włosy – jak o nie dbać by były piękne??

  • Autor
    Odp.
  • liljanka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Czeżć dziewczyny… Moze temat już kiedys tu był, ale ja jestem tutaj nowa i chętnie dowiem sie od was jak dbacie o włosy…
    Uzywacie specjalnych szamponów? Ampółek? domowe sposoby?? dajcie znac 🙂 buźka

    krejzolka-mariolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Hmm.. to zalezy.. zazwyczaj uzywam Panteene albo Dove – po prostu jakichs szamponow ktore niby regeneruja wlosy. ale sa okresy – szczegolnie kiedyprzezywam dlugotrwaly stres i wtedy robi mi sie lupiez albo wlosy wypadaja mi garsciami. No i pojawia sie problem. wygladam zazwyczaj jak idz stad i nie wracaj. Zreszta tak jest ostatnio – a do tedo zbliza sie jesien i wlosy zrobily mi sie nie doosc ze slabe to jeszcze matowe. Kolezanka polecila mi kosmetyki do wlosow Revalid – a to wlasciwie przez przypadek, bo trafila na jakis konkurs w aptece ( no i kupila). Zaczelam uzywac i zobaczymy jak to bedzie. Mam szampon i krem. Dawniej lykalam witaminy na wlosy, ale nie powiem, zeby rezultaty mnie proazaly. No zobaczymy jakie beda efekty tej kuracji… 😀

    liljanka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    hmmm… juz kolejna osoba wspomina mi o tym revalidzie… chyba zainwestuje, bo to koszt ok 60 zl, prawda?? Zobaczymy…
    Trzeba dbac o siebie jak by nie patrzeć 🙂 jest też droższa kuracja preparatami vichy, ale podobno nie na każde włosy działa .

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    ja, ponieważ myję włosy codziennie, używam łagodnych szamponów, do częstego stosowania i staram się wybierać ziołowe. stosuję też domową płukankę z ziół lub czasami spłuczę włosy z sokiem z cytryny. raz użyłam preparatu Vitapil (chyba tak on się nazywał, było to bardzo dawno temu i nie pamiętam dokładnie nazwy). w „młodożci” smarowałam włosy sokiem z rzepy. Moja fryzjerka ciągle nie może się nachwalić moimi włosami 🙂 ciągle je chwali, a jak byłam u niej pierwszy raz z rok temu i chciałam je żciąć na krótko (miałam trochę za ramiona) to upewniała się z kilka razy czy aby na pewno 🙂 teraz mam ciągle króciutkie włoski, i nie raz się zapyta czy nie zamierzam ich zapużcić 🙂 a o pasemkach czy farbowaniu to mam zapomnieć, bo powiedziała, że nigdy w życiu mi tego nie zrobi, nie popsuje moich włosów 🙂

    liljanka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ale z takimi włosami to moja droga trzeba się urodzić 😀

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    o wloski bardzo dbam!!

    otoz zawsze myje je specjalnym szamponem ktory zamawiam u znajomej fryzjerki , nakladam odzywke (tez zamawiana od fryzjerki) na mokre wlosy i na to czepek i recznik i czekam ogzewajac je 30 min suszarka !! nastepnie splukuje chlodna woda , nakladam pewien specyfik z goldwella zeby uchronic wlosy przed wysoka temperatura , modeluje na duza szczotke , nakladam serum na koncowki , prostuje prostownica i spryskuje mgielka zeby lsnily i chronily sie przed sloncem 😉

    Asiak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja również bardzo dbam o włosy, używam tylko profesjonalnych kosmetyków firmy Farouk które polecił mi mój fryzjer.
    Po za szamponem i odżywką serii Silk Therapy używam m.in. rewelacyjnego jedwabiu Biosilk, spróbujcie dziewczyny bo naprawdę warto 🙂

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Używam szamponu do przetłuszczających się włosów różnych firm, co jakiż czas zmieniam. Głównie: Avon, Nivea, Sunsilk.
    Codziennie po myciu lekka odżwieżająca odżywka w sprayu z Sunsilka, czasem jedwab do włosów i daje im się wysuszyć naturalnie. Nie używam suszarki.

    Niunias
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Muszę powiedzieć, że mam obsesje na punkcie włosów a szczególnożci żeby były zdrowe i miłe w dotyku jak jedwab.
    Wiec co ja robie. To szampon Loreal profesional ,do tego maska, i oczywiżcie Inebrya serum nabłyszczające.

    aszita
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 88
    • Zapaleniec

    to zalzy jak efekt chce sie osiagnac.. ja na przyklad po umyciu zamiast recznika uzywam recznikow paierowych… to sprawia ze sa miekie i nabiearaja blasku.. glupie moze ale jednak… poza tym prponuje maeczki do wlosow twojego rodzaju.. moze kuracja vichy… albo cos innego i kup sobie regenerujacy i obudoujacy w pylnie plyn

    floska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    .

    Zapraszam do polubienia fanpage na fb

    -najnowsze metody przedłużania włosów,

    najnowoczeżniejszy profesjonalny sprzęt dla salonów fryzjerskich

    i najlepszej jakożci naturalne pasma włosów

    oraz szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania włosów

    [usunięto_link]

    Sprawdź koniecznie!

    Informacje i konkursy! “ Bądź na bieżąco 🙂

    Kapitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    ja mam troszke problem po porodzie z wypadaniem wlosów, może nie jakiż ogromny, ale na pewno zauwazalny i teraz od dermatologa mam vitapil mama i muszę przyznać, że pomaga, a od fryzjera mam sprawdzony od lat jedwab w płynie nakładany na mokre włoski, do tego staram się nie suszyć ich suszarką i nie uzywac prostownicy czy lokówki:) Także w ten sposob dbam o wlosy:)

    laciela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja używam propolisowego szamponu Korany. Pomógł mi poprawić kondycje moich włosów. Już się tak szybko nie przetłuszczają, a końcówki się nie rozdwajają 🙂

    cytryna1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja też jak wyzej koleżanka stosuje jedwab w plynie. Nakladam po splukaniu szamponu na mokre wlosy. Ogolnie nie mam jakiegos problemu z wypadanim bo mam geste, ale jednak cos ostatnio zaczelo sie dziac, bo troszke wiecej jest ich na szczotce 😉

    tedmugh
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Dwa razy w tygodniu nakładam maskę Goldwell, dzięki której moje włosy są miękkie i nawilżone.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " włosy – jak o nie dbać by były piękne??"

Przewiń na górę