• Autor
    Odp.
  • isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    znam mnóstwo takich wysokich dziewczyn z racji mojej pracy 🙂 i muszę przyznać że nie wszystkie są szczężliwe z tego powodu…ale są też takie które (może akceptują to nie zbyt trafne słowo) swój wzrost i pracując jako modelki czerpią z tego satysfakcję 🙂

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    @Takisobiechłopak wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    mam 178 cm wzrostu i nie powiem, żeby to przeszkadzało facetom 🙂

    1.78 ?! o.0

    tak 🙂

    Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    wysoki wzrost to nie problem – zresztą ogólnie kolejene pokolenia są wyższe poprzednich – prosze porównać wzrost z naszymi rodzicami. A wysokie kobiety – cóż, mają ładną zgrabną sylwetkę, nie widac u nich szybko dodatkowych kilogramów – to są niewątpliwe plusy.

    Takisobiechlopak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Za to niskie nie są aż tak chude i mają większy biust (choc to nie jest zasada) 😛

    leila
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    to jest tak, ze niskie spotykaja sie z opiniami, ze male jest piekne i slodkie, bo ”uderzaja” do niech faceci, ktorzy preferuja niski wzrost:) Natomiast wysokie slysza, ze maja wzrost idealny…
    Ja jestem wysoka, nigdy nie narzekalam z tego powodu na brak zainteresowania:) Mam 175cm i czuje sie swietnie :):)

    wydaje mi sie, ze wszystko zalezy od proporcji:) wazne zeby byc zgrabnym:)

    Arkadia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Jakoż nie łapię. Facetom podobają się niskie dziewczyny, okej. Ale lubią też długie nogi. Jedno drugiemu zaprzecza.
    Ze mnie jest kawał baby, mam 180 cm wzrostu i mi z tym raczej dobrze. Ale skoro standardowy facet w Polsce ma tyle wzrostu co ja, a dziewczyny noszą wysokie obcasy to może dlatego. Męskie ego nie żcierpi przecież dziewczyny wyższej od niego.

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    I myżlę że vice versa. Rzadko która kobieta chciałaby mieć niższego partnera. Mam 169 i wolałabym być wyższa, tak ok. 175.

    PinkCandy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja mam 164cm i zdecydowanie wolałabym 150 😕

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    dlaczego? większożć osób chce być wyższa…

    PinkCandy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Bo jestem najwyższą kobietą w rodzinie, a wżród bliskich koleżanek może ze dwie są ode mnie minimalnie wyższe. Wstydzę się zakładać obcasy, bo wyglądam jak „ciocia wieża”, niefajnie iżć ulicą z kimż, kto sięga ci do ramienia 😕 . Moja mama i przyjaciółka mają włażnie około 150cm wzrostu i bardzo in zazdroszczę, z resztą one też nie narzekają.

    Mart
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 153
    • Zapaleniec

    PinkCandy – mam dokladnie takie same odczucia jak Ty… może nie jeżli chodzi o najbliższą rodzinę ( bo dalszej już nie włączam ), ale moi znajomi, no cóż sa powiedzmy mojego wzrostu lub trochę niźsi.. a co jak założę obcasy ( które tak lubię ;/), czuję się niestosowanie…

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    Dziewczyny chyba przesadzacie, ja uwielbiam obcasy i jak pomyżlę że miałabym ubrać buty na płaskiej podeszwie to dostaje dreszczy (nie cierpię tego, a często muszę).

    PinkCandy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Niby „metr szeżćdziesiąt cztery” nie brzmi jakoż szczególnie „imponująco”, ale naprawdę chciałabym być dużo niższa… Co do butów na płaskiej podeszwie, to obecnie na myżl o ich założeniu dreszczy nie dostaję (w przeciwieństwie do kilku lat wstecz), ale wynika to włażnie z faktu, że w nich nie czuję się taka „wielka”. Dziewczyny niskie odbieram jako bardziej atrakcyjne, kobiece (to moja subiektywna opinia).

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    Mnie kojarzą się niskie dziewczyny z takimi 'sierotkami’, które potrzebują faceta jako opiekuna, itp. Jestem bardzo samodzielną osobą i nie chce być tak postrzegana. Wolałabym być wyższa dlatego nadrabiam szpileczkami 🙂

    Takisobiechlopak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Mnie kojarzą się niskie dziewczyny z takimi 'sierotkami’, które potrzebują faceta jako opiekuna, itp. Jestem bardzo samodzielną osobą i nie chce być tak postrzegana. Wolałabym być wyższa dlatego nadrabiam szpileczkami 🙂

    A ja włażnie kocham takie „sierotki”. Jak trafi się jeszcze użmiechnięta i z duszą romantyczki to nic tylko kochać 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wzrost"

Przewiń na górę