Ulubione gry komputerowe???:P

  • Autor
    Odp.
  • tigerka
    Member
    • Temat贸w: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    gracie czasem w gry na pc? 馃槅 Ja tak!! Moimi ulubionymi grami sa gry zrecznosciowe,przygodowki badz wyscigi samochodow.A jakie?
    -Tomb Raider (kazda czesc dobra!Teraz 8 wyszla gdzie kompletnie Lare zmienili ,tylko kurcze drogo jeszcze… 馃檨 )
    -The Sism2 (czasami gram 馃槅 ) lubie budowac,strojiic wnetrza(ponoc mam w tym gusta 馃槅 Teraz zalozylam swoja rodzinke z moim misiakiem i mamy 3 dzieci hehe oczywiscie w grze! 馃槅 )
    -Need for speed
    -RPM tuning
    -Croc 2 (stara gierka ale fajna przygodowa i prosta.Zbiera sie roznosci i przechodzi rundy,poelcam ta gre rowniez dla dzieci! 馃榾 )

    A Wy??Jakie gry komputerowe lubicie i jakie sa Waszymi ulubionymi? 馃榾

    peronowa mysz
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Wy偶miej膮 mnie je偶li powiem pasjans ? A tak na serio to nie gram w gry bo szybko mi si臋 nudz膮. Mam jedn膮 ukochan膮 gierk臋 i jest ni膮 Morrowind 馃檪

    eta
    Member
    • Temat贸w: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja lubie strategie.. rc3, sim city, the hospital itp
    lubie tez samochodziki
    a najbardziej gre krora lubialam to diablo 1 馃檪
    wsumie to w kazda zagram 馃檪

    oka021
    Member
    • Temat贸w: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    ja ostatnio pogrywam troszke w collina ale to dopiero poczatki

    Czerwona
    Member
    • Temat贸w: 9
    • Odp.: 886
    • Zas艂u偶ony

    Ja lubie wormsy 馃榾 One s膮 takie fajne 馃榾 I chocia偶 sie nawzajem zabijaj膮 to i tak s膮… s艂odkie 馃槈
    Czasem gram te偶 w wy偶cigi samochodowe.艣cigam si臋 z moim ch艂opkiem 馃槈 . Fajna sprawa.

    xyz
    Member
    • Temat贸w: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    podobnie jak eta hospital ale gralam w to tak czesto ze mi sie jakis czas temu znudzilo i calkiem zapomnialam o tej grze (az do teraz)

    ostatnio mecze sapera 馃檪 lubie need for speed jest ok ale zacielam sie z mezem na ostatnim zjezdzie z bosem i odinstalowalismy 馃檪

    jesli gram to w male gierki z reflexive lub w chinczyka na kurniku

    lizzy
    Member
    • Temat贸w: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    A ja lubi臋 GTA S.A. i Rollercoaster Tycoon 2. Dwie ca艂kiem r贸偶ne gry na r贸偶ne nastroje 馃檪 A poza tym uwielbiam gry on-line na kurniku i miniclip.

    Lady_Pink
    Member
    • Temat贸w: 14
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Wszystkie strategie, ale nie pogardz臋 pasjansem i literakami online, gra kto偶, mo偶e ustawka?

    WarnGirl
    Member
    • Temat贸w: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja jestem wieeelk膮 mi艂o偶niczka pasjansa paj膮ka(poziom 偶redni,bo tren trudny totalnie mi nie wychodzi 馃槅 ) Lubie jeszcze grac w gierki online… i to te najbardziej krety艅skie 馃槅

    tigerka
    Member
    • Temat贸w: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    No wiec osttanio czesto gram sobie w sw Mikolaja! 馃槅 Fajna gierka i cala przeszlam! 馃槅 Woogle na tej stronie smieszne gierki. 馃槈

    [usuni臋to_link]

    koziorozec72
    Member
    • Temat贸w: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    wormsy! mojemu siostrze艅cowi w艂asnie odda艂em swoje 馃檪
    moja pierwsza ukochana strzelanka 馃檪

    a teraz to juz tylko strategie.
    a najelepiej jak s膮 umiejscowione w 偶redniowiecznej scenografii…

    rozumiej膮 panie – te rycerze 馃槈

    tigerka
    Member
    • Temat贸w: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    [usuni臋to_link] wrote:

    wormsy! mojemu siostrze艅cowi w艂asnie odda艂em swoje 馃檪
    moja pierwsza ukochana strzelanka 馃檪

    a teraz to juz tylko strategie.
    a najelepiej jak s膮 umiejscowione w 偶redniowiecznej scenografii…

    rozumiej膮 panie – te rycerze 馃槈

    hehe rycerze powiadasz? 馃槢

    Ja lubie grac w takie bitewskie walki rycerzykowe w The Setlers 3,4 .No poprostu to tez jest jedna z moich ulubionych gier. 馃檪

    Ostatnio natomiast ,jak mam wakacje,to gramw The SIms 2.Teraz zalozylam swoja rodzine i jestem 2 raz w ciazy hehe oczywiscie w GRZE! 馃榾 馃槈

    pozdrawiam! 馃槈

    Cithria
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Heheheh 馃榾 a ja uwieeeelbiam Colin`a 馃榾 i wszystkie inne samochod贸wki pr贸cz 'maluch racing’ … 馃槢

    Demdi
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Half – Life
    Counter Strike
    Mario xD
    GTA
    Crash
    prince of persia

    Anielka
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 6
    • Pocz膮tkuj膮cy

    A ja teraz grywam w simsy og贸lnie teraz. Ale kidy偶 to si臋 zagrywa艂am w tak膮 gierk臋 LBA o takim 偶miesznym ludku. Cudna. No i oczywi偶cie polecam wszystkim Neverhood o plastelinowym ludziku. To jest dopiero zabawa, Z moim cz艂owiekiem si臋 z 偶michu zanosili偶my:)

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " Ulubione gry komputerowe???:P"

Przewi艅 na g贸r臋