• Autor
    Odp.
  • emila22
    Participant
    • Tematów: 17
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    wyjeżdżąjąc za granicę nad morze to koniecznie jakieś ubezpieczenie dodatkowe trzeba wykupić, ja zaglądam na porównywarkę ubezpieczeń kiosk polis, dużo ubezpieczycieli mają w bazie i od razu też jest opcja wykupienia.

    katarzyna30i1a
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Też korzystam z tej wyszukiwarki jest szybka i wygodna. Po wypelnieniu formularza można skorzystać z porady konsultanta. Z kodek PLICE 10- do 15 % zniżki na wybrane ubezpieczenie.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Kiedy zostajemy w Polsce to nie wykupuję dodatkowego ubezpieczenia, bo mam je przez cały rok, a chyba podwójnej polisy i tak mieć nie można. NAd morzem polecam na przykład Świnoujście, uwielbiam te piękne plaże, no i atrakcji tam na pewno nie brakuje. Jeśli o fajne sprawdzone noclegi chodzi to koniecznie zerknijcie na sunandsnow.pl. Mają sporą bazę apartamentów w różnych częściach kraju

    Szazamka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Sztutowo jest calkiem urokliwe.

    MashaMag
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Jantar albo Katy Rybackie 🙂

    Drzazga
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja lubię spędzać czas fakultatywnie, więc okolice Sztutowa są jak najbardziej ok. Obóz koncentracyjny to nie jest „atrakcja”, ale warto pójść w takie miejsce, by poznać historię.

    BellaElla123
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Jak coś to odradzam świnoujście xD

    Tuszka
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja  w Ustce też byłam 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wyjazd nad morze. Ale gdzie dokładnie?"

Przewiń na górę