• Autor
    Odp.
  • Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Blk nieźle! ale sądzę, że umawiasz się raczej z wysokimi 🙂 ja mam niestety tylko 165 🙁

    wiesz co… to zależy 🙂 w końcu liczy się charakter, a nie to, ile mierzy 🙂

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    ja mam 160 cm a moj facet 195 cm wiec uwazam ze wzrost nie ma znaczenia ;D

    huhu to witaj w klubie. ja również mam 160 cm a mój facet 193 🙂 także różnica całkiem podobna.

    nie narzekamy specjalnie z tego powodu, choć mój luby lubi mi czasem dokuczać 😛

    tortilla54
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    ja mam 177.
    jakos nie uwazam,zeby to mialo jakies ogromne znaczenie.
    przynajmniej dla mnie:)

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    ciągle tyle samo – 178, chociaż ostatnio podobno zmalałam o 1 cm xd

    patelka86
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Faceci lubią przede wszystkim dziewczyny niższe od siebie! Chyba przy wyższej czują się mniej męscy, czy jakoż tak. No i głupio im, bo przyjęło się, że to facet ma być wyższy.

    moreover
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    czy ja wiem czy wolą, wydaje mi się że to kwestia gustu 🙂

    ja osobiżcie wysokożcią nie grzeszę bo tylko 153 cm 😛

    panna zuzanna
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Ja jakoż nie zauważyłam żeby facetom tak podobały się małe kobietki. Ja jestem małą kobietką – 160 centymetrową

    zzuzza
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ja mysle, ze to wszystko zalezy od facetow. z tego co widzi sie na ulicach to wiekszosc nie patrzy na wzrost. jako przyklad przedstawie malzenstwo ktore widuje dosc czesto gdzie kobieta jest o glowe wyzsza od faceta. 🙂
    ja osobiscie jestem wlasciwie 0,5cm nizsza od mojego faceta i jakos mu to nie przeszkadza ze jest taka mala roznica.

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ale generalnie faceci szukaja sobie kobiet, które są od nich nizsze, nie wszyscy ale większożc.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    @mrówka wrote:

    ale generalnie faceci szukaja sobie kobiet, które są od nich nizsze, nie wszyscy ale większożc.

    Myżlałem ,że to kobiety zawsze oglądają się za wysokimi,a przynajmniej wyższymi od siebie 😉

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    nie wiem czy kobiety szukaja wyzszych, ja nawet o tym nie myslałam aby był wyższy, mi to nie przeszkadzałoby jakby był niższy, dla mnie to było i jest mało znaczące. Ale może inne kobiety tak szukaja chciaż musze przyznać że jeszcze nie słyszałam od kobiet takich wyznaczników

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    byl taki progaram na discovery na temat laczenia sie w pary…i tak na koncu chodzilo o przekazanie jak najlepszych genow;)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Człowiek podżwiadomie szuka jak najbardziej różniących się genów od własnych. Kobiety i mężczyźni podżwiadomie zachwycają się pewnymi cechami. Sama kultura i warunki geograficzne też mają na to wpływ.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Ale musicie przyznać że dużo wyższa kobieta(no tak ze 20-25cm)to zabawnie wygląda.Nie chcę być posądzona o patrzenie według czego dobierają się ludzie w pary.Do tego chyba musi zapomnieć o szpilkach:)
    Chyba ze facet w domu zakłada:)

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    niższa czy wyższa …. w łóżku i tak wszystko się wyrównuje 😉 miałem zdecydowanie więcej niższych dziewczyn od siebie – może z racji, tego, że mam 183 cm … ale miałem też i wyższe i jakoż nam to nie przeszkadzało, czuliżmy się dobrze, a że ktoż na ulicy wskazywał na Nas i mówił, że się źle dobraliżmy przez wzrost – to już ich problem 😉 widocznie zazdrożcili 🙂 aktualnie moja wybranka mierzy jakież 176 cm … także też do niskich się raczej nie zalicza (jeżli za płaszczyznę porównania przyjmiemy żredni wzrost Polki) 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wzrost"

Przewiń na górę