• Autor
    Odp.
  • ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    A słyszałyscei o czymż takim jak Rowenta volum ? Wygląda to j ak prostownica ale nią nie jest. Ma na końcu wałeczek i dzięki niemu włosy sa fajnie uniesione u nasady. Ja dostałam na urodziny i naprawde powiem Wam ze to działa, nie wiem czy nie lepiej od tych wszystkich szamponów push up.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Widziałam reklamę w tv, ale nie próbowałam.
    Ale nawet jeżli rewelacyjnie działa to trzeba na to pożwięcić więcej czasu niż na szampon „push up”, jak to napisałaż. Ja wolę włosy umyć takim fructisem np, nałożyć odżywkę czy maskę, spłukać, wysuszyć i już, bo i tak bym to robiła, nie ważne już jakim szamponem, a na modelowanie włosów różnymi przyrządami pożwięciłabym jednak znacznie więcej czasu.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Pożwiecasz tyle samo czasu co np, na wysuszenie włosów suszarką. Nic poza to. Jak juz nabierzesz wprawy to działasz tak jak z prostownica, i wiesz które pasma unieżc do góry. Dla mnie to żaden problem, a wazne ze fryzura wytrzymuje cały dzień.

    qrysiak
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Zapraszam do polubienia fanpage na fb

    Przedłużanie włosów

    Profil stworzony dla wszystkich, którzy chcieliby podzielić się dożwiadczeniem z zabiegiem przedłużania włosów.
    Opinie, sugestie i porady.
    Czekamy na wasze opinie 🙂

    [usunięto_link]

    Sprawdź koniecznie!

    Informacje i konkursy! â“ Bądź na bieżąco 🙂

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Spróbuj delikatnych szamponów bez silikonów, np. dla dzieci z rossmana.

    qrysiak
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Zapraszam na moją stronę o przedłużaniu włosów dla fryzjerów oraz dla Klientek!
    [usunięto_link]
    Czekam na wasze opinie 🙂

    qrysiak
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    .

    .

    Zapraszam do polubienia fanpage na fb

    Przedłużanie włosów

    Profil stworzony dla wszystkich, którzy chcieliby podzielić się dożwiadczeniem z zabiegiem

    przedłużania włosów.

    Opinie, sugestie i porady.

    Czekamy na wasze opinie 🙂

    [usunięto_link]

    Sprawdź koniecznie!

    Informacje i konkursy! “ Bądź na bieżąco 🙂

    natana
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    A co sądzicie na temat trwałej podnoszącej włosy od nasady ? zastanawiam się nad takim zabiegiem, ale mam długie włosy więc nie wiem czy się kwalifikuje. Może ktoż z Was próbował? i mi podpowie czy się opłaca czy nie? jeżeli chodzi o volumizer zastanawiałam się nad zakupem, mam bon do euro agd wiec chyba się zdecyduje.

    Kapitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    ja sie trwalej troche boje, kojarzy mi sie ze spaleniem wlosow, u mnie brak objetosci wynika z ilosci wlosow, bo sa rzadkie i cienkie niestety

    floska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Witajcie moje drogie! Opowiem Wam o tym jak było ze mną i przedłużaniem włosów. Pierwszy raz skusiła mnie niska cena “ strasznie się zawiodłam. Szukałam wtedy pomocy u innej profesjonalnej fryzjerki. Tak trafiłam na Panią Ewę.
    Dopiero u Pani Ewy dowiedziałam się, dlaczego to co poprzednia fryzjerka zrobiła mi na głowie było tak okropne.
    Fryzjerki próbują oszczędzać na włosach, na popularnym serwisie aukcyjnym kupują najtańszej jakożci pasemka włosów czyli podróbki o niskiej gęstożci i bardzo cienkie. Nie chcą po prostu w nas zainwestować, a zdecydowanie chcą jak najwięcej zarobić.
    Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo “ jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczożcią polecić Wam jak nie dać się oszukać.
    Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze.
    Ja wybrałam najnowszą metodę na rynku “ infralight. Szybko i bezpiecznie.

    Ja sobie cenię, bo łączenia są bardzo wytrzymałe “ ale muszą być profesjonalnie założone. Trzymają się zdecydowanie lepiej niż wykonane innymi urządzeniami.

    Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować “ nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby.

    Mam nadzieję że Wam nieco wyjażniłam, w razie czego piszcie na PW i powiem Wam więcej 🙂

    Kapitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    no dobrze, a co potem ze sciagnieciem tych wlosów? powiem szczerze, ze mam rzadkie wlosy, wypadaja mi po porodzie i myslalam juz nawet o przedluzaniu, ktore by je dodakowo zagescilo, ale boje sie, ze narobie sobie tylko szkody

    ewaber
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    .

    Witam, dokładnie zgadzam się z tym, że warto skorzystać z konsultacji!
    Ja dużo czytałam o przedłużaniu włosów i wiem, że metod jest wiele!

    ale najlepiej bezpożrednio z fryzjerem porozmawiać – zobaczy włosy i oceni!
    Ja poszłam na bezpłatną konsultację w Beauty for You, miałam miliony pytań i na wszystkie poznałam odpowiedzi.

    Zarówno cenowo jak i sposobem – przedłużanie włosów jest bardzo zróżnicowane a metod ponad 17!
    Pozdrawiam

    melaniee
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Jak byłam młodsza miałam problemy z przetłuszczającymi, oklapniętymi włosami. Z własnego doświadczenia- szampon bez sls nie domyje ci skóry głowy i będzie jeszcze gorzej (w przeciwieństwie do tego co piszą tu niektóre osoby). Właściwie tylko stylizacja z pianką przynosi jakieś efekty, pianka+dyfuzor z fryzjerskiej suszarki np. babyliss i włosy są uniesione u nasady na parę godzin. Na szczęście z tego wyrosłam, jeżeli to nie kwestia wieku może po prostu masz taką urodą 😉

    uziuz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Prawidłowe suszenie, z głową w dół, odbija włosy u nasady. Ja mam bardzo mocną suszarkę z dyfuzorem i właściwe przestałam mieć problemy z objętością, a niestety włosów mam mało, często wypadają przez problemy z tarczycą. Polecam babyliss jako firmę, mój model 6000e pwłaściwie się nie zniszczył od kupna, do tego można jeszcze utrwalić pianką

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Włosy bez objętożci"

Przewiń na górę