• Autor
    Odp.
  • Dormeo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    hehehe, trafilas w sendo!!! Moje ulubione klimaty! 🙂

    meda11
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Jason Mraz – I’m yours

    [usunięto_link]

    Idealna na lato, na imprezke, na dobry początek dnia.

    PS: Jest jednym z niewielu artsytów, który brzmi tak samo bądź lepiej na żywo niż w studiu nagraniowym.
    Tutaj jest filmik z tym samym nagraniem ale na żywo do spółki z rastamanem:)
    [usunięto_link]

    PS2: Gdybym był kobietą to napisałbym, że mógłby mnie usypiać swoimi piosenkami i tym luuuzackim głosem ;d

    PS3: Jest fantastyczny!

    Dormeo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Co do tego drugiego linka to sie zgodze – ostatnio bylem na koncercie ThePolice (Chorzow) i powiem szczerze, ze Ci to akurat lepiej wychodza jesli chodzi o studio 😛 Na zywo – bebnienie do kotleta na jakims wiejskim weselu.

    szyszq
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    Zespół nowy- Oh Laura, szwedzki zdaje się.

    Narazie jedna płyta. Super lekka muzyka, do nauki, odpoczynku, seksu… 😳

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    Jeżli ktoż nie zna, to NiN jest fajne :)O

    LuBoot
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Wątek padł, ale może was ożywię..:) Musiałam gdzież o tym napisać- padłam, zakochałam się… Jamal- „Defto” – coż niezwykłego, najlepszy polski teledysk od lat i żwietna piosenka- w kółko mi towarzyszy 😉

    LuBoot
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Wątek padł, ale może was ożywię..:) Musiałam gdzież o tym napisać- padłam, zakochałam się… Jamal- „Defto” – coż niezwykłego, najlepszy polski teledysk od lat i żwietna piosenka- w kółko mi towarzyszy 😉

    Kolla1981
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Odkryłam niedawno Maję Kleszcz. Nazywa się fatalnie, bo gdy usłyszałam po raz pierwszy skojarzyła mi się z jakążtam Leszcz, czyli nic ciekawego. A tu TAAAKI głos. Mocny, czarny. Rewelacja

    Kolla1981
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Odkryłam niedawno Maję Kleszcz. Nazywa się fatalnie, bo gdy usłyszałam po raz pierwszy skojarzyła mi się z jakążtam Leszcz, czyli nic ciekawego. A tu TAAAKI głos. Mocny, czarny. Rewelacja

    magdaaa80
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Hmm… polecam najnowszą płytę Happysadów do posłuchania :p

    indie88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Infantylizm tekstów Happysad zbyt bardzo mnie przytłacza niestety 😉

    MonikaKosmyk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Ja tam sobie lubię posłuchać muzyki romantycznej, relaksującej, czasami łezka poleci ze wzruszenia, mam wtedy ochotę się przytulić w męskie ramiona, wtulić się się mocno.
    Ostatnio taką piosenkę znalazłam [usunięto_link]

    MonikaKosmyk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Ja tam sobie lubię posłuchać muzyki romantycznej, relaksującej, czasami łezka poleci ze wzruszenia, mam wtedy ochotę się przytulić w męskie ramiona, wtulić się się mocno.
    Ostatnio taką piosenkę znalazłam [usunięto_link]

    magdaaa80
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Infantylizm? Posłuchaj w takim razie najnowszej ich płyty, mam nadzieje, że wtedy zmienisz zdanie.

    magdaaa80
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Infantylizm? Posłuchaj w takim razie najnowszej ich płyty, mam nadzieje, że wtedy zmienisz zdanie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Warto posłuchać,"

Przewiń na górę