Wieczór kawalerski mojego meza!

  • Autor
    Odp.
  • mortiszja
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Hej może wpiszemy sobie jak przebiegał wieczór kawalerski naszych chłopaczków?! Co było później itd?
    Mój na ten przykład bardzo grzecznie siedział w domu i pił z kolegami:) Rano o 9 nakryłam ich jeszcze siedzących. Chłopcy sie zmyli ja mojego „żołnierzowi” dałam alka salzer, ranigast i położyłam spać. Był mi strasznie wdzięczny. Ja też cieszyłąm się w sumie, ze nie poszedł na jakiż striptease albo inne pierdoły, a on sam mówi że to był najlepszy wieczór kawalerski jaki mógł mieć

    Greeneye
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Kazdy uwielbia gdy po „ciezkich rozmowach z kolegami” kobieta zamiast opieprzac, zatroszczy sie o nas. Mysle ze sie oplaca, pozniej tym chetniej my pomozemy w innych trudnych momentach.
    Tak bardzo by Ci przedzkadzalo, gdyby poszedl na streaptise?
    Pozdrawiam

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Hmmm…powiem Wam, ze mam takiego przyjaciela, z ktorym jestesmy blisko jak brat i siostra, znamy sie od dziecka itd. itp., w zeszle wakacje chlopak mial wieczor kawalerski, stwierdzil ze jestem dla niego jak qmpel i zaprosil mnie tez, szczerze mowiac nie usmiechalo mi sie isc, no ale od slowa do slowa skonczylo sie ze wyladowalam tak wlasnie. Wszytsko bylo ok, pijanstwo, jakies glupie tance na stolach az w koncu ktos rzucil haslo ze trza by bylo sie zrzucic i zamowic striptizerke…. jakby to powiedziec…. dla mnie to co ona wyrabiala bylo „lekka przesada”. Rozumiem zatanczyc i wypad, ale jakies ocieranie sie, siadanie na kolanach, niedwuznaczene ruchy skierowane na tegoz wlasnie chlopaczka…no nie wiem, ja nie chcialabym nawet pomyslec ze na kawalerskim mojego mezczyzny mogloby sie cos takiego wydarzyc….brrr :/

    Greeneye
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    MOze dlatego dla kobiet czegos takie sie nie organizuje? Bo dla was to jest brrr. Stopien wrazliwsci, tego co sie nam podoba, a co nie, jest miedzy obiema plciami bardzo rozny. To chyba nic odkrywczego prawda?

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    A gdyby na wieczor panienski Twojej przyszlej zony jej kolezanki zaprosila chippendalesa (nie wiem czy tak sie to pisze), ktory rozbieralby sie dla niej, tanczyl, przytulal, dotykal etc. bylbys najszczesliwszym facetem pod sloncem? 😀

    auslanderka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    ooooo no ja na swoj wieczor panienski jak najbardziej bym poszla z dziewczynami na meski striptis:DDDDD i wcale bym tego przed facetem nie ukrywala:) sama bym jego nawet wyslala na striptis z kumplami hehe ale tak dla pewnosci to bym pewnie jego brata poprosila by mial wszystko na oku by sie tam nikt nie zagalopowal za bardzo 😀 ale to kwestia charakteru i otwartosci, co kto lubi…

    dla mnie to jest jak najbardziej orajt:P :)))
    pozdro

    slave86
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ooooo no ja na swoj wieczor panienski jak najbardziej bym poszla z dziewczynami na meski striptis:DDDDD i wcale bym tego przed facetem nie ukrywala:) sama bym jego nawet wyslala na striptis z kumplami hehe ale tak dla pewnosci to bym pewnie jego brata poprosila by mial wszystko na oku by sie tam nikt nie zagalopowal za bardzo 😀 ale to kwestia charakteru i otwartosci, co kto lubi…

    dla mnie to jest jak najbardziej orajt:P :)))
    pozdro

    Wszystko jest dla ludzi tylko żeby się za bardzo nie zagalopować 8)

    klusia123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja jestem wyrozumiała i tez bym poszla na swoj wieczor na jakas balange ale szczerze to wolala bym wiedziec co tak naprawde robi moj przyszly maz poniewaz nauczona jestem ufac ale kontrolowac nie ufam bez granicznie a facet ( z wlasnego doswiadczenia wiem) nie przyzna sie do zdrady 👿

    klusia123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja jestem wyrozumiała i tez bym poszla na swoj wieczor na jakas balange ale szczerze to wolala bym wiedziec co tak naprawde robi moj przyszly maz poniewaz nauczona jestem ufac ale kontrolowac nie ufam bez granicznie a facet ( z wlasnego doswiadczenia wiem) nie przyzna sie do zdrady 👿

    klusia123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    To dziwne same nie ufamy ale jakmy bysmy chcialy isc na wieczor panienski to oczekiwalybysmy wyrozumialosci i zaufania jesli facet mial by jakies ale to awantura. Tak naprawde to wychodzi na to ze lepiej by byl jak by tych wieczorow nie bylo ale zawsze jest te ale hmm ten ostatni wieczor bez sensu dlaczego sa rozwody?? Najczesciej ZDRADA niestety ale ten wieczor nie czesto bywa ostatnim. Ok kawalerskim czy panieskim to tak ale to sie dzieje po slubie?? Bez zmian?? czy facet czy tam kobieta czuje sie w jakis sposob uwieziona emocjonalnie ??

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Mój Pan bawił się z kolegami w ten wieczór sie w Restauracji SOFIA nigcht club(Piękne kobiety,super zabawa ,nie zapomniane wrażenia)Nie wnikałam za bardzo co i jak…
    Mój paniejski też był dobry….

    Monia694
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Ja sobie nie wyobrażam nawet jakbym się wku…na kumpli mojego chłopaka, gdyby mu załatwili na wieczór jakąż rozebraną pannę, która ocierałaby się o niego, dotykała, napalała…!!! 👿

    klusia123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    lepiej nie wychodzic za maz i juz 😉

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja osobiscie nie chciałabym isc na meski striptoiz jakos nie czuje takiej potrzeby rozumiem wyjsc gdzies z kolenzkami poatnczyc ale nie tam 🙂

    klusia123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    chyba jeszcze tego nie zaznalas i nie wiesz co tracisz takie ciasteczko super ruszajace sie mniam 😉 spróbuj

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wieczór kawalerski mojego meza!"

Przewiń na górę