów 😕

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    Oj to bardzo szkodliwy dla włosłów zabieg. odradzam. moja kolerzanka musi regularnie podcinac włosy po tym zeby zniknęła ta przypalona czężć. niezbyt fajnie

    gita125
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    do włosów kręconych znam mega dorbe kosmetyki…
    znakomicie się okładają – tzn są w miarę posłuszna (jak na loki), są miękkie i mają zdrowy wygląd
    jest to cała seria curl – szampon, odżywka=mgiełka bez spłukiwania, fluid i krem do układania

    [usunięto_link]

    😀

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    takie kosmetyki na pewno bardziej sie sprawdzą niż przypalanie włosów trwałą.

    ewelka3222
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    mi także się zamarzyło mieć kręcone włoski i pewnie wkońcu zrobie sobie tą trwałą i napewno pózniej będe tego żałowała ale już taka jestem że jak sobie coż namyżle w tej główce to musze to zrobić…niestety :/

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    A nie lepiej kilka razy najpierw na wałki zakręcić a dopiero potem takie drastyczne zabiegi stosować?

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Nie rób sobie kochana trwałej tylko kup kosmetyki do pielęgnacji włosów kręconych. Jest cała masa takich produktów z różnych firm. Moja koleżanka, która ma burzę niesfornych loków bardzo fajnie je sobie pielęgnuje np. czymż co nadaje ładniejszy kształt jej lokom (ehh zabij mnie ale nie wiem co to jest bo sama mam włosy proste). Spróbuj najpierw z kosmetykami a jak nie będziesz zadowolona to dopiero zdecyduj się na trwałą 🙂

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Raz miałam i to wystarczy…nie dożć że włosy mi sie zniszczyły i chyba z rok zajęło mi ich intensywne pielęgnowanie to wygladałam starzej:)

    MultiPerfumeria
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Wg mnie trwała to dobra fryzura,ale dla naprawde dojrzałej kobiety. Zgadzam sie z powyższymi postami,kuo dobre kosmetyki do pielęgnacji kręconych włosów a na trwałą przyjdzie jeszcze czas.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Trwała.. + czy – ?"

Przewiń na górę