Wypadanie włosów “ bambus, skrzyp?

  • Autor
    Odp.
  • migdalowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Borykam się z wypadaniem włosów już ponad rok. Stosowałam maseczki, jakież domowe sposoby, ale włosy wyglądają okropnie “ przede wszystkim jest ich za mało i są zbyt matowe. Byłam w aptece i farmaceuta polecał mi różne suplementy, ale nie mogłam się zdecydować. Podobno warto wybrać coż z bambusem, ponieważ ma 5 razy więcej krzemu niż zwykły skrzyp. Co o tym sądzicie? Czy to się sprawdza?

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    W pierwszej kolejnożci polecam udać się do dermatologa gdzie fachowiec specjalista będzie mógł zdiagnozować przyczynę wypadających włosów. Bambus nie będzie skutecznym rozwiązaniem,moim zdaniem bardziej skrzyp,ale najpierw wizyta u lekarza.

    patkawa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja słyszałam o bambusie. Ma pięć razy więcej krzemu niż skrzy, a to bardzo pomaga przy wypadaniu włosów i ich regeneracji. Przetestowałabym np. Vitapil, a do fachowca i tak nie zaszkodzi się udać, zwłaszcza, jak nie zaobserwujesz poprawy.

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Aby zapobiec wypadaniu włosów możesz przyrządzić maskę z paru kropli nafty, żółtka i oleju. Taką maskę nakłada się na skórę głowy i włosy na godzinę przed myciem głowy.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Myslicie że picie skrzypu i pokrzywy, może jakoż wspomóc ??

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Dieta ma wpływ na włosy. Jeżli zależy ci na tym, aby je wzmocnić zadbaj, aby w twoim jadłospisie znalazły się produkty bogate w: magnez (kasza gryczana), żelazo (wątróbka, buraki), selen (płatki kukurydziane).

    migdalowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Specjalista, widzę, że odżwieżyłaż trochę mój temat. Rzeczywiżcie dieta jest ważna, ale wiecie, że brałam ten suplement z bambusem (wzięłam wtedy w aptece Vitapil) naprawdę mi pomógł:) Włosy wyglądają o niebo lepiej, także dziewczyny nie traćcie nadziei jeżli walczycie z wypadaniem włosów, pozdrawiam:))

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Specjalista, widzę, że odżwieżyłaż trochę mój temat. Rzeczywiżcie dieta jest ważna, ale wiecie, że brałam ten suplement z bambusem (wzięłam wtedy w aptece Vitapil) naprawdę mi pomógł:) Włosy wyglądają o niebo lepiej, także dziewczyny nie traćcie nadziei jeżli walczycie z wypadaniem włosów, pozdrawiam:))

    No to bardzo się cieszę 🙂 Widać, ze niektóre suplementy naprawdę działają, może też się skuszę!

    qrysiak
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Witam, wczoraj znajomy opowiedział mi o fajnym produkcie 3DHair . Podobno rewelacja, oglądałem dużo filmików na internecie, poczytałem ulotki i powiem że wygląda to zachęcająco, ale szukam teraz opinii od Was.
    On korzysta z kliniki włosów w Krakowie. Tu znalazłem opis [usunięto_link]
    Znajomy ma faktycznie fajne włosy po tym produkcie, ale on ma ciemne. Nie wiem jak to wygląda na blondach. Macie jakież zdjęcia, opinie? Chętnie się dowiem więcej!
    Pozdrawiam

    e-shaman_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Tutaj pełna zgoda,to co jemy czyli nasza dieta,ma bardzo duży wpływ na jakożć i kondycję włosów. Poza tym w kwestii samych odżywek to oczywiżcie polecam skrzyp,poprawia ich kondycję,odbudowuje cebulki.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Ja teraz testuję maseczkę z Waxa, i jestem mile zachwycona efektami 😉

    kasojan
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Zapraszam do polubienia fanpage na fb
    -najnowsze metody przedłużania włosów,
    najnowoczeżniejszy profesjonalny sprzęt dla salonów fryzjerskich
    i najlepszej jakożci naturalne pasma włosów
    oraz szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania włosów
    [usunięto_link]
    Sprawdź koniecznie!
    Informacje i konkursy! “ Bądź na bieżąco 🙂

    Lenusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja kiedyż stosowałam Capivit piękne włosy i dawało to efekty! Włosy wypadały mniej, a dodatkowo rosły mi nowe 😉

    Mania12
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Według mnie chyba nie ma sensu łączyć ileż tam suplementów, lepiej wybrać jeden i zażywać go przez 3 miesiące i wtedy sprawdzić czy działa czy nie 😉

    mycha007
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Trzeba zażywać co najmniej 2-3 miesiące. Ja polecam serię na włosy Dopple Herz.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wypadanie włosów “ bambus, skrzyp?"

Przewiń na górę