Trwałe perfumy. Które?

  • Autor
    Odp.
  • Beatrice11
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Proszę, doradzcie jakież trwałe perfumy w cenie do 150 zł. Lubię zapachy owocowe, żwieże, więc wszelkie ciężkie konwalie czy wanilia odpadają. Wypróbowałam już wiele zapachów ( m.in. Esprit conect, Christina Aguilera, C-Thru ), ale wszystkie pachną góra 2 minuty.

    Alveolus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja ma zapach Celine Dion i (na mnie przynajmniej) utrzymuje się spokojnie przez cały dzień 🙂

    Beatrice11
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Miałam Celine Dion Notes i Belong. Dla mnie pachną 10 min. A Kate Moss Summer Time jest w miarę trwała ?

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    wiesz, może Ci sie tylko wydaje że tak krótko pachną, nos po pewnym czasie przyzwyczaja sie do zapachu i potem juz nie czuc tych perfum, lepiej popros kogoż żeby sprawdził czy pachniesz

    bozenka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    no wlasnie nasze receptory przyzwyczajaja sie do zapachu! to tak jak wchodzisz do piekarni. na poczatku czujesz ladny zapach swierzeo pieczywa ale po 10minutch juz nie czuc co nie znaczy ze przestalo pachniec, po prostu nasz nos sie przyzwyczail

    Beatrice11
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Może i tak jest, ale chciałabym przynajmniej czuć zapach , gdy przyłoże nos do nadgarstka. A co z zapachami Pumy, używacie?

    benoi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 172
    • Zapaleniec

    Podobno odpowiednio dobranych perfum nie powinno się czuć.

    Beatrice11
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Kupiłam zapach z Yves Rocher. Jestem zaskoczona trwałożcią 😀

    ilonaslask
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Wcale nie pachną dwie minuty. Po prostu szybko się przyzwyczajasz do tego zapachu i jest ci obojętny z czasem.

    Zapytaj po godzinie znajomą, na pewno będzie czuła zapach intensywnie tak jak ty na początku.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    dla mnie fajne są Blue Velvet

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    każdą wodę toaletową czy perfumowaną nawet z górnej półki można trafić w fajnych promocjach, oczywiżce te mniejsze pojemnożci, uważam więc że fajnie zainwestować w coż wysokogatunkowego.

    cassandras
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Trwałe i ładne są Black Star, te perfumy Avril Lavigne, jak się w perfumerii psiknęłam to czułam je przez cały dzień. Na pewno je niedługo kupię.

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    musze iżć powąchać bo buteleczka wygląda zachęcająco 🙂

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Trwałe i ładne są Black Star, te perfumy Avril Lavigne, jak się w perfumerii psiknęłam to czułam je przez cały dzień. Na pewno je niedługo kupię.

    dobry sposób 😀 codziennie rano przed pracą do perfumerii ;d;d

    Mircia31
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    W centrach handlowych sa czesto apteki Popharma gdzie zawsze jest wiele promocji na perfumy z gornej polki za nie wielka kase. ja tam kupuje 5th avenue elizabeth arden, ktora sa bardzo trwałe i za 100 ml zapłacicie okolo tylko 70 zł. POLECAM!!!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Trwałe perfumy. Które?"

Przewiń na górę