• Autor
    Odp.
  • wwiolkaw
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Mam wysokie czoło ale jakoż się nim nie przejmuje na co dzień noszę długą grzywkę zaczesana na bok ale zdarza mi się spinać włosy wysoko i odsłaniać całe czoło, grunt to zaakceptować swój wygląd i nie przejmować się zdaniem innych:)

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Ale przecież prostownica nie jest aż taka konieczna. Dobry fryzjer obetnie włosy tak, że nawet falowana grzywka będzie fajnie wyglądała. Grunt to znaleźć dobrego fryzjera

    Zgadzam się w zupełnożci. Mam falowane włosy, a to wcale nie przeszkadza w posiadaniu grzywki. Grunt to dobre cięcie 🙂

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Proszę tutaj – pro-sprzet.pl/blog/jak-dobrac-grzywke-by-idealnie-pasowala-do-ksztaltu-twarzy.html Generalnie nie każdy będzie wyglądać dobrze z grzywką. Większości może to kompletnie nie pasować, wiele zależy od układu twarzy. Jedna osoba będzie wyglądać cudownie, a inna fatalnie.

    MashaMag
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    ja bym poszła w kierunku grzywki a la księżna kate

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Dobrze, choć bardzo poważnie, a raczej jest młoda. Gdyby tak 50-latkę uczesać, byłaby babcią

    DobroJutro
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Babcie raczej są twierdzenia, ze im dłuższa metryka tym krótsze włosy :p

    SingAsong
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ta krzywka Kate byla całkiem fajna w sumie

    karrotek
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    najlepsza i teraz najmodniejsza byłaby grzywka w stylu brigitte bardot jeśli ma się przedziałek na srodku

    musha
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    No coś właśnie kojarzę, że miała też taką wypośrodkowana grzywkę 🙂

    slodyczslodyczy
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    wysokie czolo to obowiazkowo grzywka 🙂 ja mam ten problem i nie wyobrazam sobie grzywki nie miec 🙂 kiedys mialam duze problemy z wlosami, bardzo sie tluscily i wygladalam strasznie ale teraz jest lepiej  i nie strasze ludzi 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " WYSOKIE CZOŁO_JAKA FRYZURA?"

Przewiń na górę