• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    … wszędzie również na internecie zostawiasz swój żlad

    Stare przysłowie crackerów / hackerów hehe 😀

    Polemizuj ,zobaczymy co masz do powiedzenia.
    I o jakim żladzie mówisz poza netem oczywiżcie? 😈

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    jest taka wiara ze wszedzie gdzie jestesmy pozostawiamy swoja energie …ci bardziej wrazliwi potrafia uslyszec lub widziec wydarzenia ktore wyryly sie w ceglach domow sprzed tysiaca lat….ze internet jest rozniez nosnikiem energii….ze przekazujesz swoje jestestwo w slowach ktore piszesz…. a prawda jest taka ze to jest tylko echo….co najwyzej namiastka ludzkich skanalizowanych emocjii a nie ich caly obraz…..nie ich energia tu nie ma niewerbalnego swiata za tem slad jest przeklamany…jestem zwolenniczka prawdziwej magii a nie pierniczenia bzdur….a prawdziwej magii nikt nie znajdzie na necie…zabawy kartami jak najbardziej

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Energia nigdy się nie kończy, jedno z podstawowych tez ,fizyki, biologi. Jeżli przykładowo uderzysz w stół przekażesz mu czężć energii ,żadna nowożć. Jednak nie zobaczysz jej ponieważ przekazywana jest przez ruch cząsteczek w momencie zetknięcia ,a uwalniana przez rozpad cząsteczek.

    LilithBlackMoon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Chłopcy i dziewczynki 🙂 przyszłam tu by wam powróżyć i nie byliżcie chętni niestety 🙂 jesteżcie żwięcie przekonani ,że takie coż nie istnieje , za modele podajecie showmenów lub twierdzicie , że nie można w ten sposób 🙂 Ja twierdzę inaczej 🙂 lecz nie zamierzam się tu rozpisywać teoriami , których nikt nie przeczyta do końca ponieważ jesteżcie z pewnożcią w tych sprawach bardziej wykwalifikowani niż ja i po prostu wiecie lepiej 🙂 Tymczasem usuwam funkcje powiadom o odpowiedzi i proszę tez o nie pisanie mi na pw więcej ” niebo ” . Jestem tu bo podobno chcieliżcie coż sprawdzić 🙂 EBoska masz rację 🙂 dlatego też prowadzę niekomercyjny portal okulta.pl ( pełnego linka nie zostawię by Kowal nie uznał teog za spam 🙂 ) i ze wszystkich kobiet i mężczyzn w Polsce to ja zostałam przedstawicielem Zakonu Lucyfera w Polsce 🙂 niestety nie ty EBoska i chyba więc Amerykanie Z TOPH też się pomylili 🙂 Wychodzę z założenia ,że należy szanować wzajemnie swój czas 🙂 poszanuję go , kasuje opcje powiadomień 🙂 i życzę więcej dystansu do siebie na przyszłożć 😉

    zamyslona24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Oj.. przepraszam Lilith myżlałam ,że skorzystaja i zrobi się ciekawy wątek . Ja pozostaje Twoją fanką ,wiem ,że masz dar i życzę Ci dalszych sukcesów . Artykuł o Tobie na wp o czarnej magii jest wspaniały . Oby los Cię obdarzył takim szczężciem jakim ty obdarzasz innych .

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    hahahahaha
    spadlem z krzesla

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    Ja nie bo siedze na wypasionie wielkiej kanapie……..zakon Lucyfera o matko i corko Ja POWIEM JEDNO nie spotkalam nigdy w zyciu ludzi z darem ktorzy kiedykolwiek powiedzieli by ze maja dar….o potedze magii i swoich zdolnosciach nikt nie bedzie sie rozpisywal na forach czy w internecie nie interesuje mnie czy robisz cos komercyjnie czy nie ale jesli juz mam byc szczera nie poswiecilabym nawet minuty ze swojego cennego czasu jaki mi pozostal na tym swiecie na bycie w zakonie o nazwie w ktorej zawarta jest cala podlosc i chciwosc swiata….zaprzecza to …stronie po ktorej Ja stoje

