• Autor
    Odp.
  • Marta_MUKE
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Muke posiada w swojej ofercie rewolucyjny system do produkcji i przechowywania soków. Aktualnie poszukujemy konsultantów a także menadżerów w związku z dynamicznym rozwojem firmy na polskim rynku.

    Marta
    Doradca online MUKE
    muke.com.pl

    Goskass
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Prowadzę już własny biznes. Nawet całkiem niedawno otrzymałam sporą dotacje i chcę ją przeznaczyć na podwyższenie warunków w hotelu, a także zakup plastikowych kart do otwierania wszystkich pomieszczeń. Rozważam ofertę [usunięto_link], bo wydaje mi się najrozsądniejsza. Znacie tą firmę?

    Marta_MUKE
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Jeżeli prowadzisz własny biznes i szukasz dodatkowych źródeł dochodu zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Direct sales to żwietny sposób na dodatkowy duży zarobek.

    Marta
    Doradca online MUKE
    muke.com.pl

    kalamburka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    to jeszcze dwa pytania: jaki jest wymiar czasu pracy i czy firma zapewnia szkolenia?

    Marta_MUKE
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Oczywiżcie firma zapewnia wszystkie szkolenia i pomaga rozwijać umiejętnożci sprzedaży.
    Nasi konsultanci sami układają swój grafik pracy, dostosowując go do swoich możliwożci. Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej konferencji, gdzie przedstawimy wszystkie szczegóły. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej.

    Marta
    Doradca online MUKE
    muke.com.pl

    kalamburka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    ok, dzięki za odpowiedź. Formularz wypełniony – może coż z tego będzie 😀

    deanbrent
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    jakbym miała gotówkę to zainwestowałabym w mały lokal kosmetyczny aby w końcu mieć profesjonalny gabinet a nie przyjmować klientów w mieszkaniu… ;/

    Marta_MUKE
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Dziękujemy za Twoje zgłoszenie. Jeżeli masz jeszcze jakież pytania w związku z naszą ofertą chętnie na nie odpowiem.

    Marta
    Doradca online MUKE
    muke.com.pl

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Trudno teraz z interesem, bo tak jeśli chodzi o sklepik to jest przesyt produktów i nie ważne z czym otworzysz to galerie handlowe cię wykoszą. Knajpka, warto zobaczyć na program z Gessler, jak widać, wielu zakłada i wielu upada.
    Ja miałam 2 lata firmę konsultingową, nawet było ok, ale jak potem doszedł ZUS wysoki to było marnie. Zamknęłam i wróciłam do pracy u pracodawcy 🙁
    Na własną działalność trzeba mieć pomysł, ale i wytrwałość i siłę w działaniu

    vikq
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Trzeba mieć dobry pomysł, trochę wiedzy na temat biznesu i małe zaplecze finansowe. Ja też planuję założyć swoją firmę. Niedługo wybieram się na Europejskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017. Chcę się dowiedzieć więcej na temat biznesu.

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Kiedyś w Poznaniu natrafiliśmy na śniadanie do Płatkarni. Mnóstwo różnych rodzajów płatków śniadaniowych!
    Super to był pomysł!

    kasia24
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Moja znajoma prowadzi franczyzę studiofigura – zabiegi modelujące sylwetkę dla kobiet, sama korzystam – fajna sprawa, interes jej się dobrze kręci

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wlasny biznes!"

Przewiń na górę