• Autor
    Odp.
  • lainlog
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    a ja polecam bieganie… serio – nawet jezeli masz słabą kondycję to przecież przy systematyce i uporze szybko powinnać złapać odpowiednią kondycję – poza tym nic nie jest lepsze na spalanie tłuszczyku niż poranny nieżpieszny jogging przed żniadaniem (koniecznie przed żniadaniem) 🙂

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    dokladnie tak bieganie jest super na spalnie 😀

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    pływanie jest super pooniewaz pracuja tam wszytskie partie mięsni:) wiec jak tylko ktos ma dostep do asenu to spacerek na basenik i godzinka pływania:) człowiek wrttedy czuje sie inaczej tak fajniee:D

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    no wszystkie partie ciala to najlepiej pracuja na silowni , ale basen to tez bardzo dobry sposob na odchudzanie szczegolnie dla osob bardzo otylych bo nie obciaza stawow tak jak podczas biegania , wiec najpierw zzucic zbedne kilo na basenie a potem zaczac biegac !

    basia23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    życzę powodzenia…tylko nie zemdlej od takiego trybu życia… 😀

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    życzę powodzenia…tylko nie zemdlej od takiego trybu życia… 😀

    ja nie musze sie odchudzac ja tylko radze a druga sprawa napisalam ze najpierw na basen a potem silownia niestety z wiatru i siedzenia przed tv sie nie chudnie.

    kiziaa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 265
    • Zapaleniec

    wrrrrrr ja mam ten sam problem tylko ze na odwrót: nie moge przytyc.
    moj wzrost to 169 a waze 49kg ;/
    ale cóz takie zycie ..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wysiłek fizyczny..szybkie odchudzanie ?"

Przewiń na górę