• Autor
    Odp.
  • koala
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Moja dentystka poleca mi zabieg wybielania zębów, ale kosztuje to prawie 1000zł. Nie wiem tez czy jest całkiem bezpieczny dla zębów. Poradżcie prosze, bo marzą mi sie białe zęby, ale może są jakież tańsze metody, albo jakież bardziej sprawdzone?

    buba
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja sobie nie wybielałam zębów, ale dentystka namówiła moją mamę na ten zabieg. Pomijam włażnie jego koszt, to jeszcze nie wiem, czy nieumiejętnie jej to zrobiła, czy co, grunt, ze mama miała strasznie popalone dziąsła i wargi od wewnątrz. Cierpiała okrutnie, smarowała jakąż mażcią specjalnie, bo nawet nic jeżć nie mogła tak ją bolało.
    Nie odradzam ci całkowicie takiego zabiegu, ale najpierw może warto byłoby dowiedzieć się jak to działa na zęby i czy mogą być potem jakież komplikacje włażnie.
    Mnie wystarcza pasta wybieląca (teraz używam Colgate Whitening Advanced) i po dożwiadczeniach mamy raczej się nie zdecyduję na takie wybielanie jak ona miała.

    kredka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    nie znam się na rzemiożle dentystycznym,a le radziłabym raczej byż sie dowiedziała dokładnie jaki wpływ na zęby ma taki zabieg. ja osobiżcie używam zestawu Denivit. płyn do płukania ust + pasta. jak dla mnie działa super, o ile nie masz bardzo dużych przebariweń, to może lepiejnajpierw spróbowac takich metod?? życzę trafnej decyzji, jak sie zdecydujesz na zabieg to napisz jak było

    lillka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja bym się nie zdecydowała na taki zabieg – to jednak kupa kasy, a pasty wybielające rzeczywiżcie potrafią czynić cuda. Ja regularnie czyszczę zęby z osadu, a efekt utrzymuje się dzieki włażnie takim pastom jak Colgate Whitening. Zresztą możesz sama się przekonać o skutecznożci tej pasty, bo to koszt zaledwie ok. 7zł.

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Ja kupiłam sobie paste Pearl Drops. Niestety nie widze efektów:(, ale krótko to stosuję więc może coż zadziała. Widziałam i pozytywne i negatywne opinie na temat tej pasty. Mam nadzieję, że moje ząbki za miesiąc będą białe i nie będe bala się usmiechac:). 50ml tej pasty to ok 7 zł.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Wybielanie zębów to jest jden koszt.Wymiana wszystkich uzupełnień-drugi(głupio bedzie to wyglądac kiedy zeby będa białe a plomby ciemne).Nie wiem czy zdecydowałabym się na taki zabieg.Już chyba prdzej wolałabym licówki.Zawsze pozostają inne sposoby np nakładki żelowe czy pasty wybielające.Jakos wystraszyła mnie wypowiedz buby 😯 Po tym to już na pewno nie zdecydowałabym się na wybielanie.

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    słuchajcie dziewczyny jeżeli kobieta ma zólta kosc to nie wybieli sobie zebów pastami wybielajacymi watpie nawet ze by sie udało innymi technikami one czyli te pasty pomagaja (zadko) na osad tylko tyle:/ przykr ale prawdziwe

    anka88-88
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    słyszałam, że żucie plasterka cytryny codziennie wybiela zęby 😀

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja też myslałam nad wybieleniem zębów zwłaszcza ze mam 2 jedynki martwe więc sa one dożć ciemnea na dodatek mam kolor żebów tez daje wiele do zyczenia a pasty wybielajace w moim przypadku na niewiele sie zdają. jedyny problem to kasa, choc myżlałam o zrównaniu koloru tylko tych dwóch martwych jedynek. w mim przypadku koszt za 2 zeby to 200zł niby nie dózo, ale druga sprawa jak wiadomo zęby martwe sa słabsze i tez obawiam się zeby mi całkiem nie powypadały 😕

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ja miałam wybielane, efekt bardzo dobry, ale tylko dlatego, że nia mam żółtego szkliwa. Poza tym polecam. Plomby wcale nie są ciemniejsze u mnie. I efekt się już utrzymuje 2 rok, a nie miałam jeszcze żelowych wybielaczy, więc jestem zadowolona:)

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ja miałam wybielane, efekt bardzo dobry, ale tylko dlatego, że nia mam żółtego szkliwa. Poza tym polecam. Plomby wcale nie są ciemniejsze u mnie. I efekt się już utrzymuje 2 rok, a nie miałam jeszcze żelowych wybielaczy, więc jestem zadowolona:)

    a mogłabyż opowiedzieć jak przebiega takie wybielanie.

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Moj brat bedzie mial wybielane i kosztuje to 200 zl, a nie 1000…

    Sylvia28
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    hej wam:)mialam wybielane zeby i placilam ok 100 zl ale bylo to juz kilka latek temu:)dostalam dwie szyny zrobione przez dentyste na wymiar i do tego zel wybielajacy ktory uzywalam przez 2 tygodnie.efekt widoczny i dlugotrwaly:)

    kredka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ja też myslałam nad wybieleniem zębów zwłaszcza ze mam 2 jedynki martwe więc sa one dożć ciemnea na dodatek mam kolor żebów tez daje wiele do zyczenia a pasty wybielajace w moim przypadku na niewiele sie zdają. jedyny problem to kasa, choc myżlałam o zrównaniu koloru tylko tych dwóch martwych jedynek. w mim przypadku koszt za 2 zeby to 200zł niby nie dózo, ale druga sprawa jak wiadomo zęby martwe sa słabsze i tez obawiam się zeby mi całkiem nie powypadały 😕

    Ja też mam martwą jedynkę,tak jak mówisz jest trochę ciemniejsza, 2 razy miałąm nakładany jakiż preparat.Płaciłam 150 zł, a efekt około 4 miesięcy i znów ciemniał ząb. Co najlepsze na koniec ten ząb zniszczony tymi zabiegami wypadł i musiałam pomyżleć o „państwowym” 🙁
    A co do samego wybielania, to piję sporo kawy, dlatego dbam o zęby pastą Elgydium. Można kupić w aptece, kosztuje ok. 20 zł, ale warto. Efekty szybko widać. Trzeba jednak zważyć na to,że jak naturalnie nie ma się białych zębów, to pasta nie da nam barwy pereł…
    Co do wybielania u dentysty – chyba bym się nie zdecydowała, po tym co tu przeczytałam na ten temat

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    ja mam żółte kożci i nic z tym nie mogę zrobić. Jakiej pasty nie używam i tak efektu nie ma.. nie mam za to problemów z osadem i kamieniem.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wybielanie zębów"

Przewiń na górę