za co kochacie waszych facetów ;)

  • Autor
    Odp.
  • hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    jeny, to takie przedmiotowe, nie? ale w końcu jest ˜coż za co się kocha, nie uważacie?

    proponuję wypowiedzieć się całkiem doszczętnie “ czy kochamy ˜bez względu?
    czy może jednak ˜z powodu 🙄 myżlę, że i jedno i drugie, choć to drugie jest poważniejsze¦
    no, nie mylcie mnie, nie?

    a mam jeszcze trzecie¦ ale nie wyjawię ;p dopóki ktoż tego nie wspomni “ hej!

    purblanca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Za to, że jest sobą

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Za to,że jest naprawdę dobrym człowiekiem…
    …Bo jest wrażliwy,zawsze chętny do pomocy,ma swoją pasję,potrafi wiele dać,wiele pożwięcić,jest opiekuńczy i inteligentny. Dla mnie jest czuły i kochający. Ma poczucie humoru i jest przystojniaczkiem:)

    magda7
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Za to,że jest;)Mam sie do kogo przytulić,potrafi mnie pocieszyć gdy mi smutno:)

    doris1
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    kocham mimo to, że nie jest doskonały, bo takich ludzi nie ma , a jeżeli ma być za to , to za to , że daje mi poczucie bezpieczeństwa i pokazał co to znaczy być na prawdę kochanym.

    mala25
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    za to ze umie wspierac i kochac taka jaka jestem!

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    ach, te^ wszystkie wypowiedzi po 1 lutego bardzo mnie urzekły
    sam sie nie spodziewałem – takie fajne 😉 i jeżli szczere, to warte miłożci i… seksu 😆

    a czy jesteżcie dumne, że 'ty i ja’ jesteżmy razem? ciekawi mnie to…
    znaczy że umiemy to robić, hej! :ok:

    leila
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    hm.. czy jesteżmy dumne? Myżlę, że tak 😉
    Ja w ogole zauwazylam cos w sumie zabawnego 🙂 Pomimo tego, ze nigdy nie mialam wiekszych kompleksow i lubie siebie to w towarzystwie mojego faceta czuje sie na prawde 'wyjatkowo’ 😉 tak jakbym przy nim stawala sie piekniejsza 😯 😀

    a tak poza tym, to ja kocham za to, ze mi imponuje, potrafi sprawic ze czuje sie bezpieczna.

    I poczucie humoru, choc mam specyficzne, to razem smiejemy sie do lez 🙂

    Nieprzenikniona
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Za to, że wybacza mi wszystko i że jest przy mnie, że mnie wspiera, pomaga, gdy tego potrzebuję, dba o mnie, milknie, gdy trzeba, ale też mówi za dużo. Za to, że czuję sie przy nim bezpieczna i kochana, za to, że mnie psychicznie podbudowuje. Za jego spokój jak i zapalczywożć, za jego rozsądek i uczciwożć. Za to, że nie lubi się golić. Za to, że tak wiele razy mówi mi, że kocha.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Za to, że wybacza mi wszystko i że jest przy mnie, że mnie wspiera, pomaga, gdy tego potrzebuję, dba o mnie, milknie, gdy trzeba, ale też mówi za dużo. Za to, że czuję sie przy nim bezpieczna i kochana, za to, że mnie psychicznie podbudowuje. Za jego spokój jak i zapalczywożć, za jego rozsądek i uczciwożć. Za to, że nie lubi się golić. Za to, że tak wiele razy mówi mi, że kocha.

    to prawie ja 😉 choć w stopniu bardzo niedoskonałym… 🙄

    ponadto, Nieprzenikniona 😀

    ale bardzo też się staram -!

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    @izaczek wrote:

    za to, że jest… że sprawia, że przy nim czuję się bezpieczna, że troszczy się o mnie, za kawę o poranku 🙂 za te wszystkie drobiazgi z codziennego zycia.. np. zrobione zakupy.. kiedy wie, ze nie dam rady..
    za to ze potrafi byc obok mnie, milcząc.. za jego obecnosc, przytulenie, otarcie łez.. pogłaskanie po głowie jak malutkie dziecko.. za ukołysanie w ramionach.. za cudowną bliskosc jakiej nigdy z nikim nie dożwiadczyłam…
    ale przede wszystkim za to że jest..

    po prostu nie potrafię sobie wyobrazić lepszej kobiety… 🙄
    a masz jakież wady 😉 ?

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    @izaczek wrote:

    inicjuję zbyt często seks – dla mojego męzczyzny jest to ogromną wadą 🙄

    Też mi wada 😀

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Wiem,wiem ,pamiętam 😉 ,ale dla mnie to nie wada 😀

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Za ciepło,wrażliwożć i odpowiedzialnożć…no i jeszcze kilka rzeczy:)
    A ponoć niektóre kobiety wola zimnych,trudnych do zdobycia facetów.Co o tym sądzicie?

    Intro
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 241
    • Zapaleniec

    taaa…. trudnych do zdobycia… szkoda tylko że kobiet które w ogóle dopuszczają do siebie myżl o tym że to one mogą zacząć zdobywać faceta, jest tak niewiele, a tych które tego próbują jeszcze mniej 🙄 No ale co zrobić – takie życie…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " za co kochacie waszych facetów ;)"

Przewiń na górę