Włosy bez objętożci

  • Autor
    Odp.
  • ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Niestety juz sama nie wiem jak mam poradzić sobie z tym problemem. Moje włosy wygladaja jak ulizane i jeszcze nasmarowane oliwą. Po prostu nawet te wszystkie szampony cud nie pomagaja i nie zwiększaja objętożci. Nie mam już siły. Czy mozecie coż poradzić na ten problem z włosami ?

    e-Fontanna.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    A jakiego szamponu wczeżniej używałaż? Podaj szczegóły i może wtedy znajdziemy rozwiązanie,tutaj kłaniają się też odpowiednie i skuteczne odżywki do włosów.

    kaska92
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Przede wszystkim trzeba odstawić drogeryjne szampony które są naszpikowane silikonami. To one oblepiają włosy i je obciążają. Po drugie kwestia odzywki to rzecz się ma podobnie,chociaż najlepiej stosować odżywki tylko od połowy włosów, nie za blisko skóry głowy.

    Aby skóra nie wydzielała za dużo sebum nie można jej odtłużcić całkowicie, najlepiej przed mycie wetrzeć olej odżywczy, lekki krem lub specjalne odżywki nawilżające.

    Trzeba także pamiętać, że klimatyzacja oraz noszenie czapek w zimie wzmaga wydzielanie sebów tak jak używanie suszarki , a dokładnie gorącego nawiewu zbyt blisko skóry głowy.

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Zgadzam się, delikatne szampony to podstawa w pielęgnacji przetłuszczającej się skóry głowy i włosów. Jeżli potraktujemy skórę mocnymi detergentami będzie się jeszcze mocniej przetłuszczać. Zatem unikaj szamponów z SLS, SLES, glikolem propylenowym czy olejami mineralnymi.

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Trudno nie zgodzić się z powyższymi opiniami,w pierwszej kolejnożci odstaw te szampony z drogerii,nazwę je- budżetowymi szamponami i pomyżl nad jednym skutecznym z odżywką,to będzie dopiero początkiem odbudowy ich kondycji,ale na pewno z czasem się to uda.

    Melata
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Ja kupuje w aptece szampon vichy dercos neogenic na zwiększenie gęstożci, jest naprawdę dobry, nie obciąża, włosy są miękkie, dobrze się układają. Dodatkowo raz w tyg. maseczkę z oleju rycynowego, by szczególnie odżywić końce włosów, bo mam długie. W nagłych przypadkach suchy szampon.

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    Ja polecam przede wszystkim nakładać co jakiż czas systematycznie maskę białkową na włosy plus olejek arganowy który naprawdę może zdziałać tutaj cuda i pomoże w odbudowie kondycji włosów a dodatkowo nada im objętożci,blasku i połysku.

    Melata
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Ja ostatnio trafiłam na chyba nowożć, bo wczeżniej nie widziałam tej serii, na szampon Gama Fructis Gęste i zachwycające. Jest on przeznaczony do włosów cienkich i delikatnych, więc do moich jak znalazł. Ma działanie wzmacniające i zagęszczające. Ja mam wrażenie jakby moje włosy stały się grubsze i mocniejsze, co też daje efekt jakby ich było więcej.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Melata nigdy o takim, nie słyszałam, jak on wygląda ?
    Jest tylko szampon czy coż jeszcze ?

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Może bym i ja sobie sprawiła 😉
    a jak Twoje odczucia ? Nie obciąża Ci włosów ?

    qrysiak
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Witam, wczoraj znajomy opowiedział mi o fajnym produkcie 3DHair . Podobno rewelacja, oglądałem dużo filmików na internecie, poczytałem ulotki i powiem że wygląda to zachęcająco, ale szukam teraz opinii od Was.

    On korzysta z kliniki włosów w Krakowie.
    Znajomy ma faktycznie fajne włosy po tym produkcie, ale on ma ciemne. Nie wiem jak to wygląda na blondach. Macie jakież zdjęcia, opinie? Chętnie się dowiem więcej!

    Pozdrawiam

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    To jest cała nowa seria. Jest szampon, odżywka, maseczka i serum. Możesz sobie poczytać i zobaczyć produkty z tej serii. [usunięto_link]

    ja mam szampon i maskę z tej serii, w sumie to dopiero kupiłam, rewelacyjnie pachną, a poza tym faktycznie włosy lepiej się układają i są milsze w dotyku, czekam teraz na te długotrwałe efekty 🙂
    kiedy mogę sie ich spodziewać?

    magda70045
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    ja tez muszę coż sprawić zeby moje włosy nabrały obiętożci

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Moze zacznij od tych najprostszych rzeczy,czyli olejku arganowego plus dobrego szamponu z odżywką,czasem warto też nakładać skrzyp polny i maskę białkową,powiedzmy raz w tygodniu,to na pewno pomoże odbudować kondycję,objętożć włosów.

    Melata
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Może bym i ja sobie sprawiła 😉
    a jak Twoje odczucia ? Nie obciąża Ci włosów ?

    No włażnie nie się miło zaskoczyłam, bo jest naprawdę ok za nie wielkie pieniądze. Wczeżniej kupowałam szampony z aptek, a tu byłam akurat na wyjeździe i nie wzięłam swego szamponu i na szybkożci kupiłam ten.

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    To jest cała nowa seria. Jest szampon, odżywka, maseczka i serum. Możesz sobie poczytać i zobaczyć produkty z tej serii. [usunięto_link]

    ja mam szampon i maskę z tej serii, w sumie to dopiero kupiłam, rewelacyjnie pachną, a poza tym faktycznie włosy lepiej się układają i są milsze w dotyku, czekam teraz na te długotrwałe efekty 🙂
    kiedy mogę sie ich spodziewać?

    No ja dokupiłam sobie serum…pachnie obłędnie jak arbuzowa hubba bubba 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Włosy bez objętożci"

Przewiń na górę