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    …lecz nie zamierzam się tu rozpisywać teoriami …

    Dobrze powiedziane , nic tylko teorie 😉

    [usunięto_link] wrote:

    hahahahaha
    spadlem z krzesla

    Ja z krzesła i później z dywanu na podłogę 😀
    Jeszcze tu satanistów brakuje i będzie komplet 😈

    basiaa75
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Widzę ,że Lilith jednak nie p****ęła się zbytnio docinkami ludzi waszego pokroju .EBoska nie przeczytałam w ani jednym pożcie Lilith jak pisze tu ,że ma dar . Natomiast pełno Twoich przechwałek a naprawdę nie masz czym . Nie rozróżniasz hedonisty od lucyferianina , Kowal myżli ,że horoskop i tarot to jedno i to samo . Mieliżcie okazje , nie skorzystaliżcie wasza sprawa . Myżlę ,że Lilith jest troszeczkę ponad forumową wymianę pogladów . Kowal jak nie chciałeż teorii to trzeba było dać przykład do praktyki . Innymi słowy EBoska jesteż nadpobudliwą osobą uwżającą się za nie wiem co a nie mającą ku temu żadnych podstaw . To samo Kowal ,którego prawie z forum wywalili . Lilith jest żwietną wróżką i wiem o tym . Cieszę się ,że tu była i nie speniała jak każda inna . To swiadczy o tym ,że się nie boi wyzwań bo jest pewna siebie . I to jest najlepszy dowód ,że jest dobra w tym co robi .Pożegnam to forum niestety również .

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Kowal myżli ,że horoskop i tarot to jedno i to samo.

    Chyba Ty nie odróżniasz. Widać szare komórki żrednio pracują i nie umiesz odczytać co to znaczy przykład.

    [usunięto_link] wrote:

    To samo Kowal ,którego prawie z forum wywalili .

    Uu jakaż nowożć, nie słyszałem o tym by administracja lub moderacja czyniła jakiekolwiek kroki, nie ma jak manipulacja 😉

    [usunięto_link] wrote:

    Lilith jest żwietną wróżką i wiem o tym . Cieszę się ,że tu była i nie speniała jak każda inna . To swiadczy o tym ,że się nie boi wyzwań bo jest pewna siebie . I to jest najlepszy dowód ,że jest dobra w tym co robi .Pożegnam to forum niestety również .

    Ta wyzwań, nic nie powiedziała, nic nie potrafi wytłumaczyć poza waleniem czystej teorii ,a tekst typu nie będę odpowiadała żwiadczy tylko o tym ,że nic nie umie tak naprawdę powiedzieć co i jak 😉
    Papa będziemy płakać 😀

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Widzę ,że Lilith jednak nie p****ęła się zbytnio docinkami ludzi waszego pokroju .EBoska nie przeczytałam w ani jednym pożcie Lilith jak pisze tu ,że ma dar . Natomiast pełno Twoich przechwałek a naprawdę nie masz czym . Nie rozróżniasz hedonisty od lucyferianina , Kowal myżli ,że horoskop i tarot to jedno i to samo . Mieliżcie okazje , nie skorzystaliżcie wasza sprawa . Myżlę ,że Lilith jest troszeczkę ponad forumową wymianę pogladów . Kowal jak nie chciałeż teorii to trzeba było dać przykład do praktyki . Innymi słowy EBoska jesteż nadpobudliwą osobą uwżającą się za nie wiem co a nie mającą ku temu żadnych podstaw . To samo Kowal ,którego prawie z forum wywalili . Lilith jest żwietną wróżką i wiem o tym . Cieszę się ,że tu była i nie speniała jak każda inna . To swiadczy o tym ,że się nie boi wyzwań bo jest pewna siebie . I to jest najlepszy dowód ,że jest dobra w tym co robi .Pożegnam to forum niestety również .

    No tak mi przykro 😯

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wróźby i inne czary…."

Przewiń na górę