• Autor
    Odp.
  • LadyWash
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    A gdzie wybielała zęby,sama paskami czy y w gabinecie stomatologicznym? Bo z tego co wiem to ta druga opcja jest bardziej kosztowna,ale zarazem również skuteczna,więc chyba warto.

    Ja szczerze polecam wybielanie w gabinecie – w Candeo płaciłam 500 zł, a dobre paski, stosowane rpzez dłuższy czas, to też jest pewien wydatek, a u dentysty masz chociaż pewnożć, że będzie równo i na pewno fachowo, poza tym jeżli masz jakież plomby, to dobrze byłoby je wymienić na jażniejsze, żeby się nie odcinały zbytnio od wybielonych zębów, poza tym przed wybielaniem powinno się zrobić kontrolę, czy nie masz żadnych ubytków!

    LadyWash
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ale nikt nie twierdzi, że po wybielaniu ma się żnieżnobiały użmiech do końca życia 😛 Można się cieszyć efektem naprawde długo, jesli się o zeby dobrze zadba. Mnie lekarz w Candeo polecił zmianę pasty i zakup szczoteczki elektrycznej – a o niej slyszałam od koleżanki, że zęby przy regulanrym stosowaniu nieco jażnieją i nie zbiera się kamień, więc na pewno może ona przedłużyć efekty wybielania.

    CosmoSPA_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    To fakt,zabieg wybielania zębów ma to do siebie,że nie jest trwały i co jakiż czas trzeba go powtarzać. Poza tym pamiętajmy że trzeba zaraz po nim zastosować tzw biała dietę dla wzmocnienia efektu.

    madzia78
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    A ile teraz w okolicach gdzież krakowa kosztuje takie wybielanie?

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    To już pytanie do stomatologa który się tym zajmie,myżlę,że cennik w większożci gabinetów prezentuje się bardzo podobnie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wybielanie zębów"

Przewiń na górę