• Autor
    Odp.
  • tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    w sumie dlugo nie musze czekac, sprawa zostanie sfinalizowana juz w tym tygodniu 🙂 gdyby nie ten doradca z Multispektrum, to dalej bym pewnie nic nie zrobila w tym kierunku.

    MieRa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    Ja mam kredyt w USD i prawdę mówiąc jakoż wychodzę na swoje. Ale gdybym wziął go w EUR (jak mi doradzano), to już tak różowo by nie było… 🙂

    HaniaL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 49
    • Bywalec

    no to się ciesze że mogłam pomóc 🙂 Mam nadzieje że będziesz zadowolona 😉

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    MieRa dlaczego mowisz, ze gdybys wziela kredyt w EUR to by rozowo nie bylo? ktos co doradzil kredyt w USD?

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    A orientujecie się może, czy jest możliwożć spłacania kredytu w obcej walucie, tą włażnie walutą? Żeby pominąć koszty przewalutowania i niekorzystnych kursów w bankach?? Chodzi mi o taką sytuację: mam kredyt we frankach, zarabiam w Polsce, ale złotówki wymieniem w kantorze internetowym (monedo, walutomat, cinkciarz cokolwiek) franki wpływają na konto walutowe i w taki sposób spłacam ratę kredytu? (mam nadzieję, że łapiecie o co mi chodzi) Czy można to w ten sposób robić??

    bellana
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Nie za bardzo się orientuje czy tak można, bo nie mam żadnego kredytu, ale chciałam się odnieżć do monedo. Otóż, mam zamiar założyć sobie tam konto, bo jest promocja przez pierwszy miesiąc czy dwa, a mam trochę eurasków do wymiany i chciałam zapytać czy ktoż korzysta/korzystał z ich usług???

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Nie za bardzo się orientuje czy tak można, bo nie mam żadnego kredytu, ale chciałam się odnieżć do monedo. Otóż, mam zamiar założyć sobie tam konto, bo jest promocja przez pierwszy miesiąc czy dwa, a mam trochę eurasków do wymiany i chciałam zapytać czy ktoż korzysta/korzystał z ich usług???

    Wiem, że mój brat korzysta z tego ekantoru, ale szczegółów nie znam 😉

    alatris
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Nie za bardzo się orientuje czy tak można, bo nie mam żadnego kredytu, ale chciałam się odnieżć do monedo. Otóż, mam zamiar założyć sobie tam konto, bo jest promocja przez pierwszy miesiąc czy dwa, a mam trochę eurasków do wymiany i chciałam zapytać czy ktoż korzysta/korzystał z ich usług???

    Słuchaj, ja z kolei potrzebuję trochę Euro, więc może też się zarejestruję w tym Monedo i przeprowadzimy transakcję?

    walker10
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Po dramacie frankowiczów, to pytanie jest retoryczne. Tylko złotówki.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Waluta kredytu- PLN, CHF czy EUR?"

Przewiń na górę