Trzeba sie dowartosciowac!!!! CO WAM SIE W SOBIE PODOBA!!

  • Autor
    Odp.
  • smarta
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    NIESTETY MUSZE ZACZAC:) NO TO MI SIE W SOBIE PODOBAJA MOJE PAZNOKCIE, SA DLUGIE ŁADNIE POMALOWANE I ZADBANA 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja tam nie mam powodow, zeby sie dowartosciowywac. jestem zadowolona z siebie. z nikim na nic bym sie nie zamienila.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    hehe.. ja lubię w sobie wszystko 🙂 każda z nas zna swoje wartożci wiec chyba nie trzeba sie dowartożciowywać?

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    @Onione wrote:

    Przecież to też moje!

    hehehe…. dobre dobre 🙂 i tak ma być 😛

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ja tam siebie lubię.

    Niebo86
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ja tam siebie lubię.

    ja też 🙂 wiadomo trafiaja się ciężkie dni w których mam dożć siebie, dni w których nie do końca jestem zadowolona ze swojego wyglądu..
    ale to na szczężcie tylko ulotne chwile po których wszystko wraca do porządku..akceptuję się taką jaka jestem,czuję sie dobrze w swojej skórze i to jest chyba najważniejsze 🙂 zreszta to jak postrzegamy siebie wpływa na to jak postrzegają nas inni 😉

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Ja na ogol nie lubie siebie. Uwazam,ze mam zly charakter,wyglad i nie raz tak mi jezyk kolkowacieje,ze nie potrafie sie wyslowc(szczegolnie po angielsku). Rzadko bywa,ze jestem z siebie zadowolona i nawet nie wiem czemu tak sie dzieje. Pravati pisze,ze ona by nic w sobie nie zmienila,ja wrecz przeciwnie-caly czas staram sie zmienic,rowniez wizualnie ale to nie jest takie proste 😕

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    ja tez ogolnie jestem zadowlona z tego jakim czlowiekiem jestem, podoba mi sie moje opanowanie w roznych trudnych sytuacjach, potrafie zachowac kamienna twarz, moze powinnam zaczac grac w pokera 😆

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    Ja chyba już wyrosłam z wieku kompleksów i narzekania na wszystko (ale to wróci za kilkadziesiąt lat). Jasne, nie wszystko w sobie kocham, ale nauczyłam się akceptować rzeczy, których nie mogę zmienić (i to chyba największe osiągnięcie moich ostatnich kilku lat).

    Za to lubię moją marzycielsko-romantyczną naturę, wyczucie smaku, czasem inteligencję (nie uważam się za ponadprzeciętną, ale nieraz spotykając się z „innymi” ludźmi, dziękuję naturze, że obdarzyła mnie umysłem pozwalającym na chociażby kojarzenie faktów), poczucie humoru (chociaż niektórzy twierdzą, że przeginam z żartami).

    A z wyglądu? Piękne oczy, zgrabna sylwetka, naturalnie blond-złote włosy, które zawsze układają się tak, jak chcę. No i pewnie tyle, bo jestem po prostu normalna.

    aleksandraaniela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    uwielbiam swoje włosy 🙂
    zresztą całą siebie uwielbiam 😉

    smarta
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    dobra sorki :/ myslalam ze fajny temat bedzie a tu sie wszystkie najezyły …rrrr…

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    My znamy swoją wartożć po porstu:)

    basia23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    ja jestem zadowolona z siebie…no oprócz chwilowych schiz… 😀

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Co mi się w sobie podoba??Wszystko!! 😀 😀 😀

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    to glupie ale ja lubie tez wszytko!!!

    no moze poza czasem dziką zazdrożcią….;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Trzeba sie dowartosciowac!!!! CO WAM SIE W SOBIE PODOBA!!"

Przewiń na górę