Wróźby i inne czary….

  • Autor
    Odp.
  • Kasica
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Hej, hej:)
    Chciałabym troszkę poplotkować na temat wróżb:)
    Co sądzicie o takiej formie patrzenia w przyszłożć??:)
    Czy chodzicie do takich osób, czy wierzycie i czy uważacie,ze to ma sens??

    Ja osobiżcie 2 razy o roku chodzę do takiej Pani, która jest jasnowidzem, nie, to,że czekan na to czy sie sprawdzą jej wróżby,ale powiem Wam,że czasami jestem w szoku jak większożć rzeczy potem się dzieje w moim życiu…
    Tylko teraz pytanie,czy sama do tego dążę ,czy rzeczywiżcie ona wie co i jak:)

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    Masz wolny wybor kolego nikt nigdzie ci sie nie karze logowac, a co do wrozb…Ja jestem wiedzmina od urodzenia..i jak najbardziej we wrozby wierze i sama znaki czytam rozne….zaklecia sle i magie zycia uprawiam codziennie….

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Wiem, kobitki są bardziej podatne na sugestie 🙂

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    tia………

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    @Kowal wrote:

    Wiem, kobitki są bardziej podatne na sugestie 🙂

    chcialem to samo napisac
    ale jest tez cala masa facetow ktorzy wierza w te bzdury
    ja tego nie ogarniam, to sie w ogole kupy nie trzyma a ludzie i tak w to wierza

    zamyslona24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Kowal tam się nie trzeba logować 🙂 Po Twoich wypowiedziach więc widać ,że mówisz o czymż o czym nie masz pojęcia , ponieważ teog nie sprawdziłeż .Jeżeli więc na tym linku jak mówi Barbara były wróżby darmowe w dodatku jeszcze logować się nie trzeba to znaczy ,że może ktoż to robi by coż udowodnić innym . Na przykład takim jak ty ? Ponieważ innych zamiarów mieć nie może 🙂 Zawsze warto gdy brak argumentów użyć słów ” bo jesteż kobietą ” 🙂

    zamyslona24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Poza tym mam pomysł . Może niedowiarku zaproż Lilith Black Moon na to forum i zaproponuj by powróżyła trochę za darmo , by sprawdzić czy istnieją ludzie z darem .

    viera
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    ja nie wierzę we wróżby i wszelkie inne zabobony, w przeznaczenie i w przypadki. Uważam, że nasze życie i nasz los zależy od nas samych. Wierzę w siłę i nieograniczone możliwożci ludzkiego umysłu. Jeżli bardzo chcesz i mocno wierzysz to osiągniesz wszystko.
    Wracając do wróżb to opierają się one na truizmach czyli takich ogólnikach, które pasują do wszystkich. Ta technika nazywana jest też „zimnym odczytem”. My sami interpretujemy to co oni mówią i dopasowujemy to do swojego życia. Wróżbici potrafią wyciągnąć z nas wiele informacji nie tylko przez rozmowę ale także z naszego wyglądu i naszej mowy ciała i mówią nam co tak naprawdę sami chcemy usłyszeć.

    Polecam zapoznać się z twórczożcią Darrena Browna, do którego linki podał miszczu. Nakręcił on serię programów w których obnażał tajniki pracy wszelkiej mażci wróżek, mediów, uzdrowicieli i proroków. Rewelacyjny program.

    Polecam też jego książkę „Sztuczki umysłu”, w której miedzy innymi opisuje na czym to wszystko polega.

    Ludzie my już nie żyjemy w żredniowieczu i możemy się dowiedzieć jak działa nasz umysł i nasze ciało. Polecam wam zdobywanie takiej wiedzy, która pomoże wam poznać lepiej samego siebie, a co za tym idzie poprawić jakożć swojego życia.

    zamyslona24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Więc w jaki sposób udowodnisz to ,że wróżyć można też z dokładnożcią co do dnia wstecz ? Może poprożcie Lilith by zrobiła tu taką wróżbę . Ja wierze wjej zdolnożci.Nie mówię ,żekażdy z wróżących taki jest ,ale nie można wszystkich wkładać do jednego worka .

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Zawsze warto gdy brak argumentów użyć słów ” bo jesteż kobietą ” 🙂

    Nie jest to brak argumentu tylko włażnie owy argument, poczytaj książki od psychologii to się przekonasz ;). Nic nie wiem ,bo myżlałem,że trzeba się logować hehe, a no myżlałem, bo na ogół tak jest ;),ale co to ma do tego ,że nic nie wiem? Nie dzięki nie muszę tego sprawdzać, bo są to pierdoły i wróżyli już mi nie raz, jak byłem młody (można było się pożmiać 😉 )
    Sorry ,ale czasy czarodziejek i magów już dawno przeminęły,bo niestety okazały się żciemą 😈

    zamyslona24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja ją zaprosiłam .

    nie-bo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    wieczne dylematy ludzkożci – wierzyć/nie wierzyć 🙂

    czasem „wróżba” jest tak ogólna, żeby każdy mógł ją do siebie dopasować; a czasem tak dokładna, że nie może być przypadkiem
    sama mam w rodzinie takie cudo, które dystans do swoich umiejętnożci ma niesamowity, ale umiejętnożci takoż

    LilithBlackMoon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Mimo ,że przeczytałam cały wątek pozwólcie ,że nie odniosę się do niego . Myżlę ,że nikt tu specjalnie nie chce słuchać moich rozważań . Natomiast nie ma problemu jeżeli chcecie sprawdzić zapraszam .

    Z darmowej wróżby odpowiadam na pytania tak lub nie bądz też ogólną z jasnowidzenia z dokładnożcią co do dnia na okres 3 dni w przeszłożć i 3 dni w przyszłożć ( w przeszłożc , aby uniknąć tematyki autosugestii przez wróżbę ) . Chętnych zapraszam . Co około 4 dni wejdę tu i odpowiem na wasze pytania . Pozostawcie jedynie swoje imię i datę urodzenia .

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    chcesz mi powiedziec ze z imienia i daty urodzenia odpowiesz mi na moje pytanie………….nie widzac mnie nie dotykajac….nie majac zadnego kontaktu ze mna…………..normalnie zarty sobie robisz a szkoda….jak chcesz by traktowano cie powaznie…zacznij powaznie traktowac temat

    LilithBlackMoon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Rzumiem więc ,że na marne się tu rejestrowałam i nie chcecie namacalnie zobaczyć czy wróżby istnieją . EBoska nie będę z Tobą na ten temat polemizować ,zwłaszcza ,że z takim podpisem powinnaż wiedzieć ,że wszędzie również na internecie zostawiasz swój żlad . Zapraszam więc prywatnie w realu i życzę owocnych dyskusji.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wróźby i inne czary…."

Przewiń na górę