• Autor
    Odp.
  • hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    a jabym chciał pocałować jakąż laskę o żlicznych ząblach, to też nie warto?

    na razie mam parę zębów, ale sądzę, że dałbym się poimplantować dla jakiejż zajebistej Pani :haha:

    flan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja również jestem za wybielaniem zębów lampą. Najszybciej i z tego co wiem – najskuteczniej. Mniej cierpienia niż podczas stosowania tych wszystkim metod „na raty”. Sama się niedługo wybieram i chciałam zapytać, kogo polecacie w Poznaniu?

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    MOZE czas przestac chciec to co nie jest zgodne z natura i zaczac sie godzic z faktem ze ideal to nie ludzie po wybielaniach zebw operacjach plastycznych tylko ludzie zdrowo odzywiajacy sie uprawiajacy sport i majacy hobby inne niz piwo i tv…

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    Według mnie jedynym skutecznym sposobem jest wybielaniu u dentysty. Miałam znajomą, która poddała się takiemu zabiegowi, efekt był piorunujący. Olżniewała użmiechem, aż się chciało na nią patrzeć

    LadyWash
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ja w końcu się zdecydowałam na wybielanie w gabinecie, bo sam pasty to pic na wodę, zabieg miałam robiony w Candeo w Poznaniu i powiem tyle – wooow…! Nie wiedziałam, że moge mieć takie białe ząbki 🙂 jest różnica, w końcu wykorzystam te wszystkie zgromadzone kolorowe szminki, bo zeby mam w odpowiednim kolorze 🙂 Tak że dziewczyny nie bójcie się, to nie boli, a efekt rzuca na kolana.

    Gramka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja w końcu się zdecydowałam na wybielanie w gabinecie, bo sam pasty to pic na wodę, zabieg miałam robiony w Candeo w Poznaniu i powiem tyle – wooow…!

    O, moje miasto 🙂 A ile płaciłaż za taką przyjemnożć? To jest wybielalnie na 1 wizycie?

    LadyWash
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ja miałam robione to na 1 wizycie, choć trawało to ok. 1.5 h. Zapłaciłam z tego, co pamiętam ok. 500 zł. Wiem, że dla niektorych to sporo, ale jeżli odpowiednio dba się o zeby, nie pali, uważa z kawą, to efekt może się utrzymać nawet 2 lata. Teraz na fejsie Candeo jest zniżka za polubienie strony, więc warto zajrzeć tam, może będą info. o innych promocjach 🙂

    Gramka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    A jak dokładnie wygląda takie wybielanie? Nie bolały Cię potem zęby ani dziąsła? Bo cena w tym Candeo jest atrakcyjna, nawet bez zniżki, jak sprawdzałam, to w innych miejscach jest po kilkaset zł drożej, nawet ponad 1000… :/

    LadyWash
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Nie, nie bolały, tzn. były wrażliwsze przez jakiż 1 dzień, ale polecono mi dobrą pastę i kupiłam miękką szczoteczkę i było do przezycia 🙂 Musiałam tez uważać, co jem – kolorowe napoje, kawa itp. odpadały. A ceny w Candeo są w ogóle bardzo konkurencyjne, tak że warto się przyjrzeć, jakie zabiegi oferują.

    vertimma
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja w końcu się zdecydowałam na wybielanie w gabinecie, bo sam pasty to pic na wodę, zabieg miałam robiony w Candeo w Poznaniu i powiem tyle – wooow…! Nie wiedziałam, że moge mieć takie białe ząbki 🙂 jest różnica, w końcu wykorzystam te wszystkie zgromadzone kolorowe szminki, bo zeby mam w odpowiednim kolorze 🙂 Tak że dziewczyny nie bójcie się, to nie boli, a efekt rzuca na kolana.

    A jaką metodą miałaż wybielane zęby?

    LadyWash
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Hmmm, pisałam wyżej – wybielanie w gabinecie 🙂 W Candeo można wybielać też metodą nakładkową, jeżli ktoż woli, ale jest ona nieco droższa i wymaga więcej, niż 1 wizyty. Ale warto oczywiżcie się zastanowić, co komu pasuje, wszystko ma swoje za i przeciw, ja polecam wybielanie w fotelu – na raz, a efekt niesamowity 🙂

    vertimma
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Hmmm, szkoda, że to Candeo nie jest w moim mieżcie 😛 W Poznaniu bywam, ale chyba nie miałabym czasu jechać gdzież do stomatologa na wybielanie, bo mam swoje biznesy do załatwienia 🙁 A masz może zdjęcia swoich zębów przed i po? :> Kusi mnie takie wybielanie, bo ludzie na tym forum i na innym chwalą sobie, a białe zęby zawsze robią wrażenie 🙂 Ja przynajmniej dostrzegam u innych zadbane zeby i w skrytożci ducha zazdroszczę…

    alatris
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja w końcu się zdecydowałam na wybielanie w gabinecie, bo sam pasty to pic na wodę, zabieg miałam robiony w Candeo w Poznaniu i powiem tyle – wooow…! Nie wiedziałam, że moge mieć takie białe ząbki 🙂 jest różnica, w końcu wykorzystam te wszystkie zgromadzone kolorowe szminki, bo zeby mam w odpowiednim kolorze 🙂 Tak że dziewczyny nie bójcie się, to nie boli, a efekt rzuca na kolana.

    A ile się utrzymuje efekt takiego wybielania?

    LadyWash
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Mi lekarz w Candeo powiedział, że takie wybielanie utrzymuje się od pół roku do 2-3 lat, ale to zalezy od tego, czy palisz, jakiej pasty i szczoteczki używasz, czy jesteż „winnym” typem 😉 itd. Trzeba wziąć też pod uwagę, jaki ma się kolor kożci, bo nawet, jak się nie pali, to niektórzy mają raczej żółte kożci i żeby tez takie będą…. Zawsze można zabieg powtórzyć. Zdjęć niestety nie mam, jakoż nie pomyżlałam o tym, ale najwyżej poszukam jakiż starych, gdzie użmiecham się z zębami albo znajdę podobny efekt w necie.

    Kaska1989
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    A ja Wam polecam metodę Paris Smile.
    Zrobiłam sobie wybielanie 2 tygodnie temu na ich stoisku w CH Reduta (warszawa). Efekt naprawdę widoczny, skutków ubocznych brak, a zabieg trwał 30 minut. Baardzo fajna metoda i co dla mnie było mega zachęcające – cena. Akurat trafiłam na promocje wiosenną – zamiast 260 zapłaciłam 199 zł. Więc jak ktos jest zainteresowany, to jak najbardziej polecam…tylko szybko, szybko, bo promocja trwa do konca kwietnia:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wybielanie zębów"

Przewiń na górę