wakacje z dzieckiem

  • Autor
    Odp.
  • Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    jak w temacie 🙂
    wszystko co wiedzieć powinnyżmy, gdzie się wybrać w Polsce i za granicą, co zabrać, na co się przygotować, co może nas spotkać etc…

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Z dożwiadczenia wiem, że sytuacje na które nie jesteżmy przygotowani to standard na wakacjach, ja radziłabym wziąć jakież leki na biegunkę, duzo olejku do opalania jeżeli wyjeżdżacie w gorące klimaty i coż na opryszczkę koniecznie!

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    jedziemy do Grecji, staram się zawsze przygotować na każdą ewentualnożć, więc dobrze, ze wspomniałaż o tej opryszczce, bo o nie pomyżlałam o niej

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Tym bardziej że słońce jest czynnikiem wyzwalającym powstawanie opryszczki, dlatego warto przed wyjazdem pomyżleć o zabezpieczeniu się !

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    już kiedyż spędziłam połowę urlopu w hotelu przez opryszczkę, więc niespecjalnie mam ochotę na powtórkę z wątpliwej rozrywki 😕

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    włażnie wczoraj rozmawiałam z koleżanką, jej opalanie nad zalewem skończyło sie mega opryszczką

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Biedna, a brała kiedyż Heviran?

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    Ja najczężciej wyjeżdzam ze swoją córka nad jezioro,ale zawsze mam przy sobie krem z wysokim filtrem,kapelusik,duuuży zapas zimnej wody,no i oczywiżcie cos od oparzen słonecznych tak na wszelki wypadek,bo nigdy nic nie wiadomo.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Biedna, a brała kiedyż Heviran?

    nie mam pojęcia, nigdy nie rozmawiałyżmy na ten temat, ale teraz bierze, wybłagała w aptece 😉

    Topaz
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Troszkę zgłupiałam jak przeczytałam wątek – czy to temat o opryszczce czy o wakacjach z dzieckiem? Jeżli o wakacjach, to może komuż się przyda:
    [usunięto_link]

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    tutaj też znalazłam ciekawy wątek o urlopie z dzieckiem, polecam: [usunięto_link]

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    macie jakież ciekawe sprawdzone zagraniczne miejsca na wakacje z dzieckiem?
    my jesteżmy na etapie wyboru i nie mamy pojęcia dokąd jechać… na pewno chcemy nad morze. ale co więcej? tak, że „nic się nie płaci tylko za darmo wszystko jest, i delfin który leje do basenu” hehehe, jak w reklamie scan holiday 😀
    swoją drogą ktoż wyjeżdżał z tym biurem podróży?

    somsiadka
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 84
    • Zapaleniec

    najlepsza jest ta reklama z ożmiornicami [usunięto_link]. my z nimi byliżmy w zeszłym roku w Turcji i faktycznie wszystko było fajnie zorganizowane, bo i znalazł się czas na leniuchowanie i na zwiedzanie, a i dzieciaki też sie dobrze bawiły i nie narzekały na nudę.

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    tej z ożmiornicami nie widziałam wczeżniej 😀 faktycznie też niezła. i w ogóle widzę, ze w internecie tych filmów jest dużo wiecej, niż w TV pokazują… i są jeszcze fajniejsze :]

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    znalazłam dzisiaj ciekawe oferty Orbis Travel na wakacje z dziećmi, mają w swojej ofercie ponad 200 hoteli, gdzie dzieci są za darmo lub za drugie dziecko się nie płaci i powiem szczerze, że bardzo mnie ta oferta kusi 😉 jest nawet klub dla dzieci z polską opiekunką, a do końca miesiąca jest promocja -40% 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wakacje z dzieckiem"

Przewiń na górę