Waluta kredytu- PLN, CHF czy EUR?

  • Autor
    Odp.
  • tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    hej, moja siostra ma zamiar wziac kredyt i nie za bardzo sie na tym zna. W jakiej walucie oplaca sie teraz zaciagac kredyty?

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    potrzebuje pieniedzy na nowe mieszkanie, okolo 100 tys.
    Zolnosc kredytowa? a coz to? 😀

    HaniaL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 49
    • Bywalec

    podobno zawsze powinno się brać kredyt w tej walucie w której się zarabia. Tak jest najbezpieczniej, tak słyszałam. Najlepiej jak postarasz się sięgnąć po fachową pomoc 😉

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    czyli do kogo mam sie zwrocic? 😛 ja sie naprawde na tym nie znam:P

    HaniaL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 49
    • Bywalec

    Generalnie takim sprawami zajmują się doradcy finansowi :):) Z jakiego miasta jesteż, a raczej z jakiego miasta jest Twoja siostra ? jak z Warszawy to może będę mogła Ci pomóc 🙂

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    jest spod Warszawy, ale mozesz mi powiedziec cos o tym doradztwie. 😉

    HaniaL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 49
    • Bywalec

    Moja ciocia musiała ostatnio wziąć kredyt a że jak większożć osób nic na ich temat nie widziała (ja nie jestem wyjątkiem 🙂 ) to zasięgnęła pomocy u doradcy kredytowego, z tego co mówiła to bardzo jej pomogli, z kredytu jest bardzo zadowolona bo został ułożony tak by bez problemu z jej odchodami mogła go spłacić a dodatkowo bardzo sobie chwaliła fakt że praktycznie cała papierkową robotę załatwił za nią. Jak chcesz to mogę się podpytać co gdzie i jak.

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Jesli naprawdę jesteż laikiem w tych finansowych sprawach, to najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt z doradcą, tak jak podpowiada Ci HaniaL.

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    HaniaL to w takim razie kogo polecasz? stronka tez mile widziana to bym poczytala troszke o tej firmie.

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    umowilam sie z nimi na rozmowe 🙂 wkrotce bede pisac co i jak:)

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    dzis bylam na spotkaniu z doradca z firmy Multispektrum. Myslalam, ze bedzie dretwo i ze nie bede niczego rozumiec, ale pan mi tak wszystko wyjasnil, ze nawet dziecko by zrozumialo 🙂 Przede mna kolejne spotkanie, na ktorym zostana mi przedstawione ostateczne oferty i korzysci kredytowe. Trzymajcie kciuki 🙂

    HaniaL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 49
    • Bywalec

    wolałam wysłać wiadomożć prywatnie co by nie było 😛 Mam nadzieje że doradcy okażą się pomocni, trzymam kciuki:) Jakby co to pytaj 😉

    Loona
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    sorki że tak wtrącam się do tematu ale zaciekawił mnie tytuł:)
    Tez się zastanawiałam jak to teraz wygląda przy braniu kredytu i wyboru waluty, powiedział Ci cos ten doradca konkretnego???

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    HaniaL a czy dlugo trzeba czekac na kredyt?

    Loona najlepiej brac kredyt w walucie, ktora zarabiasz 🙂

    HaniaL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 49
    • Bywalec

    wiesz to już jest chyba indywidualna sprawa, myżlę że na to włażnie pytanie będzie wstanie odpowiedzieć Ci doradca kredytowy :):)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Waluta kredytu- PLN, CHF czy EUR?"

Przewiń na górę