• Autor
    Odp.
  • alatris
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Mi lekarz w Candeo powiedział, że takie wybielanie utrzymuje się od pół roku do 2-3 lat, ale to zalezy od tego, czy palisz, jakiej pasty i szczoteczki używasz, czy jesteż „winnym” typem 😉 itd.

    To bardzo długo! Myżlałam, że będzie się utrzymywac maks rok… A jaka jest cena za taką przyjemnożć?
    Kaska, nie obraź się, ale ja bym chyba nie chciała mieć wybielanych zebów w centrum handlowym… 🙁 Przeciez pewnie nawet nie robił tego denstysta, tylko ktoż bez przygotowania, a chyba przed każdym wybielaniem trzeba zrobić przeglad zębów, prawda?

    LadyWash
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    To bardzo długo! Myżlałam, że będzie się utrzymywac maks rok… A jaka jest cena za taką przyjemnożć?

    Pisałam stronę wczeżniej :> W Candeo kosztuje to 500 zł i z tego, co czytałam na innym forum, jest to cena dożć atrakcyjna, bo potrafią za wybielanie zawołać 2x tyle.. O_o Bez przesady… 🙄 A wiem, że tam mają też zniżki, np. dla fanów na FB, warto poszperać, czy wybrane przez nas placówki mają jakies promocje włażnie dla fanów czy jakież promocje miesiąca.

    Gramka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Nie, nie bolały, tzn. były wrażliwsze przez jakiż 1 dzień, ale polecono mi dobrą pastę i kupiłam miękką szczoteczkę i było do przezycia 🙂 Musiałam tez uważać, co jem – kolorowe napoje, kawa itp. odpadały. A ceny w Candeo są w ogóle bardzo konkurencyjne, tak że warto się przyjrzeć, jakie zabiegi oferują.

    Dzięki za odp. 🙂 Zastanwiam się, czy nie odłożyć sobie kasy na takie wybielanie, bo zaczęłam przeglądać zdjęcia w necie i achhh… Chciałoby się mieć taki użmiech 🙂

    GlobalGirl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ja wybielałam zęby w gabinecie stomatologicznym STOMAPOL w Wawie. Zęby mam mega białe…a użmiech bardziej promienny 🙂 zabieg miałam robiony laserem i jestem bardzo zadowolona. To mój sprawdzony gabinet bo wczeżniej w Stomapolu miałam zakładane korony ceramiczne… Dziewczyny nie zastanawiajcie się nad tym zabiegiem, to nic nie boli, a efekt piorunujacy….

    Gramka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    A ile płaciłaż za takie wybielanie? Strasznie mnie ciekawi, czy ceny w W-wie są dużo inne, niż w Poznaniu, choć podobno w Candeo i tak mają bardzo konkurencyjne ceny, a z tego, co się orientowałam, norma w Poznaniu jest jednak wyższa…

    LadyWash
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Zalezy, czy chcesz sama wybielać nakładkowo, czy u stomatologa. W Candeo miałam do wyboru nakładkowe, kosztowało 700 zł, czyli więcej, niż gabinetowe. Ogónie nie polecam samemu wybielać, bo od dentysty dostaniesz nakąłdkę idealnie dopasowaną do twoich zębów, a poza tym – najpierw trzeba wszystkie zeby wyleczyć, no i po zabiegu ewentualnie wymienić plomby, by pasowały kolorystycznie. Tak że moim zdaniem lepiej z zebami się oddać w ręce dentysty, tak jest najbezpieczniej 🙂

    HolderDrogeria
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Moim zdaniem jeżeli mowa o wybielaniu,to tylko za radą dobrego stomatologa,nic na własną rękę,ponieważ z dożwiadczenia wiem że to daje tylko czasowy efekt,np stosując różnego rodzaju pasty wybielające.

    LadyWash
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Pola, a skąd jesteż? Mogę Ci polecić lekarza, u którego byłam w Candeo, ale to w Poznaniu. Nawet, jeżli chciałabyż nakładkowe, to na pewno u niego będziesz zadowolona 🙂 I zgadzam się, że najlepiej iżć do stomatologa na profesjonalne wybielanie, bo żadne pasty nie dadzą takiego efektu, jak zabieg u dentysty.

    malami000
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja mogę polecić salon white&beauty w którym wybielałam zęby jakoż rok temu, mają kilka gabinetów w Polsce ja akurat korzystałam z tego w Warszawie. Efekt jest bardzo fajny i cały czas się utrzymuje.

    Gramka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Pola, a skąd jesteż? Mogę Ci polecić lekarza, u którego byłam w Candeo, ale to w Poznaniu. Nawet, jeżli chciałabyż nakładkowe, to na pewno u niego będziesz zadowolona 🙂 I zgadzam się, że najlepiej iżć do stomatologa na profesjonalne wybielanie, bo żadne pasty nie dadzą takiego efektu, jak zabieg u dentysty.

    Ja poproszę o namiary do tego lekarza w Candeo, bo powolutku zbieram pieniądze na takie wybielanie i chciałabym udać się do kogoż sprawdzonego 🙂 Poczytałam tez trochę i ogólnie cena w porównaniu z niektórymi nie jest zabójcza, a czasem dziewczyny piszą, że więcej płaciły wybielając w… gabinecie kosmetycznym, nie wyobrażam sobie tego… :/

    LadyWash
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Moimi zębami zajął się p. Paweł Dziedzic, ale ja tam mam zaufanie do wszystkich lekarzy z Candeo, więc jakby był na urlopie czy coż, to nie martw się, na pewno ktoż inny też zrobi Ci dobrze wybielanie 🙂 Tylko pamiętaj, że najpierw czeka Cię kontrola uzębienia i ewentualne leczenie, więc też inne koszty, może warto zacząc już teraz?

    malami000
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A jakie są efekty i ile się utrzymują?

    Melania11
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Odpowiednia [usunięto_link] może to zrobić profesjonalnie. Potem może przydać się jeszcze jakaż pasta wybielająca, może nici dentystyczne. Warto regularnie dbać o zęby.

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    A jakie są efekty i ile się utrzymują?

    Ja zajrzałam na stronę tego Candeo i tam było napisane chyba o 1,5 do 2 lat utrzymywania się efektu, choć podejrzewam, że to juz zalezy od nas, jak dbamy o zeby. Choć jak miałam kiedyż piaskowanie i potem starałam się dobierać starannie pastę i szczoteczkę, stosowałm płyn do płukania jamy ustnej itd., to już mi się tak nie zbierał, jak wczesniej, więc coż jest w tej pielęgnacji.

    PaaTal_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    A gdzie wybielała zęby,sama paskami czy y w gabinecie stomatologicznym? Bo z tego co wiem to ta druga opcja jest bardziej kosztowna,ale zarazem również skuteczna,więc chyba warto.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wybielanie zębów"

Przewiń na górę