włosy po opalaniu…

  • Autor
    Odp.
  • vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Dobra maska na włosy, odżywka, szampon, witaminy maseczka domowa z żółtka oliwy i soku z cytryny mieszasz nakładasz na głowe zawijasz w folie spożywczą potem w ręcznik i siedzisz godzinkę następnie myjesz głowę delikatnym ziołowym szamponem najlepiej z apteki spłukujesz letnią wodą i gotowe

    Proponuję również zainwestować w jakąż dobrą odżywkę z sprayu chroniącą włosy przed promieniowaniem lub jakież inne cudeńko:)

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    serum jest bardzo dobre.

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    serum na co? bo moze byc na twarz itd. no i jakie bo to generalnie jest roznica 8)

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Aa widzisz i tu mnie masz, bo myżlałam, że serum jest tylko na włosy heeh. To nie wiem w sumie jakie serum, wiem, że n a pewno do włosów itakie, jakie kupuje u mojej pani fryzjerki ;). Ale na prawdę są różne do włosów?

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    odzywka placenta -polecam!

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Są na twarz i inne czesci ciala, a na wlosy masz rozne wygladzajace wzmacniajace na koncowki i rozne rozniste 😉

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    Dokladnie trzeba sie tylko rozaladnac po drogeriach-panie napewno cos poleca 😉

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ziaja wiem, że wypużciła specjalny szampon dla włosów po opalaniu, zresztą kilka firm ma w swojej ofercie takie specyfiki.

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    napisz jak wyprobuesz jak dziala 😉

    guapa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    bardzo wazne sa wlosy, mi tez sie jakos poniszczyly po opalaniu i po morzu. teraz to ciagle w nie cos pakuje, maseczki i odzywki i od razu odzyly 🙂

    Polcia_1111
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    teraz w specjalistycznych sklepach fryzjerskich są specjalne preparaty do włosów przed i po opalaniu. wystarczy się popytać, nawet w niektórych perfumeriach można dostać takie szampony i odżywki. a słońce, jak wiadomo, włosy strasznie wysusza.

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    A próbowałyżcie stosować piankę panthenolu na włoski? Jeżli tak to z jakim efektem?

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    Panthenol nakładasz na końcówki włosów (broń boże nie na całożć) zostawiasz na chwilkę: 15-20 minut i kolejno myjesz włosy.

    Działa jak odzywka bo to w końcu witamina B5. Jednak uwaga na różne odmiany panthenolu: mają różne zawartożci alkoholu w składzie, który wysusza włosy. Polecam stary sprawdzony panthenol spray.

    Nederdel
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    [usunięto_link]:) wrote:

    napisz jak wyprobuesz jak dziala 😉

    Sek w tym, ze na kazdego dziala pewnie inaczej 😉

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Panthenol nakładasz na końcówki włosów (broń boże nie na całożć) zostawiasz na chwilkę: 15-20 minut i kolejno myjesz włosy.

    A jak często można taki „kompres” na włosy można stosować? Można przed każdym myciem czy za bardzo obciąży włosy?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " włosy po opalaniu…"

Przewiń na górę