• Autor
    Odp.
  • leila
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    chcialybyscie miec 150cm??!! kurcze, jestem w szoku…zarowno dlatego, ze chcecie byc nizsze jak i z powodu tego, ze wasi znajomi to glownie osoby niskie…nie wiem czy u mnie na dolnym slasku jacys powyrastani ludzie zyja, ale ja czuje sie w sam raz 😀 😀 a mam 175cm ! Mój facet ma 190…wsrod moich kolezanek blizszych chyba jedna mam tylko taka 'malutka’ co ma 165czy 166cm i zawsze powtarza, ze czuje sie za mala… moj chlopak nie zwaraca uwagi na niskie dziewczyny..no moze dlatego, ze on jest szczegolnie wysoki, ale nasi kumple maja od 180-190cm i wiekszosc otaczajacych mnie dziewczyn to zakres 170-180cm 🙂

    a osoby z okolic 150cm moim zdaniem bez wysokich obcasow wygladaja smiesznie..jak dzieci przebrane za doroslych ludzi- nie chce nikogo urazic, ale takie mam odczucia 🙂

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    Takie niskie osoby po prostu nie bierze się serio…często się je olewa…mnie na szczężcie się to nie zdarza ale mam koleżankę która jak zaczyna coż mówić i nawet mówi mądrze (w większej grupie osób) to zaraz zostaje przekrzyczana przez kogoż innego (wyższego!) – Przykre ale prawdziwe 😕

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    nie chciałabym mieć 150 cm… mało…
    jest mi dobrze z tyloma ile mam 🙂

    Cherry_Darling
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    wzrost naprawdę może stanowić problem… mam koleżankę, która jest dosyć konkretną babką, wysoka, biużciasta itd 😛 wzrost jest dla niej najważniejszym kryterium przy wyborze faceta. z jednej strony to krzywdzące wobec fajnego faceta, który jej się napatoczy, z drugiej… ona na prawdę źle wygląda z drobnym facetem:)
    ja sama mam 164, więc dosyć przeciętnie. cieszę się, że ani w górę, ani w dół się nie wyróżniam.
    i tak, ja też spotykam się z opinią, że mniejsze kobietki są „fajniejsze”:)

    Takisobiechlopak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    chcialybyscie miec 150cm??!! kurcze, jestem w szoku…zarowno dlatego, ze chcecie byc nizsze jak i z powodu tego, ze wasi znajomi to glownie osoby niskie…nie wiem czy u mnie na dolnym slasku jacys powyrastani ludzie zyja, ale ja czuje sie w sam raz 😀 😀 a mam 175cm ! Mój facet ma 190…wsrod moich kolezanek blizszych chyba jedna mam tylko taka 'malutka’ co ma 165czy 166cm i zawsze powtarza, ze czuje sie za mala… moj chlopak nie zwaraca uwagi na niskie dziewczyny..no moze dlatego, ze on jest szczegolnie wysoki, ale nasi kumple maja od 180-190cm i wiekszosc otaczajacych mnie dziewczyn to zakres 170-180cm 🙂

    a osoby z okolic 150cm moim zdaniem bez wysokich obcasow wygladaja smiesznie..jak dzieci przebrane za doroslych ludzi- nie chce nikogo urazic, ale takie mam odczucia 🙂

    Kobieta 1.65-1.66m to przeciętna i ona nie jest malutka, tylko wy za bardzo wyrożnięci 😉

    leila
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    napisalam malutka w cudzyslowiu 😉 chyba wiadomo, co mialam na mysli

    moim zdaniem facet ponizej 180cm w ogole nie jest meski. wyglada jak chlopiec z podstawowki czy gimnazjum… tak samo dziewczyny, ktore maja 150cm… mozecie sie nie zgadzac, ale ja zawsze niskie osoby trkatuje z przymruzeniem oka, nie jest to celowe, raczej robie to odruchowo 😉

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    moim zdaniem facet ponizej 180cm w ogole nie jest meski. wyglada jak chlopiec z podstawowki czy gimnazjum…

    no może bez przesady, ale coż w tym jest…
    wolę zdecydowanie takich powyżej 180 🙂

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    Blk nieźle! ale sądzę, że umawiasz się raczej z wysokimi 🙂 ja mam niestety tylko 165 🙁

    Artemia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    167 i nie narzekam

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    widziałam ostatnio dziewczynę co miała 2.00 albo nawet ponad dwa metry i nie wyglądała jakoż super…ja mam 1.65 i jest mi z tym dobrze…mogę ubrać wysokie obcasy i nie przewyższam mojego M. 🙂

    Johnson
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    Wierzcie mi albo nie, ale faceci nie biorą pod uwagę wogóle wzrostu dziewczyny i nie ma to dla nas żadnego znaczenia, licza się inne, dużo ważniejsze cechy.

    glodnamarzen
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    jest taka teoria, że posiadanie (dużo) niższej partnerki wyzwala w mężczyznach instynkt opiekuńczy:-) wszystko jednak zależy przede wszystkim od gustu:-)

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    ja mam 160 cm a moj facet 195 cm wiec uwazam ze wzrost nie ma znaczenia ;D

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    ja mam 186 a moja partnerka ma 175, i jest OK

    IdaSierpniowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Ja mam 158 ,a mąż 182 i też jest OK:D

    A z powodu wzrostu nigdy nie miałam żadnych kompleksów…
    Jak ,to mawia mój mąż :”Duże do roboty ,małe do pieszczoty”:mrgreen:

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wzrost"

Przewiń na górę