• Autor
    Odp.
  • Monaw
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    armi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja również mam (bardzo) wysokie czoło jednak niezbyt gęste włosy a na dodatek tzw. „wicherek”, który niemożliwa mi posiadanie prostej grzywki 😉 Musiałabym go jakoż wyprostować, a to sztuka niełatwa…

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Faktycznie ta dziewczyna, mimo wysokiego czoła wygląda bardzo dobrze z tą fryzurą. Ponoć najlepsze na wysokie czoło jest obcięcie grzywki, większożć moich koleżanek tak zrobiła i naprawdę pomogło. Ja bym w ogóle zrezygnowała z przedziałka na żrodku i zaczesywała go z boku 🙂 Na kręconych włosach też można zrobić ładną fryzurkę z grzywką. Najlepiej udaj się do wizażysty który Ci podpowie 🙂

    Olga123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    Z grzywką;

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    no włażnie jedynym wyjżciem na tego typu czoło jest grzywka, jeżeli są te wicherki to zawsze można potraktować je prostownicą, a i fryzura na Meg Ryan nie jest złym pomysłem, jeżeli trafi się na dobrego fryzjera to może on coż z tego fajnego wykombinować 🙂

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Ale przecież prostownica nie jest aż taka konieczna. Dobry fryzjer obetnie włosy tak, że nawet falowana grzywka będzie fajnie wyglądała. Grunt to znaleźć dobrego fryzjera

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Wszystko zależy nie tylko od kształtu twarzy, ale również od Twoich rysów. Nie każdemu kto ma wysokie czoło pasuje grzywka. W większożci wypadków jest jednak dobrym rozwiązaniem. Myżlę, że warto samemu się przekonać, tym bardziej, że włażnie teraz grzywki wracają do modowych łask:)Jeżli masz problem z podkręcającymi się włosami-proponuję udać się do sklepu fryzjerskiego i tam zakupić sobie odpowiedni kosmetyk do prostowania grzywki 🙂

    joasia34
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja mam wysokie czoło i mam grzywkę z boku ale długą lekko i kusząco opada na oko 😀
    i mi się bardzo podoba 🙂

    YYFashion
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Najlepsza fryzurka dla osób z wysokim czołem to grzywka na całe czoło. Wtedy juz nie będzie problemu. Ale też wszystko zależy od ułożonych włosów, można sobie zrobić grzywkę na bok i połowę czoła zakryje i tez będzie wyglądać efektownie.

    ZuzkaZ
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    ja bym chciala miec wysokie czolo bo bym sobie grywke machnela 🙂

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Ja też jestem włażcicielką raczej wysokiego czoła, ale grzywki nie mam, mam za to przedziałek na boku, co pozwala mi trochę to czoło zasłonić 🙂 z grzywką wyglądałabym bardzo dziecinnie.

    renia27
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Na grzywkę możesz się zdecydować nawet przy kręconych włosach i wcale nie oznacza to, że musi być ona pokręcona, wystarczy, że zdecydujesz się na chemiczne prostowanie, które możesz wykonać na samej grzywce, jest tylko jeden minus zabieg trzeba powtarzać, bo odrastające włosy znów zaczynają się kręcić, jeżli chodzi o ceny są one bardzo różne to zależy od salonu i od miasta, ja polecałabym ci prostowanie jakie oferuje marka goldwell, efekty takiego zabiegu widziałam na własne oczy, efekt jest jak po użyciu prostownicy – idealnie wygładzone włosy i co mnie zaskoczyło włosy nie wyglądają na zniszczone wręcz przeciwnie wyglądają na super zdrowe:)

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Włażciwie to fryzura chyba nie zależy tylko od tego jakie mamy czoło.Zależy od kształtu twarzy.
    Jeżli odsłonięte czoło dobrze wygląda to nie ma sensu go zasłaniać.Zależy też czy dobrze czujemy się z grzywką.Grzywka wymaga często sporego wysiłku w układaniu,szczególnie zimą:)

    [usunięto_link]

    the_best_anna
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Na wysokie czolo to tylko i wylacznie z grzywka i polecalabym, aby nie byla to grzywka prosta 🙂

    renata84
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Najlepsza jest oczywiżcie proste grzywka albo taka na bok.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " WYSOKIE CZOŁO_JAKA FRYZURA?"

Przewiń na górę