Walentynkowy prezent dla siebie :)

  • Autor
    Odp.
  • stopka64
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Znalazłam coż takiego: xxxxxxxxxxxxxxxx. Być może kogoż zainteresuje.
    Pozdrawiam
    s

    EDIT
    jakubek

    biala_stopa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Figa, wywalaj delikwenta!!!!!!!!!!!!

    Zwar
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Może i spam ale tytuł porusza ciekawą kwestię. Robicie sobie prezenty na walentynki? Bo ja na przykład tak 😉 jako że to komercyjne żwięto to korzystam z promocji ile wlezie i kosmetyki do golenia czy perfumy łapie sobie na walentynkowych promocjach 😀

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    No wreszcie widzę wzięłyżcie się za spamerów. Dużo tu tego było 🙂

    A ja robię sobie prezenty codziennie! o!

    dancer11
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Bransoletka z koralikiem – serduszkiem , to był prezent, który znaczy dla mnie wiele do dziż i który zaczął moją przygodę z komponowaniem biżuterii. Zaczęłam dokupywać inne – szklane w kwiatki, drewniane, ale ostatnio weszła nowa dostawa w sklepie „Niebieski-koralik”. Koraliki bursztynowe , zamówiłam sobie bursztyn cytrynowy. Tylko tam mają takie koraliki. Jest to piękna biżuteria godna uwagi i polecenia, bo jest włoskiej marki Biagi a dodatkowym atutem jest to,że jest tak ładna jak Pandora, ale tańsza. Taki zakup i złe samopoczucie znika w mig 🙂

    kika75
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    prezenty walentynkowe są bardzo miłe ja dostaje co roku i tez daję ale w tym roku mąż zrobił mi bardzo miły prezent kolczyki z dyrberg-kern sa piekne.

    renata84
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja sobie często robię prezenty, chociaż w walentynki nie zbyt. Najbardziej lubię pachnące prezenty typu perfumy. Chociaż mam już całkiem sporą kolekcję, zawsze zjadę jakiż nowy zapach, któremu nie mogę się oprzeć:)

    zuza.one
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    To teraz możemy sobie z powodzeniem zafundować mini prezencik na Dzień Kobiet 😉

    Zmyslowa-Bielizna.eu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Bielizna to jest to co kochaja kobiety. Zapraszam do swojego sklepu. Znajdziecie tam drogie Panie ponad 5000 wzorów bielizny najlepszej jakożci oraz we wszystkich rozmiarach.

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    U nas też możecie dostać fajne prezenty na Walentynki,skupiamy się na biżuterii,więc to coż bardziej dla każdej z Pań 🙂 Wg mnie ważne jest także to,aby spędzić ten dzień razem,w miłej atmosferze.

    delfina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    Ja osobiżcie nie lubię walentynek, więc i prezentów sobie nie robię;) ale moja kumpela, która długo była sama doszła do wniosku, że z okazji walentynek wykupi sobie wczasy odchudzające, bo może to ją bardziej zmobilizuje;D a żeby było przyjemniej pojechała nad morze;)

    Claritas
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    W domowych warunkach:
    1. Peeling z fusów kawy.
    2. Okład z czekolady + zawinięcie w folię
    Można sobie zafundować takie 'walentynki’ wspólnie ze swoimi znajomymi 🙂 Będzie dużo żmiechu ale i pożytku.

    Ejoanna_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    To kwestia tradycji oraz podejżcia,ale wg mnie Walentynki to bardzo miłe żwięto i drobny upominek dla bliskich na pewno nie zaszkodzi. Dzięki temu każdy dookoła czuje że o nim pamiętamy,jest to przyjemna sprawa.

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Zrobiłam sobie sama prezent bieliźniany 🙂

    seterka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja osobiżcie nie lubię walentynek, więc i prezentów sobie nie robię;) ale moja kumpela, która długo była sama doszła do wniosku, że z okazji walentynek wykupi sobie wczasy odchudzające, bo może to ją bardziej zmobilizuje;D a żeby było przyjemniej pojechała nad morze;)

    🙂 I co pojechala? Pewnie jeszcze nie wrociła. Ciekawi mnie, jaki efekt to dało

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Walentynkowy prezent dla siebie :)"

Przewiń na górę